0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Ben teyzemn düğününe geldim 10 günlüğüne .Eşim benı aramış araması bana gelmedi bir başkasıyla konuşuyor çalmıs kiminle konuşuyordun dedi kimseyle dedim dalgaya vurdum dedim özlediği için mi kavga çıkarttıı diye konuyu değiştirmeye çalıştım. Neyse bu bana defalarca sordu kımseyle konuşmuyorum diyip kanıtlmamama rağmen bana küfür edip sen benı ***** yerıne mı katıyorsun ben senın mimiğinden tanımıyor muyum deyip gelme sanada çocuğuna baslarım dıyıp gelme senı evıme almam diyip engelledi. Bende ablasını aradım ona da attım kendimi kötü hissetim ablasıds kendını kanıtlamaya gerek yok dedi inanıyorum sana hatlarda sorun vs olmuştut dedi. Annemde birden geldi benı ağlarken gördü bagırmsya başladı sen nıye aglıyordın ben git anne anlatacam dememe rağmen gitmedi bende anlattım annem telefon acıkken onu boşa vs diyip hakaret etti ablasıyla yanyanalardı bende annem susup gitsin dıye anne tamam boşıcam yeterkı sus dedim. Oda bunşarı duymuş ailesi benı aradı böyle yapmayin felan annemı suçlu buluyorlar karı koca kavga eder sen nıe herşey de boşa diyorsun eşim inatlaşmıs bana bahane geldi eşim 2 gündür ne arıyor ne engelini kaldırıyor sizce? 

19 Cevaplar

+3 oy
(1,737 puan) tarafından
Bahane etmiş sanki aynı sorun bizim semtte de vardı �nternet şebeke çekmiyordu şimdi düzeldi gibi onun sana iftira attığı saati dakikayı aklında tuttuysam operatörün uygulamasından fatura detayları dökümünden o saatlerde kimseyle görüşmediğini ispatlayabilirsin
(1,737 puan) tarafından
Ay birde üstüne boşanma davasına ek olarak namusuma iftira attı beni çevreme rezil etti diyerek tazminat davası bile açarsın.
-Reklam-
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Anneni suçlamak yerine oğullarini mi suçlasalar acaba. Resmen namusuna laf atiyor. Aldattiğini ima ediyor. Hiç peşinde ne düşme. Kendisi özür dileyip, affedilmeyi beklemeli. 
(1,189 puan) tarafından
Bunlar böyle bacım normalde ogularina demediklerini bırakmazlar ama iş boşanmaya gelince kadın haksız olur iki sabır çekmedi butun erkekler böyle derler yani
 kör ölür Ceylan Gözlü olur
0 oy
(999 puan) tarafından
Hangi operatörsen arama kayıtlarını çıkar at kocana. Daha sonra s.ktr git de yollarını ayır. Muhtemelen yalan söylüyor 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Benim annemde olsa bana sg diyen birini ne çekeceksin boşa der ben de olsam kızıma sg gelme bu eve diyen damata onu derim valla ne güzel otu poku bahane edip kavga çıkartsın şimdi karı koca aralarında halletsinler var mı öyle şey. Ayrıca madem geldi annen bas kapansın o tel hala ne diye açık tutuyorsun 
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Anne yüreği bu tabiki tepki gösterecek savunacak, suç kocanda, ananda değil ki
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Bu olayda en sinir olduğum şey senin ablasını araman .. Yani komutanı askere mi şikayet ediyorsunuz anlamiyorum ki. Bak konu nerelere gitti gördün mü? Bazi şeyleri o anda bırakmak gerek . Daha kötüsü olmaması için . Aksi halde çok kötü bir şey oldu diyip o anda birakmasan daha kötüsü olur keşke dersin 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Bahane gibi cnm Allah yardımcın olsun kişi kendinden bilirmiş işi kusura bakmasın yanı
0 oy
tarafından
Bahane gibi. 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Basbaya bahane aramis yerinde olsam kendi donene kadar kendini affettirene kadar gitmezdim 
0 oy
(7,887 puan) tarafından
Başkasiyla konusmuyorsan neden öyle çalmış olabilir acaba, yanlış anlama suçlamak için sormuyorum
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Çıkar  dokümanları  at suratina simdi sen sektir git de☺️
0 oy
(684 puan) tarafından
Arkadaş ben bişey demek istemiyorum da bana bu kadar guvenmiyorsa altinda bişey ararım açıkçası 
0 oy
(369 puan) tarafından

eşin eğer ilk defa böyle bisey yapiyosa evet sanki bahane yapmış gibi geldi

ama huyu bu kac defa yaptı dersen o senin daha net bileceğin bisey 

ne demek başlarım sanada cocuklarada insanlarda sabır kalmamış tahmul kalmamış iki medeni insan gibi konuşup anlaşma kalmamış herkes kendi golgesiyle kavga eder olmuşlar 

yani tabiki annen haklı seni ağlayarak gördüyse az bile demiş kimse çocuğunu disarda bulmadı herkesin Bi annesi babası kardeşi var hiç yoksa 

bence annene laf edeceklerine önce oğullarına adabı üslubu ogretsinler 

ve anladığım kadarıyla sen arıyorsun ve seni engellemiş neden arıyorsun?

o seni arasın iftiranın büyüğü küçüğü olmaz resmen iftira atmış oluyor senin diyimine bakılırsa

bence senin değerini bilmiyorsa hakkettiği gibi davran  

aklımda gelmedi değil acaba kendisi Bi bokları yiyoda sana bilerekmi bahane uyduruyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O sana gelme evime derken iyiydi ama 

Ne korkuyon bacım hiç bi halt edemez gött ister o iş 

Diyelim ki boşayacak kendini paralamanın bi faydası varmı 

Biraz özgüven lütfen bacı gelme bu oyunlara,inanır veya inanmaz kendini anlatmaya çalışma
0 oy
(966 puan) tarafından
Eşinin hayatında başka biri olabilir mi kabahatli seni gösterip ayrılmaya calisio olabilir buna benzer bnde yasadum ama bnmki bana olan kurarken kurduğuna kendi düştü mesela eşimin hayatinda biri vardı benle ayrilmak için tartışma yaratir küfür ederdi bni kabahatli gösterirdi ama meğerse yer yapiomis ayrılmaya . Bu geldi aklıma benim ama bnce arama sorma bir süre sezsiz kal ve izle yazma etme sessizliğini koru.
0 oy
(70 puan) tarafından
Sizin yerinizde olsam konuşma kayıtlarimi çıkartıp ona atardım arkadasindan da boşanma dilekçesini gönderirdim. Size inanmayıp namusunuza iftira atan güvenmeyen bi adamla yaşayıp hayatımı mahfetmem insallah sizde öyle yaparsınız. Bi kere size böyle bir imada bulunduysa bu hep böyle devam edecektir. Rabbım yardımcınız olsun 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
sende onu engelle ergen gibi harketler guvenmiyosa nikahinda tutmasin. güvendiği adı gibi emin oldugu kisiye de iftira atmasin annen tamam kavga olur derde kizi oyle agliyorken karsi taraf zaten bosanma konusu acmisken de kızını tutacak tabi m kavgayi annene yuklemesine izin verme tek suclu esin o özür dilemeli senden ve annenden 
0 oy
tarafından
Vallah çocuğunu seni istemeyen, sana inanmayan adamla bencede yürütme 
0 oy
(703 puan) tarafından
Böyle bırsey esımle aramda yaşansa hatlarda falan bırsey oldu heralde deyip geçeriz ıkımızde resmen guvensızlık namusuna laf etmıs saygısız dengesız 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 473 göst.
0 oy
9 cevap 616 göst.
0 oy
14 cevap 447 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 515 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu

378,420 soru