0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben görümcem kaynanam eltim oturuyorduk benim kızım dondurma diye ağladı yırttı kendini bende kızımı aldm yanıma oturttum  kaynanam elleme dedi karışma 

Bende dedim anne sen karışma o su an sen varsın diye ağlıyor benim çocuğum ben ellerimde tutarımda buda zoruna gitti sonra görümceme dedi ben burdan gidicem  görümcem dedi sen hülyann dediğine mi takldn ondan mı gidicen ama hülya haklı falan dedi sonra eltim dedi mahalle iyi deil falan görümcem dedi sükredin halinize falan bende dedim ama pınar abla öyle diyon ama bizim cercevemizden düşün biz memnun deiliz oda bana dedi sen gitsen üzülmem senle çok samimi deiliz ama eltim için merve giderse üzülürüm bende sinir oldum bu lafına sonra laf lafa geldi bende patladın artık dedim siz zaten beni kötü biliyosunuz aranızda dıslanmıs biriyim ben evet ben acığım kapali deilim siz kapalsnz kapanmycam  ibadet etmiyorum siz ediyosunuz falan sonra eltim benim gönlümü aldı ben seni seviyorum ve ben dıslamyorum falan dedi bende aldm çocuğumu yukari cktm 

Demekki bundan sonra benle samimi deilse bende ona göre davranırım  aradı cevap vermedim bundan sonra hiç aramam da inmemde görürsem selam veririm geçerim aynı binada hepimiz oturuyoruz benim esim burdan gitmiyo babasının hatırası diye korkuyo korkak bir adam çünkü burda otrmaya devam edersek hep böyle olucak

6 Cevaplar

0 oy
(383 puan) tarafından
Yani alakaya maydanoz .. kapalılıkla açıklıkla ne alakası var kimse kimseyi sevmek zorunda değil 
tarafından
Ya ben öyle hissediyorum beni dışlıyor gibi hissediyorum ondan
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Herkesin ibadeti kendine ..yani ibadet etmiyorsun diye seni dışlamak kimsenin haddi değil ...Ama kalkıpta insanın yüzüne karşı sen gidersen üzülmem senle samimi değilim demek de çok ayıp bence ...
tarafından
Yani öyle demesi beni çok üzdü bende kendisinin hakkında çok olumlu düşünüyodum ama iyi oldu bunu demesi bundan sonra çok samimi olmam
(1,056 puan) tarafından
Ha bunu diyen görümce miydi Ben elti zannettim.. o zaman daha çok ayıp bence ..tekrar okuyunca anladım
tarafından
Görümcem dedi eltim gönlümü aldı geldi benle konuştu görümcem sôyleyen
(1,056 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
tarafından
Amin valla
0 oy
(847 puan) tarafından
Yani kızının yanında annesine atar yapmışsın o da ordan nem kapmıştir sana bu olay ozelinde bunun kapalilikla bir alakası olduğunu düşünmüyorum 
tarafından
Annesine atar yapmadım bagrmadm cagrmadm uslubunca aglayarak konustum
(847 puan) tarafından
İşte demişsin ya benim çocuğum ben ellerimde tutarimda ki haklısın da ama kızı bunu boyle görmez ondan dolayı dedim canım
0 oy
(356 puan) tarafından
Çok karışık olmuş ne demek istediğini anlayamadım. 

İbadet de tesettür de Allah için yapılır biri beni sevsin diye değil ki 
0 oy
(27 puan) tarafından
Demek sen çok iyisin diye istenmiyosun bosvericeksin yuvana bakicaksin 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Çok yanlış bakış açısı Allah hidayet versin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 157 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy