0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Oğluma tuvalet eğitimi veriyorum 3 yaşında asla altına yapmıyor ama çişim var da demiyor çok nadir onun dışında ben hep götürüyorum tuvalete ne zaman götürsem yapıyor tuvaletini bir de tuvalet eğitimi verdiğimden beri kabız bu normal mii 

4 Cevaplar

0 oy
(6,852 puan) tarafından
Ayyy benim oglanda demiyor önceden diyordu 10 gündür burnumdan getirdi
(9 puan) tarafından
Kaç yaşında
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Bizimki de 21 aylık. Söylüyor çok şükür ama ben eğitime başlarken korkmasın kabız olmasın diye kuru kayısıyı bir cezvede hasliyorum blenderdan geçirip meyve suyu diye pipetle günde bir sefer iciriyorum. Günde iki sefer altına yapıyor ve çok rahat yapıyor. Saatleri belli sabah 9-10 gibi bı de öğleden sonra 4-5 gibi. O saatlerde daha sıkı takip ediyorum. İsterseniz deneyin kuru kayisiyi
0 oy
(385 puan) tarafından
Kızım 2.5 yaşında . 3.haftaya giriyoruz eğitimde ama yok bir kez bşle demedi çiş kaka var diye. Ben götürürsem denk geldi. Yomsa beze yaptı . Şimdi dr gizlice kakadını bezine yapmak için odasına gidiyor . Çok mu üstüne gidiyorum bilmiyorum .kızmamaya d çalışıyorum . Het türlü deniyorum ama olmuyor .pes edicem neredeyse. Haxır değil demek ki. Her çocuk bir olmuyor . 
0 oy
(4 puan) tarafından
Bnm oglimda aynı 1 sene oldu ogreteli kabız olduk 5 ay önce o günden beri hiç soylemez kabız geçti ama hala aynı kreş e gönderdik orda öğrenir söylemeyi öğretmen söylüyor yine bana söylemiyor kreş sayesinde günde 1 defa çiş var der bazen erkek çocuk geneli böyle 4 yaş olsa 5 olsa geneli söylemiyor etrafım böyle zorlamadan sevdirmk gerekiyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatos18 (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.