0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (1,374 puan) tarafından

Kızlar oğlum 17 aylık oldu bu ay böyle göbek bağımız ayrılmamış gibiyiz gtle don gibi dolaşıyoruz bir zararı yok ağlamıyor ama sürekli vıdı vıdı konuşuyor şükürler olsun Rabbime her türlü de bazen insanın beyni donuyor yani artık sessizlik sıfır :D ne zaman geçiyor bu yapışıklık acaba kendi kendine oynardı eskiden şimdi sürekli kıtaplarını getirip günde 100 defa aynı şeyleri anlatıyorum :/

9 Cevaplar

0 oy
(1,374 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ha birde tuvalette de aynı tuvalete giriyorum banyo da arabasını getiriyor kitabını getiriyor ben bişey deyince ağlıyor :D 

-Reklam-
+1 oy
(351 puan) tarafından
Hiç geçmiyor idilto,benimkiler biri 4 bucuk,digeri iki bucuk surekli pesimdeler nefes aldirmiyorlar:))
0 oy
(351 puan) tarafından
Hiç gecmiyor idilto:)) benimkiler bri 4 biri iki bucuk hep yapisigiz :)
(1,374 puan) tarafından
Of deme ya valla kız beynimin içi ulaşın sesiyle yankılanıyor bazen artık kafa dinleyecek 5 dakikam kalmıyor
(351 puan) tarafından
Bende oyleee ve bugun onari disari cikarttim market sonra annemlere flan deli ertiler beni basim donuyor simdi gakiba tansyonum oynamis
(1,374 puan) tarafından
Birde sürekli aynı şeyleri anlatıyorum bende valla yandı beyin :D o da anlatıyor bişeylerde bazen anlamıyorum haliyle bana kızıyor birde
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Sadece bu Aysa şükret hâline. 38 aylık oğlum doğduğundan beri yakama parçama asılır profilimden son soruma bak
(1,374 puan) tarafından
Yok doğduğundan beri değil şükürler olsun da valla beynim de kazan kaynıyor
0 oy
(2,128 puan) tarafından
2 buçuk yaştan sesleniyorum yapışık gezmeye devam :) 
(1,374 puan) tarafından
Kız sürekli aynı şeyleri anlatmaktan artık beynim dondu :D birde o da anlatıyor bazen anlamıyorum kızıyor bana
(2,128 puan) tarafından
Bizde bir haftadır tuvalet egitimindeyiz felç oldum resmen hiçbir yerim tutmuyor:) otur kalk kıyafet giydir çıkar. Tam yemek yaparken bulaşık yıkarken elli kere geliyor anne kaka diye Allahim sana geliyorum
(1,374 puan) tarafından
Ben artık o samanları düşünemiyorum :D
(2,128 puan) tarafından
Bende düşünmek istemiyordum ama geldi:)
0 oy
(709 puan) tarafından
Off 26 aya girdik hala o dedigindeniz:D bazen oturup ağlarım bile bisi yaptırmaz bana sagolsun 
(1,374 puan) tarafından
Ümidimi kaybediyorum şuan ama :D
(709 puan) tarafından
Kiz güneşli günler gelecek yakında sabret:D
(1,374 puan) tarafından
When baba when :D
0 oy
(1,149 puan) tarafından

Oğlun seni korumak istiyor :D

Allah korusun Annem bir şey olmasın diye yalnız bırakmıyor:D

(1,374 puan) tarafından
Canım oğlum varlığına sebebine kurban olduğum :D bazen yalnız kalmak istiyorum ya keşke beni anlasa :D ben onu anlamıyorum diye bana sinirleniyor mesela :D
(1,149 puan) tarafından
O da seni anlamıyor :D
Duygular aynı :D
ŞARTLAR EŞİT :D
0 oy
(16,293 puan) tarafından
Benimki 8 aylık sümük gibi ya. Sabah oyincaklarala oyuna daldı bende fırsattan istifade çaktırmadan yanından kalktım evi süpürmek için bir odadan diğerine geçerken holde beni gördü bir çığlık attı görsen o çığlık bu 8 aylık bebeden mi çıktı dersin. Sonra onu taşıyana kadar çığlık ata ata ağladı. 
0 oy
(3,485 puan) tarafından

21 aylık ve benim oğlanın ağlama huyu da var bulaşık yıkarken yemek yaparken yemek yerken otururken niye yapıyorsun diye ağlıyor :woot:

Kafayı yeme noktasına geldim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
0 oy
33 cevap 730 göst.
19 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

384,880 soru

11,512,116 cevap

35,175 kullanıcı

...