0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sipiral takmak istiyorum takarken aciyo mu cikarinca da aciyo mu cikarirken sadece ipinden mi cekiyolar korkuyorum da 

15 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Eltim sinek ısırığı gibi demişti 
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
acirdir kiz korkunc bisi
tarafından
Allahim zaten cesaretim yok korkutma beni prezervatif +geri cekilme.korunuyoz esim korkuyo yinede :))
ben o yontemlerle hamile kaldim.30w3 olduk bugun
tarafından
Iste esim ondan korkuyo illa gir sipiral tak diyo bende korkuyorum cok
kontrol hapi al spiral kayar yaa
0 oy
tarafından
takarken çok hafif Bi ağrı oluyor adet sancısı kadar bile değil zaten 1 dakika anca sürüyor takması 
0 oy
(277 puan) tarafından
2 dakka falan sürüyor takınca acı çok az çıkartırken daha kısa sürede çıkarttı 
tarafından
Cikarirken nasil cikariyolar ondan daha cok korkuyorum ben :)
(277 puan) tarafından
Korkacak bişey yok canım nasıl çıkardı bakmadım ama çok kısa sürdü takması biraz agriliydi tabi kişiden kişiye değişir
0 oy
tarafından
Dünyada yapacağım en son şey çok korkutucu geliyor bana ayy
0 oy
tarafından
Hiç korkacak birşey yok canım ne takarken ne çıkartırken hiç bir şekilde acımıyor 
0 oy
(4,493 puan) tarafından

Haha valla sirf bende korkumdan taktirmiyorum qma her ay hamilemiyim diye korkmak daha kötü karar veriyorum taktiracagim galiba :D

0 oy
(1,691 puan) tarafından
sanmam ya cok kucuk bisi 
0 oy
(465 puan) tarafından
Valla bana doktor takarken sezeryan doğum galiba dedi cok dar dedi yani anliycan normal doğum yapanlara kolay herhalde bide adetli git ben adetli gitmedim acıdan bayiliyodum kasiklarinin iligine kadar ağrı cekiyosun
tarafından
Aman vazgectim canim cok tatli benim agriya dayanamam normal dogum yaptim ama öldum oldum dirildim dogurasiya:))
(465 puan) tarafından
Helall normal doğum yapanlar benim gözümde korkusuz cengaverdir :D
0 oy
(589 puan) tarafından
Hiçbir şey yok ya korkmayın inanın o rahatlığa değer her ay hamile miyim korkusu daha kötü adetliyken gidin hiç acımıyor ben adet değildim ona rağmen abartılacak derecede acımadı, hele çıkarırken hissetmedim bile. Bir de şunu ekliyeyim benim normalde acı eşiğşm çok düşük kaş aldırırken ya da Ağda da ölüyorum gözümden yaşlar gelir düşün ben acımıyor diyorsam güven :) ama doktor önemli bazı doktorların taktığı kayıyormuş doktoru araştır 6 ayda bir de kontrol oh mis kafan rahatlar
(514 puan) tarafından
Ya ben şuan adetliyim ama bitince gitmek istiyorum utanıyorum bu şekilde
(589 puan) tarafından
Ama canınız daha çok acır doktorlar adetliyken gelin diyor zaten ben adet olmadığım için mecbur öyle gitmiştim
0 oy
tarafından
Bende taktrcm ceserat edemiyom:))
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Abartılı bir acısı yok canım kendini korkutma bnde 5 yl taktım iknci çocuğu istedim çıkarttım ne takarken ne de çıkarırken aşırı bir acı hissetmedim zaten en fzla 5 dakika sürüyor 
tarafından
Takarsam 2 yil falan durur:) arkadasim cikarirken ipinden tuttu cekti hemen acidi dedi korkuyom ondan
(2,801 puan) tarafından
Bnde korkuyordum snra bir kere adet günüm geçti okdr stres oldum ki adet olaym hemn gidip takacam diye kendimi gaza getrdim ve gidip taktrdım :) dayanılmayacak bir acısı da yoktu yani
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Görümcem taktirti adetli iken gel demişler hiç hissetmedim diyo 10 dk da bitti diyo kayma içinde arada kontrole gidiyo korkma kizz çocuk doğurmuş olana bu neki 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hiç birşey hissetmiyorsun 

tarafından
Cikarirken de mi hissetmiyosun takmak istiyorum kafam rahat olsun istiyom
(27,353 puan) tarafından
Çıkartmadim bilmimki
0 oy
(1,009 puan) tarafından
3 kez taktırdım canım adetliyken hiç acımıyor 3.yu adetsiz taktırdım oda normal biraz acıdı ama adetli git sen 3 4 gün olur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 314 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esr kr (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...