0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Arkadaşlar spiral takmak istiyorum ama süreç nasıl ilerliyor bilmiyorum yarın kadın doğuma randevu aldım adetimin 2 günü yarın . Takarlar mı hemen yada başka yapmam gereken bişey var mı 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,075 puan) tarafından
Caiz değil diye duymuştum bı araştırın isterseniz 
-Reklam-
0 oy
(7,489 puan) tarafından
Canım ben taktirmadim ama alttan muayene oldun mu hiç açılma kontrolü hariç 
(44 puan) tarafından
Evet oldum
(7,489 puan) tarafından
E aynı şey işte canım alttan aletle açıp rahmin cekiyolar olmasi gereken yere takip birakiyolar
0 oy
(100 puan) tarafından
Ben taktırdım . Adet günüde takıyorlar saniyelik olay anlamıyorsun bile zaten adet olduğun için rahim açık oluyor anlamiyorsun yani acı vs olmuyor. Sadece rahimi açıyorlar o zaman yanıyor ama koyarken acımaz 
0 oy
(9,079 puan) tarafından
Alttan muayene oluyor gibi aynı..kendini kasma hiç acı ağrı sızı olmuyo takarken.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
5 gün önce taktım muayene oldum ve bikac dk tek sürdü ağrı olmuyor bu doğumumun 40. Günü taktım 
(44 puan) tarafından
Ya peki adetliyiz biz Ya kanama falan olursa o an ben çok çekiniyorum o yüzden
(1,070 puan) tarafından
Çekinme konusunda bende cekinmistim ama başka kişilerde olunca insan utanmıyor cnm
0 oy
(446 puan) tarafından
ben taktirdim. once kan testi yapti hamile olmadigimdan emin olmak icin. sonra masaya yatirdi takti ve bence kotuydu ayni seyleri yasamamak icin cikarttirmak bile istemiyorum. o koca seyi sokarken cok aciyor ve kotu birsey olacak diye korktum ben. neyse bazilari icin ise hicbir seyin hissedilmedigi 2 dakikalik ve cok kolay bir islem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 185 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 320 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

383,063 soru

11,466,183 cevap

35,068 kullanıcı

...