0 oy
1,065 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Herhangi bir posta yorum yapıyorum altına bir kaç arkadaş eski postlarımı yüzüme vurmuş gerek varmıydı bunu yapınca ne geçiyor elinize özür diledim diyorum sonra postları neden siliyorsunuz diye kendiniz post açıyorsunuz ben önceden silmiyordum ama artık silcem demek bu yüzden diğer insanlar siliyor 

23 Cevaplar

+4 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Burdakileri anlamak gerçekten zor kim olduğunu ne yazdığını naptigini ismini nasi aklınızda tutuyonuzda bunu başka bı yerde kullanıyosunuz yada hiç mi işiniz yok bütün eski postları tek tek okuyup açığını buluyosunuz anlamıyorum cidden..
tarafından
O kadar haklısınki işssizler işte
(1,580 puan) tarafından
Ben sabah ne yediğimi unutuyorum. Burdaki isimleri mi aklımda tutucam. Cidden çok inginç. :))) ve de burda yorumlarıda çook takmamak lazım.
tarafından
Aynen öyle ama bazıları için hayat burda dönüyor nedense..
-Reklam-
+3 oy
(3,878 puan) tarafından
Tam olarak bu sebepten burda özelinizi paylaşmayın diyorum çünkü insanlar birinin zayıf noktasını görünce ordan saldırmaya bayılırlar...
(3,878 puan) tarafından
Onu yapanlar belirli kişilerdir ve normal değillerdir . Kin hasetten beslenen insanlardır o sebepten takılma cevap bile yazma derim ...
tarafından
3 kişi böyle yapıyor zaten herkes değil allahtan
Cevap yazmayınca rahat edemiyorum çünkü yanlış anlaşılmaktan korkuyorum
(3,878 puan) tarafından
Gerginlik yaratan insanları burda çoğu kişi biliyordur tabi nasıl karakterde olduklarını da ... ondan dolayı yanlış anlaşılmazsın o insanların kimler olduğunu bildiğimiz için ... sadece dahil olma ben öyle yapıyorum
tarafından
O kişileri herkew biliyor aynen herkese aynılar çünkü
(3,878 puan) tarafından
Muhatap alma cevap verme olsun bitsin
+2 oy
tarafından
Millet durup dururken eski postlari yüzünüze vurmaz. Bir şey yapmissinizdir, ya da kendiniz konuyu acmissinizdir ondan öyle yapıyorlardir. Bu arada ben de yorum yaptığım kişiyi unutmam , bu boş iş değil aksine hafızamin kuvvetli olmasından kaynaklı. Herkes boş işler issiız demiş bir daha düşünün 
tarafından
He anladım tamam
tarafından
Gamze yeri geldi biz de linç yedik burda. Hiç böyle alınganlık etmedik. Sakin ol
tarafından
Her insan bir değil ama sen alınmazsın ben alınırım herkesin yaşamıda bir değil dimi
(4,790 puan) tarafından
Meryemcim yine çok haklısın :*
tarafından
Hafızamız kuvvetli diye ciddiye alıyoruz sanıyorlar :)
+1 oy
(683 puan) tarafından
Aciz insanların yaptığı şey bu kendi hatalarını örtmek için ya da sadece kötü oldukları için yapıyorlar takılma host de geç oylelerine 
tarafından
Bencede öyle Ya ama bazı insanlar yanlış anlıyorlar bide yeni gelwnler var ya sanki kötü biriymişim gibi gösterilmesini istemiyorum çok rahatsız edici bişey
+1 oy
(49,756 puan) tarafından
cok ailevi sorunları anlatiyorsunuz burada yapmayin.
tarafından
Evet aynen çok haklısın bi daha tövbe paylaşmam fikre ihtiyacım olursa elbise nasıl falan diye bi öyle post açarım
Bunlar nasıl insanlar ya
Teşekkür ederim yorumun için
(120,676 puan) tarafından
bu kimdi
(49,756 puan) tarafından
gamzeli 55 55 mi neydu
(120,676 puan) tarafından
tanimiyom ☺️
+1 oy
tarafından

