0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Ben kaynanama pazardan etek bluz 3 tane yazma 1 tanede düğünde takılan özel bir eşarp gönderdim kendisi başka şehirde yaşıyor anneler gününde göndermiştim dün kendisi beni aradı eşimle olan tartismalarimizdan haberi yok şuan neyse diyorki kizim bu bluzu ben giymem satarım birine 3 tane yazmayida satarım eteği giyerim o diğer 100 tl lik aldığım esarbida giyemem ben dedi bisey diyemedim zaten oğluyla tartismalarim var bisey diyemedim benim ektim var durumu iyidir kendisi çalışıyor çocuğu yok henüz kaynanama 10 bin tl göndermiş ve anneler gününde göndermiş kaynana dün bana söyledi telefonda 2 gün öncede 7 bin tl göndermiş ne yapacaksın paraları dedim bir köşeye koydum gelinime altın takarım dedi Tmm tak onun parası zaten dedim kız kardeşimde bence gondermemistir para o kız kaynanan ona altın takıyor sen hani deme banada takmamış diye yalan diyor dedi niye yalan olsun dedim senin hediye gonderdigin zaman kaynanan sana bunu söylüyor dedi para konusunu bende ben kimseye daha bisey göndermem dedim hediyerimi satacakmis dedim sınır oldum oğlu da böyle bunun paracı 

4 Cevaplar

0 oy
(862 puan) tarafından
Evet kardeşin haklı bence kim gönderir sürekli o kadar parayı kıymet bilmez bir daha hiçbirşey gönderme 
(45 puan) tarafından
Anneler gününde göndermiş cnm ozamana kadar bana söylemedi benim hediyelerin eline geçince bana bunu soyledi
(862 puan) tarafından
Saçmalamış önemli olan düşünmek değil mi
(45 puan) tarafından
Düşün şimdi benim ona gonderdiklrrim eline geçiyor geçtiği an bana diyorki para gönderdi bana yani daha önce diyebilirdi
(862 puan) tarafından
Haklısın valla hatta hiç dememesi gerekir
-Reklam-
0 oy
(2,410 puan) tarafından
Ne kadar kaba bir anne, hiç yakıştıramadım , saygılı ve mesafeli olurdum artik bişey almam öylesine 
(45 puan) tarafından
Evet boşuna param gitti
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Hediye satılmaz da madem öyle bir b*k yiyorsun sana niye söylüyor. Amacı seni sinir etmek. Onları satmaz da giyer ben sana söyliyim
(45 puan) tarafından
Görsen çok güzeller ben bile giyerim onlari
(1,656 puan) tarafından
Keşke ver bana ben giyerim deseydin.
(45 puan) tarafından
Az kalsın dicektim zaten biliyomusun
0 oy
(15,091 puan) tarafından
Bu kaynanaların terbiyesizliği de bini aştı ne b.k yersen ye niye bir de diyorsun ne demek hediyeni satarım bir daha kibrit çöpü bile göndermem. Öbür mevzu benlik değil beklentim yok o yüzden ne alırsa ne verirse kendi bilir ama bana da atıyor gibi geldi kimse alın teri olan parayı o kadar kolay başkasına hediye etmez nerde kaldı 10 binler 7 binler  :) ben çalışıyorum ama anneme para veya hediye gönderirken de benimde bir evim çoluğum çocuğum ihtiyacım var diye düşünerek gönderiyorum.
(45 puan) tarafından
Benim hediyelerimi eline geçince bana bunu söyledi daha önceden soyleyebilirdi
(15,091 puan) tarafından
Kız asla bir daha bir şey gönderme kıymet vermiyorsun de hak etmiyorsun demeye getir

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 569 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 965 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 706 göst.