0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Tatile gitceksiniz eşiniz babasını da götürmek istiyor yalnız diye bence çok saçma geldi bana eşimi babasıyla konuşurken duydum oda kabul etti gibi bisey. Gtcemiz yerde babasının akrabası varmışta orya bırakacak mis babasını ama ordan çıkmayacak anlamına gelmiyo bu gezerken yanımızda onuda gezdirir inşallah böyle bişey olmaz hiç istekli gitmem çünkü. 

16 Cevaplar

0 oy
(692 puan) tarafından
Tek başına adam zaten ne zararı olur size 
(19 puan) tarafından
Ama gezerken hep yanımız da olcak bi zararı olmaz tabi ama ne biliyim ya ailecek gitmek isterim öylesi daha mantıklı deilmi
(692 puan) tarafından
Kaynana kayınbaba görümce olsa hadi neyse de tek bir adam için içini daraltma yazık eşini bu yaşa kadar getirmiş ailecekse o da aileden seninde evladın var sonuçta eş olmayınca tek başına evlatlarınla gezmek istersin mesela babam var ama annemi hiç bir yere götürmez bı gezmeye pikniğe bile giderken benim annemi eşim arar baban çıkarmıyor bizimle gelsin diye benim çok hoşuma gider mesela
(19 puan) tarafından
Haklısın cnm önceki yıllar mesela eşim kardeşlerimi de götür muştu  bide oyuzden ses etmek istemiyorum..haksızlık yapmış olurum gibi geliyo bide diyorum kardeşlerim küçük tu bunkocaman adam ne işi var diyorum bilemedim
(692 puan) tarafından
Aksine yaşlı birini yanınıza alarak hem onu mutlu etmiş olursunuz hem eşinizi sonuçta yanlız biri kaynana da yok anlayışlı biriyse zaten çok darlamaz sizi heryere de gelirse yine dert etmeyin bunce sene çalışmış evlat büyütmüş şimdi gezmek evlatlarının ona bakması onun da hakkı
(19 puan) tarafından
Yani orası da doğru cnm. Esimde diyo biz başbasa daha çok gideriz babam yaşlı dyo
-Reklam-
0 oy
(538 puan) tarafından
Bence hiç sorun olmaz bu, bazen empati kurmak gerek canısı bugün ona yarın sana (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
(19 puan) tarafından
Haklısın cnm oda doğru ama gezerken hep yanımızda olcak ne biliyim saçma geldi bana dq
(538 puan) tarafından
Tabi anlıyorum bu konuda seni ama eşin de babasına teklif etmiş şimdi olmaz dersen hem senin ağzının tadı kaçar hemde eşinin bu seferlik görmemezlikten gel güzellik
(19 puan) tarafından
Yani ben kabul etmesem şimdi yine huzursuz olcam hem eşim alınacak hem babası Yani tadım kalmaz haklısın cnm.
(538 puan) tarafından
Ayn öyle canısı bu güzel tatilin tadını çıkar eşinle
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Akrabasina gidecekmis zaten ben sorun etmezdim her zaman yaninizda olacak değil ya esinle konus gitmeden ona gore hareket edersiniz 
(19 puan) tarafından
Doğru arabasında kalacak ama gezdirir biz gezerken onuda hep arabasında durmazki sadece yatıya gider
0 oy
(338 puan) tarafından
Akrabasına birakacakmis. Yazık adama ne zararı var, zaten yaşlı insanlar öyle çok gezmez max 1 yere gelir 2. Yere gelmez emin ol
(19 puan) tarafından
Aynen akrabaa da kalcakta biz gezerken onuda gezdirir eminim çok saçma geldi bana ya ne işi var bizim yanımızda gezerken. Bilemedim cnm
(338 puan) tarafından
Sen eğlenmene bak kaynanam geliyor desen aman aman derdim de :))))))
(19 puan) tarafından
Anladım cnm:))))
0 oy
(11,640 puan) tarafından
Ben sorun etmezdim ya tabi ki.pederinin huyuyla da alakalı etliye sütlüye karışıp her şeye laf eden biriyse baska
(19 puan) tarafından
Yok karışan biri değil öyle ama gezerken yanımız da olcak saçma geliyor bana bilmiyorum ailecek gitmek daha mantıklı geliyo bana
(11,640 puan) tarafından
Neden saçma olsun ki canim size ayak uydurabiliyorsa gelsin nolcak
(19 puan) tarafından
Uydurur da bilemedim eşime bişey de diyemedim daha çünkü kardeşim i gturduydu önceki yillarda
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Benim de k.pederim vefat etti 2 ay önce ve bayramda tatile gideceğiz kaynanamda gelecek olsun bir zararı yoksa sıkıntı yapma canım.
(19 puan) tarafından
Yok cnm zararı olmazda ne biliyim basbasa gitmek ailecek daha mantıklı gibi geliyor bana
(6,679 puan) tarafından
Çok haklısın zaten sürekli bu şekilde olmaz. Şimdi bir şey deme ikinci bir tatil de yine aynısı olursa o zaman tepkili olursun.
(19 puan) tarafından
Zaten bişey diye medim çünkü önceki yıllarda eşim kardeşlerimi gturduydu tatile