Ay bide bayılın tam olsun :woot: ne bu ya çocuk gibi ağlayıp post açıyorsunuz? Burda ne linçler yapılıyor geçip gidiyo ekstra post açınca ne oluyo 

tarafından
Yok cqnım zoruma gitmedi cevsp yazıyorsan bana cevap yaz tusu biberi post açmqk falan  ama çocuk gibi senle tartışamamda başkasının düşüncesini doğrulamak yorum sayılmaz senin fikrin önemli  başkasının yorumun alrına yazmak hazır cevap olur yani sen bana cevap vermiş olmuyorsun bil istedim
(1,721 puan) tarafından
Ben cevabımı verdim zaten yorum da algılama şekli sana kalmış . Sen çok kasıyorsun burayı post felan açmışsın fazla kasma yani
tarafından
Yok canım üzüldüğüm için açtımda kasmak demeyelim benim kasmam gereken konular farklı ben burayı ciddiye almam ama üzüldüğüm için sadece yazdım bende yazarak rahatlıyorum bu arada yenisin heehalde aramızda hoşgeldin
(1,721 puan) tarafından
Ahahahah canım burda en yeni sensindir emin ol :)) 6 senedir ben bu platfromu bilirim telefon değişikliği nedeni ile yeni hesap açtım :) güleceğim yoktu
tarafından
Puanına göre söylemiştim ama evet bende eski sayılmam daha önceki yorumumda hoşgeldin falan yazmıştımda bu yazdığıma bu cevap olmadı gerçekten
+1 oy
(15,091 puan) tarafından
Kendi ile çelişen olursa hatırlatırım. Yoksa herkesin hayatı kendine 
0 oy
tarafından

Hayatım burada kalıcı isen zaten derdini anlatman hata :D

tarafından
Haklısın:) kalıcıyım zatende bazı insanlar gerçekten sinir bozucu
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Çok takma burayı. Nasılsa kimse kimseyi görmüyor. Ben çoğu okuduğum şeye inanmıyorum bile neler gördü bu gözler hahahah 
tarafından
Biraz takıntılıyım üzülüyorum kimsenin umrunda olmaz üzülmem ama sinirlerim bozuluyor birine bişey desem cevap versem kötü ben olcam
(2,403 puan) tarafından
Bende inanmıyorum özellikle ben asarım keserim yıkarım ortalığı hemen boşarım kapının önüne koyarım diyenlere inanmıyorum.
(1,656 puan) tarafından
Benim öfke kontrolüm yok yani çok çabuk sinir olmam ama olursam da çok kötü şeyler oluyor fakat kimseye burda boşan. Ağzına s*ç demedim çünkü güzel şeyler değil bunlar.
tarafından
Mys onlarfa akıllarınca şov yapıyolar
0 oy
(5,256 puan) tarafından
E bir tartışma nasıl olur bilmiyorlar kelime daarcığıda dar ne yapacak e sende bunu yazdın sende böylesin diyecek 
tarafından
Ama durduk yere hiç bi sebep yokken başkasına normal güzel Bi yorum yapıyorum alakasız şekilde yazı yazıyorlar
0 oy
(2,569 puan) tarafından
Burayı bazı kişiler çok ciddiye alıyor. Ne gerek var senin önceden açtığın postları yazmaları. İnsanlar yakınlarina anlatmadigini burada tanımadıklarina anlattip rahatlamak istiyor, böyle eskileri kurcallamak bana göre işsiz kişilerin yapacağı harekettir o kişileri de asla anlamıycam
tarafından
Anlaşılması... anlaşılmasıda zor ben bi hata yapmış olabilirim herkesde linçledi  demwkki yetmedi linçkeri içinfekileri tam boşaltamamışlar kin kusuyolar hala doğruyu anladım pişmanım özürde diledim ama demekki zamnında lafı iyi sokmuşumki unutamamışlar  ve tek sorunda yazmıyorum genel sohbette açıyorum kimse o posta bakmaz ama bi olay varsa hurra koştura koştura yazarlar bildirimlere bile yetişemiyorum sanki kendileri çok iyiler 4 4lükler hatasızlar teşekkür ederim yorumun için
(2,569 puan) tarafından
Ayy geçmiş gitmiş olan olmuş konuda kapanmış ama buradakiler anlamaz. Bak ne güzel söyledin onlara yazdığın cevaplari hazmedemiler ki hâlâ salça oluyorlar, evet burası kaoslari sever :) rica ederim
0 oy
(1,410 puan) tarafından

Çok basit hareketler;)

Bende çok olmadı burayı keşfedip üye olalı.. 

