0 oy
1,032 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Kızlar eşimle çok kötü tartışmistik.esim bana,biz zaten seni prenses gibi hissettirdik sen kendini ne zannediyorsun Adriana Lima mı dedi.Ve ben bile senden daha iyiyim güzellik açısından demişti.sizce beni sinirlendirmek üzmek için mi söyledi çok üzülüyorum çirkinmi buluyor beni diye:'(

36 Cevaplar

+3 oy
(4,572 puan) tarafından
barisacaksin nasilsa ozaman donuna kadar sana versin. madem cirkinsin gdip her ay masraf ac en azindan uc dort ay akli basina gelene kadar kuafore gt  guzellik merkezine gt masaja spaya gt cilt bakimi yaptir bolgesel zayiglama nebilim kalici makyaj kaş microblamding falan yaptir .manikur pedikur bile yaptirsan o bile bitin masraf acar. madem cirkinsin oamuk elleri cebe girsin enistenin
(3,850 puan) tarafından
Sen harflere bas ben anlarım zaten :D
Bir başka postta bir başka denk gelişlere, hadi bahalımmmmm göreyim seni xd
(111 puan) tarafından
Bugün lazere başladım, altın oran kaş alımı yaptırdım artık imkanlar ne kadar yetiyorsa kendime bakmaya başladım.ama hiç aklımdan çıkmıyor çok güzel değilim ama çok çirkin de değilim:(
(48,963 puan) tarafından
valla tespitin dibi anlamak icin beyinimi sonuna kadar yoruyorum ☺️
(1,604 puan) tarafından
Aynen bunu yazacktım bende masraf ac guzelliyine laf ettiyse senin. Canini oku kiz sakin boyle karşılksız birakma bu dediyini
(111 puan) tarafından
Tm canım öyle yapcam
-Reklam-
+1 oy
(48,963 puan) tarafından
simarttik seni diye vurmaya calismis batirmis iyice
(111 puan) tarafından
Yerle bir oldum zaten
0 oy
tarafından
Olabilir ve bir insan sinirlendiği an sinirden Duygusal olarak sakladığı her şeyi o an düşünmeden söyleyebilir
(111 puan) tarafından
Dışardaki güzel kızlarla karşılaştırma yaptıysa bilemem:(bende şüpheliyim acaba benim çirkin olduğumu mu düşünmüş diye:(
0 oy
(217 puan) tarafından
Kendi neymiş pardon kıvanç falan mı. Dağ ayısı bunlar ya 
(217 puan) tarafından
Boşver sen çok güzelsin
(4,608 puan) tarafından
Sen demezsen o der işte
(111 puan) tarafından
Ben hep iltifat ediyorum yakışıklı falan diyorum simariyor herhalde ben öyle söyleyince kendini benden üstün görüyor herhalde
(4,608 puan) tarafından
Tamam seninki doğru ama egoyu yükseltmişsin fazla doz vermişsin adama
(111 puan) tarafından
Fazlasıyla hem de
0 oy
(136 puan) tarafından
Önce aynaya baksın o 
(111 puan) tarafından
Bende öyle dedim ama ozguvenim herşeyim yerlerde şuan
0 oy
(866 puan) tarafından
Ayy benm eismde soylemişti özür de dilemeid.sonrasi ben diyince sinirden dedim falan dedi ama bende çok kırıldım halada hatırladıkça üzülürüm içinden gecmiş tutamis demiş diye düşünüyorum ama eşini sen daha iyi tanirsin
(111 puan) tarafından
Öyle yapacam canım 2 yıllık evli olacam daha hiç bir şey yapmadım kendime artık manikür pedikür vs yaptıracam bakacam kendime.disardaki insanlardan neyim eksik,param eksik.....
(866 puan) tarafından
Berna
Yani bir insan sinirliyken ağzından ne çıkarsa demek doğru olan oymuş hep içinde tutmuşki soyluyor o kadr şey varken neden kalp kırıcı daha kötü sözler söylesin ki tabi bu benm fikrim eşime çoğu kez söyledim beni begnmiyorsun neden evlendin falan oda sinirden ağzımdan çıkıyor falan diyor bende hee kesin öyledir deyip kapatırım
(111 puan) tarafından
Haklısın canım bende tartışma esnasında daha önce hiç soylemediklerimi içimde tuttuğum herşeyi söylüyorum demekki çirkin buluyor o zaman neden evlendi ben olmasam kimse almazdı herhalde onu,beni görünce evlilik düşünme kararı almış o zaman beğenmiş ki almış değil mi:(
(4,572 puan) tarafından
param eksik deme. bir iki ay da olsa al esimden gt hicbisey yapmiosan sacina bir gon cektirirsin boyatirsin en azimdan kendi kendine vay ber ben neymisim dersin. kicamda ister sigarasini alacak oara bulamasin kendine ister iste ogle yemegini bi corbayla gecistirsin ister gelirken otobuse kinibuse binmesin yurusun biseylerinden kisip sana bulsun bulustursun yani senin kendine bakmak icin harcadigin fazla oarayi aysinu gelmeyince esin kendinden kisip bisekipde yetirsin denklestirsin
(111 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım artık öyle de yapicam teşekkür ederim ❤️
0 oy
(16,292 puan) tarafından
Bende hemen sen Brad Pitt oldun da ben Adriana Lima mı olmadım sana derdim 
(111 puan) tarafından
Cevabını verdim canım ama aklımda şüphe var daha önce çirkin olduğumu mu düşünmüş diye:((
0 oy
(841 puan) tarafından
Hafta sonu eşimle bende tartıştım görgüsüz dedi bana sonra çok özür diledi ama görgüsüz eşle ne işin olur senin dedim sen çok görgülü olsan o lafı söylemezdin zaten dedim ama kadınlar hep alttan almak zorunda kalıyor bazen kalbimin kenarına koydum asla unutamam o lafını
(111 puan) tarafından
Ben hiç bir zaman unutmuyorum hep aklımın bir kenarından film gibi geçer:(
(841 puan) tarafından
Erkekler sinirlenince ne yaptığını bilmiyor sonra özür diliyor geçecek gibi
0 oy
(494 puan) tarafından
Biz seni zaten prenses gibi hissettirdik. Cümlesi benim aklıma takıldı o biz dediği kimler oluyor acaba eşinden başka kimler seni prenses gibi hissettirdi de sen şımarmışsın gibi konuştu acaba ? Umarım ailesinden bahsetmemiştir 
(111 puan) tarafından
Kendisinden bahsediyor yani canım ailesi değil:(
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Sende brad bitt in zaten benim yanımda.