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Yani simdi senin kayinpederim nasil bi insan bilemem ama ben kendi kayinpederimj asla istemezdm.cunku herseyinize karisir laf eder sohbet etmemize be karisir yanj adim atsak bisi bukur oyuzden kemdisjnj istemem.tatile diye gideriz ama cok geziyoruz diyede soylenir karisir yani kisacasi huzur birakmaz  agzi burnumzdan getirr esimde zaten asla getrmez ama olduda konusu gecse asla istemem.simdj senn kayinpedrn sorunsz bi insansa bence sorun etme derim canm
(19 puan) tarafından
Yok cnm şükür öyle deil zararı olmaz da ailecek gitmek daha iyi mantıklı oyuzden ne biliyim
(1,346 puan) tarafından
Yani tabi canm seninde hakkin ailece gitmek esinle guzelce konusabilirsn tabi anlayan biriyse yoksa huzurunu bozma derim
(19 puan) tarafından
Oda biz başbasa dahaçok gideriz diyo Babam 70 yaşında diyi
(1,346 puan) tarafından
Ozman bu seferlik kabuk edebilirsn canm madem size bi zarari yok adamcagzn zatwn yasliymjs hani sizle surekmi gezemezki 1kere gelse 2.ye hali kalmaz sicaklarda
(19 puan) tarafından
Galiba bilemedim cnm.
0 oy
(2,762 puan) tarafından
5 gun gidiyosan 2 gun senle 3 gun orda gezsin ne olcak. Ben tekse gel derdim. Belki tahmn ettigin gibi olmaz. Valla benim oyle olsa seve seve kabul ederim, cocuklarla ilgilense bile bana yeter :D
(19 puan) tarafından
Bana kalsa çocuklara ben bakarım yeterli gelmesin:))  biliyorum ya ailecek gitsek ben öyle daha çok mutlu olurum ses etmekte istemiyom önceki yıllarda kardeşlerimi götürdüydu biyandanda ne işi var diyesim geliyo
0 oy
(15,815 puan) tarafından
Eşinin içine sinmemis demek ki. Ben olsam çok hoşuma gitmese de ses etmezdim. 
(19 puan) tarafından
Yani oda yalnız kalmasın oda gezsin istiyor ama banada ailecek gitmek daha iyi olur önceki yıllarda kardeşlerimi goturduydu oyuzden pek ses etmekte istemiyom binyandanda babanın ne işi var demek geliyo icimden
(15,815 puan) tarafından
Ee önceki yıllar kardeşlerini götürmüş. Bence ses etmeye hakkın yok zaten
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Benim için sorun olmazdı. Daha çok mutlu olurdum. Tercih meselesi tabi. Bu Eylül ayında kayınvalidem kayınpederim, görümcem ve görümcemin kız arkadaşı tatile otele gidicekler. Eşime bizde gidelim diye direttim ama o zamana kadar izin yapmadan duramam ben bunalırım dedi. Ben gidiyim dedim sen gitmek istersen git bizimkilerle dedi ama içim el vermedi o burada çalışıcak ben orada tatil yapıcam o yüzden istemedim. Ben severim böyle ailecek kalabalık tatile gitmeyi. Seneye de eşimin arkadaşları ile gidicez. İki kişi olunca zevkli olmuyor. Kalabalık gidince tadı çıkıyor. 
(19 puan) tarafından
Bende yalnız gitmeyi çok seviyorum cnm eşim ve çocuklar olcak yeter benim için .ama ses edemiyorum çünkü eşim önceki yıllarda kardeşlerimi gturduydu:))))
(1,864 puan) tarafından
İşte bak o zamanda yalnız değildiniz. Boşver tek kişi zaten gelsin ne olcak.
0 oy
(84 puan) tarafından
Herkez götür diyorda acaba gercekten kendileri gotur dermiydi bu kadın evli barkli cocuklu bir aile kurmus bakacak adamin bi suru insan vardir zaten tatile cikiliyor sonucta bn de olsam ailemle isterim kimseyi istemem cnku nekdar gezecek edecek bizle desenizde siz ona hizmette etmis olacaksini rahat edemiceksnz cunki bndeaynisi yasiyorm esimin babannesi bes cocugu var torunu esim oluyor bizde kalip bana baktirmaya calsiiyor kendini oda yetmiyor ayirmaya calisiyor bizi herkez ondan illah etmis benim basima kaldi gelecekmis bu kis gelirse bu evlilik gozden esim gecirmesi lazm sana hak veriyorm nap et onun gelmesine musade etme derim sonucta siz bir ailesinz normal gun gelip kalsa sorun degl ama bu tatil senede bir oluyor gerek yok sizinle olmasina
(19 puan) tarafından
Yani bende sen gibi düşünüyorum ne kadar o biseye karismasada ben rahat edemem biliyom kendimi. Eşimde başbasa daha çok gideriz Babam 70yasnda diyo. Ama sonuçta bizde 40yilda bi tatile gdyoz. Onadaa niye peşime babasini takcanki bide aklıma şu geliyo önceki yıllarda eşim kardeşlerimi de goturduydu tatile
(84 puan) tarafından
Ozaman ole soyle kardeslerme soyluyum gelsinler 70 yasina kdar naptida smdi tatil pesine dusuyor otursun evinde derim yinede siz bilirsinz 70 yasina kdar cok yer gormustur zaten gorseymis yada anlamiyorm bu yaslilari bizde yasli olucaz ama sirt ozaman bu duruma dusmemek icin esimle geziyorum bol bol ki bu durumda olmamak için acik sozlu ol kayinbabanin yaninda soyle kirmadan esinde olsun anlarsa belki gelmez
(19 puan) tarafından
Yani söylemesem de en azından belli ederm  tavrım la. Şimdi eşim kardeşlerimi de göturmustya önceki yıllarda yanımızda Şimdi babasını istemesem ozmn niye sesin çıkmadı babammi rahatsız ettider
0 oy
(3,011 puan) tarafından