Gerçek hayatta bile kimseye pek bir şey anlatmam.. 
Burda da çok özel paylaşmam... 
kendi adıma kolay kolay post açmam.. 
arada yorum kısmında söylediğim oluyor..

Çok sevmem bazen buradakiler çok özel durumları bile paylaşıyorlar hayret ediyorum..

Normal bir konuşmada size yazıyorsa demek ki birilerine büyük dert olmuşsunuz :)
tarafından
Yok anam yok bi daha aman aman paylaşmam ailwmle ilgili sorunları pişmqn oldum valla +++++ teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(368 puan) tarafından
İnsanların acisiyla mutlu olan insan çok var burdaaa bugün onu gordummm benn. Sil cnm eski postlarini 
tarafından
Öyle yapcam silcem valla normal olanlarında silxem bu postu da silcem yavaş yavaş bi anda silinmiyor teşekkür ederim
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Çünkü zavallılar çünkü işsizler başkada sebebi olamaz 
tarafından
Doğru tespit ++++
0 oy
(10,826 puan) tarafından
Nasıl tutuyorlar akıllarında ismi nasıl unutmuyorlar bu kadar umursamamak lazım ya burayı 
tarafından
Fazla ciddiye alıyolar demekki yada üşenmeden eski postlara bakıyokar insanları nereden vursam diye düşünüyorlar bunu buluyorlar
(10,826 puan) tarafından
İyi hatirliyorlar kız ;)))) ne manası var ya anlamıyorum.niye yüzüne vuruyorsun mesela
tarafından
Madem bu kadar herşwyi ezberliyolar kuranı kerimi ezberlesinlerde hafız olsunlqr belki ordaki ayetler akıllarına dank ederde kimse kimseyi kırmaz
tarafından
Bu arada cevap için teşekkür ederim ❤️
(10,826 puan) tarafından
Hahaha ay gamze ya Allah iyiliğini versin
Rica ederim cnm
0 oy
(577 puan) tarafından
Nasıl aklında tutabiliyorlar ya bide eskiden açılmış olan postları ha bide başkasının postunda seni görüp hatırlamayı ben kendi yazdığımı bile unuturum ya hiçmi günlük yoğunluğunuz yok sizin nasıl aklınızda kalıyo burda olanlar pes 
tarafından
Onlara işssiz diyoruz işte
0 oy
tarafından

Burdaki bazı gacılar çirkef bacım ne post açarsan aç illa linçleyecek bir şey buluyorlar :)

tarafından
Post açmazsam bile linçliyolar anam nasıl beceriyorlar başka posta yorum yapıuom ona bile linç geliyo bi garipler
tarafından
Boşver ya bende artık post açmıyom her lafa verecek cevapları oluyo :)
0 oy
(11,929 puan) tarafından
İşte bu yüzden sana ben anlatma dedim. Ben o kadar bilmeyeyim hayatını kimse bilmesin ne gerek var
tarafından
Bişey itiraf ediyyimmi bana sen çok soğuk gelmiştin ama gerçwktende haklıymışssın daha öncede anlamıştım senin dediğine geldim ama ilk zamnlar soğuk geliyodun son 1 ayda falan senin iyi insan olduğunu düşünmeye başlamıştım bugün özellikle anladım
tarafından
+++++
0 oy
(587 puan) tarafından

Genellikle eski arkadaşlar grup halinde yeni gelen arkadaşlara gruplaşıp kendi çapıların da dalgaya alırlar. Bazı arkadaşlar da eski kullanıcılar gidince buranın tadı tuzu kalmadı artık deyip post açıyorlar. Eski kullanıcılar yeni gelenler de her türlü eleştiriyi bulup kendilerince linç etmeye çalışıp insan da huzur bırakmazlar sonra yeni gelenleri havalı egolu bulurlar. Burası kafaya takılmayacak kadar önemsiz bir platform çünkü herkes herkesi ezme peşinde :angel:

0 oy
(5,258 puan) tarafından
Çünkü insanlar başkalarının açıklari ile mutlu oluyorlar.Kendileri dört dörtlük yaşıyorlar ya.Takma boşver.
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 370 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 861 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semrak (9 puan) tarafından soruldu