0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından

Yapamiyorum asla yaklaşık 1 aydir deniyorum ama disariya cikamiyorum cok baska birisi oluyorum icimde ki insan ben degilim gibi hissettiklerim cok agir taşiyamayacak gibi oluyorum 

image

13 Cevaplar

0 oy
(2,207 puan) tarafından
On yaşından beri kapaliyim otuz sene olmuş çok seviyorum gençken çarşaf giymeyi çok isterdim şimdi ferace giyiyorum bizim zamanımızda bu kadar çeşit yoktu sizler şanslısınız bol bol istiğfar et dua et bence gayet güzel olmuş 
(430 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Yavaş yavaş CNm .. alışırsın elbet ..çok yakışmış ...Maşallah sana 
(430 puan) tarafından
Sağolasın teşekkür ederim:)
0 oy
(779 puan) tarafından

Zorla kapandım zorla kapattılar kapanmadim diye dayakta yedim  liseden de aldılar yıllar sonra açıktan bitirip üniversiteyi de evlendikten sonra bitirdim. Kısacası okul hayatıma bile mal oldu bu durum. E doğal olarak tüm hayatımı baştan etkilemiş oldu. Hâlâ o kadar öfkeliyim ki tam anlamıyla istemiyorum böyle olmayi. o kadar arafta kalmış bir durumdayım ki sirf anne babama olan öfkem yüzünden tam anlamıyla kapanmıyor çevre ne der annem babam evlatlıktan reddermi korkusuyla da açılamiyorum. Her ne kadar bu konuda ikisine çok kızgın olsam da bir anne ya da bir babam daha olmayacak farkındayım bu yuzden kırmakta istemiyorum.  Şuan en nefret edilesi türden bir kapalıyım .... :'(

(2,166 puan) tarafından
Ayy gerçekten bu şekilde kapananlara üzülüyorum. Yanlış anlama küçük görmek değil ama zorlamak neden ya?
(779 puan) tarafından
Yanlış anlamam ben yıllardır üzülüyorum bu duruma şimdi de kardeşlerime kafayı taktılar çocuklar istemiyor ama aynı baskı onlara yapılıyor çevremde bu baskı ile kapanıp evlendikten sonra açılan o kadar çok tanıdık var ki onlari örnek gösteriyorum bakin zorla olmasın sonra böyle olacağına hiç kapanmayip kendi istediklerinde istediklerini yapsınlar isterlerse kendileri kapansinlar diye ama kime anlatıyorum.  Bak bir kardeşim kendi isteğiyle kapandı maşallah o kadar güzek bir kapalı ki tam olması gerektiği gibi. Ben ve bir küçüğüm resmen yolumuzu kaybetmişiz gibi geziyoruz ortalıkta
(430 puan) tarafından
Kiyamam sana ya cok üzülüyorum boyle olanlara gerçekten arkadaşlarima bile bitane vardi evlendikten sonra acildi simdi acik istedigini yapiyor ben ne acik ne kapaliydim zaten ortalarda duruyordum ama ne bileyim içim de almiyor sonra da acilmak istemiyorum o yüzden zamana bıraktım
(779 puan) tarafından
Sen kalbinden geçeni yap canım kalbinden kapanmak geçiyorsa yavaş yavaş alıştır kendini zaten kendin istediğin için daha çabuk uyum saglarsin
(430 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allahım inşallah gönlüne göre versin
0 oy
(352 puan) tarafından
Bende bu yuzden kapanmaktan korkuyorum ,cunku acilabilirim tekrar bilmiyorum ya esimde hep diyo kapan ama icimden gelmiyor ki
(430 puan) tarafından
Bende acilabilirim gibi ne bileyim esim istiyor ama kalbinden geçeni yap diyor ikilemdeyim
(1,025 puan) tarafından
En azından denemiş olursun gizem acilmanin ayriteyen bir günahı yok normalde  açık olanın günahıyla aynı yani
0 oy
(449 puan) tarafından
yavas yavas kapanirsan belki tuhaf hissetmezsin. yani once basini kapat sonra pantolona veda et alistikca daha guzel kombinler yaparsin
(430 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(3,383 puan) tarafından
Yââ su telefonun arkasındaki suratindaki ruhunun masumluğu ve tedirkinliği maşaAllâh lâ havle velâ kuvvete illâ billâh çok tatlı duruyorsun yapmacık bir edayla demiyorum rabbim hakikatten nasib etsin bol bol da giymişsin rabbim muvaffak eylesin ❤️ bir müddet Eûzû besmele ile birlikte İhlâs Sûresi oku inanıyorum ki başarırsın ordan yüzündeki duruş bana sirayet etti gözlerim doldu :'(
(430 puan) tarafından
Sormayin ben bile o kadar kötü oldum ki… icimi görmüşsünüz gerçekten hisleriniz gecti bana da :)
0 oy
(108 puan) tarafından
Daha modern renkler tercih et. Kiyaf3t konsuunda daha gzl seyler sec
(430 puan) tarafından
Evde olan şeylerim sadece şal aldim yeni
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Geniş bir ferace giy üstüne omuzlarını kapatacak şekilde ört sonra bir düşün huzurlumusun öyle eğer huzurlu isen emin ol istiyorsun ve yapabiliyorsundur çok yakışmış bence MasAllah 

0 oy
(1,652 puan) tarafından
Tesettürlü değilim ancak sana yakışmış. Kesin karar ver öyle git tesettüre istersen çok arkadaşım açıldı geri o çok daha günah 
0 oy
(173 puan) tarafından
Ben zorla kapandım sonra da geri eski ben oldum yani sana iyi bir örnek olmam gibi...
0 oy
(988 puan) tarafından
Elbise yiyebilirsiniz çok daha rahat ve şık durur şalı arkadan spor bağlarsanız daha hoş durur rahat olur ben 10 senedir kapaliyim Rabbim çarşaf nasip etsin giyerim eşim istemiyor ama 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
13 yaşında kendi isteğimle kapandım regl olduktan sonra ilk alışamadım başımda eşarp varken sanki sağa sola dönemiyordum insanları duyamıyordum yaklaşık 2 ay gibi bir süreden sonra 20 senedir takıyor gibi alıştım çok şükür o gün bugündür başımda inşallah benden razıdır :)
0 oy
(15,814 puan) tarafından
Fiziğin gayet güzel. Uzun tuniklerle kendini daha iyi hissedersin bence. Yakında alışırsın. İlk zamanlar insan bı garip oluyor. Bol bol çok dışarı. Ki daha çabuk alisasin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 284 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 464 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.