Ay gelsin ne olacak ya tek başınıza çıkmak istediğiniz zaman çıkarsınız adam peşinizde gezecek değil ya 

Ben sorun etmem açıkçası hatta bu sene kaynanalar da gelsin istiyorum hem tek çıkmak istediğimiz zaman kızıma bakarlar 
(19 puan) tarafından
Öyle de ne biliyim bana da saçma geldi yaa
0 oy
(8,555 puan) tarafından
Canım kayınpederde size kalmaz yalan dünyada bir tatilinde onunla olsun. Gönlünü ferah tut sen bas ustune de geç. 
(19 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi cnm biz başbasa çok gideriz daha Babam 70 yaşında diyo
(8,555 puan) tarafından
Oo yaşıda varmıs baya hürmet et bacım Allah rızası de. O insanlar cocuklarını yetiştirirken nelerden vazgeciyorlar kim bilir. Mutlu edin yazık eşinde mutlu olur
(19 puan) tarafından
Yani eşimde mutlu olur tabi haklısın cnm. Ama ben mutlu olmam:)
(8,555 puan) tarafından
Sende eşinin mutluluguna mutlu ol artık şekerim ne diyim yani :D
0 oy
(798 puan) tarafından
Nasıl bir adam olduğuna bağlı. Benim kayınbabam gibi bir adam olsa asla istemem. Adam stres ve mutsuzluktan besleniyor. Ama gezmeden tozmadan anlayan bir adamsa ses etmem yani 
(19 puan) tarafından
Gezmeyi sever de ben istemiyom ogelirse
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ilk tatilimse istemem ama daha once gittiysem artik onuda alirdim yanimiza, tel basina adam ne kadar mutlu olur. Mekan degisikligo, ki surekli sizle olmayacakmis bile. Bence onuargili düşünme
(19 puan) tarafından
Valla bizde her yıl gdemiyozki 4 5yil önce gittik en son
0 oy
(364 puan) tarafından
bende gönülsüz olurdum haklısın iyi yada kötü insan her türlü başbaşa biseyler yapmak istiyor adamın ne zarırı var falan zararı yok ama tatil bu herkes sadece kendi eşi ve çocukları olsun ister bence madem tek basinaymis başka zaman gelsin o tanıdığın yanına öyle bişey var sizi niye bekliyor bu erkekler hiç bişeyi düşünmüyor çok düz düşünüyorlar şahsen karım ne der ne hisseder yok yani ben istemem ve direk söylerim istemiyorum diye
(19 puan) tarafından
Aynen bende hiç istemiyorum zaten eşim düşünemiyo babası hiç düşünemiyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
3 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
30 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,006 soru

11,514,934 cevap

35,174 kullanıcı

...