diye yapistirsaydin ya cevabı uzulecegine kız 
(111 puan) tarafından
Tabiki cevabını verdim ama çok üzülüyorum çirkinmi buluyor beni öyle mi düşünmüş acaba:(
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Sinirlendirmek için değil de sinirle söylemiş olabilir. Daha önce sana hiç öyle bişey hissettirmediyse boşver diycem de, çok ağır bi tartışmada söylediyse boşver. Canını acıtmak için demiştir. Yine de denecek laf değil tabi. 
(111 puan) tarafından
Çok ağır bir tartışma da söyledi,beni ezdi geçti herşeyi pat pat söyledi:(
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ne alaka ya evlendikten sonra niye cirkinsin güzelsin muhabbeti oluyor ki manevi güzellikleri gördükten sonra böyle şeyler dememesi lazım ağzından çıkmıştır belki yada seni kızdırmak için de demiş olabilir ama pişman olmadıysa o adam tam hıyar demmki
(111 puan) tarafından
Pişman oldu ama aklımda tek soru işareti var,acaba beni çirkin bulduğu için mi dedi önceden düşündü mü bunu diye:(
0 oy
(7,755 puan) tarafından
Canım begenmese bastan evlenmezdi hiç birimiz güzellik kraliçesi değiliz şahsen ben kendimi hiç beğenmiyorum eşim begeniyo nu begenmiyo mu diye de hiç düşünmedim evlenmeseydi o zaman banane kendi marifetim degilki Allah böyle yaratmış 
(111 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun canım ama çok üzülüyorum çirkinmi buluyor acaba öyle dedi bana:(
(7,755 puan) tarafından
Bencede sinirle söylemiştir çirkin bulsa baştan evlenmez canım
0 oy
(847 puan) tarafından
Körler sağırlar birbirini ağırlar deseydin 
(111 puan) tarafından
Ahhh canım çok üzülüyorum:(
0 oy
(3,358 puan) tarafından
İnsan sinirliyken bastırdığı sakladığı duyguları açığa çıkartır. Sen de yüz verme anlasın kırdığını. 
(111 puan) tarafından
Yani beni aklının bir ucunda çirkin görüyor bu çok kötü bir şey:(
0 oy
tarafından
Canını yakmak için demiştir özgüvenini zedelemek için 
(111 puan) tarafından
Oda olabilir canım ama diğer seçenek çok üzüyor:(
0 oy
(13,844 puan) tarafından
İnsan aynaya bakarda konuşur derdim ben olsam 
(111 puan) tarafından
Cevabını verdim canım ama beni çirkin bulması düşüncesi bile çok üzüyor
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Daha yeni yaptığım yorumun altına sormuştun bu soruyu valla seni üzmek istemedim ama gerçek neyse onu söyledim ,sen kendini güzel buluyorsan gerisi çöp bence
(111 puan) tarafından
Çok güzel değilim ama çok çirkin de değilim çok üzülüyorum eşimin gözünde çirkin miyim diye:(
0 oy
(647 puan) tarafından
Bende sana bayilmiyorum zaten deseydin cirkinsem para Verde bakimimi yaptiriyim erkeklerin genelinde bu tür dengesizlikler var zaten hiç sıkma canını 
(111 puan) tarafından
Aynılarını da söylemiştim ama hep o haklı...bide üstüne böyle dedi:(
0 oy
(679 puan) tarafından
Kırıcı olmuş insan eşine böyle söyler mi benim ki söylese içim ısınmaz ona karşı 
(111 puan) tarafından
Hep aklıma geliyor unutamıyorum
(679 puan) tarafından
Çok haklısın umarım pişman olup affettirir

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 623 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 628 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.