0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,975 puan) tarafından

Ev sahipleri çocuğa bakarız dediği için mutfağı küçük, banyosu eski,  kapıları çok eski olan bi eve taşındım. Duvarlarda bile yamukluk var :( klozet zaten yok. Ayrıca karınca sorunu da var. Ha çocuğa da bakmadılar…. Şuan kiramız 4 bin ve ben 7bine fıstık gibi ev buldum. Çok şükür maddi durumumuz iyi yani ödemek sıkıntı değil. Ama eşimi ikna edemiyorum. Her sene taşınıyoruz diye istemiyor:(  oturdum ağlıyorum yok adam inat ediyor.  Ev eski karanlık. Temizlesem bile temizlik kendini göstermiyor ki burada oturursak klozet falan da koyduracağız yani eve masraf edeceğiz 

Gerçekten çok moralim bozuk. Daha 2 sene de bu şehirdeyiz

3 Cevaplar

0 oy
(1,519 puan) tarafından
Ev sahibi niye senin çocuğuna bakıyor bı kere ????
(1,975 puan) tarafından
Ben evi hiç beğenmedim. Sonrasında Kendileri biz çocuğa bakarız dediler.  Kesin bakarız diye kendileri teklif etti. Sonrasında da dünyanın parasını istediler. Buradaki piyasanın 3-4 katını
(787 puan) tarafından
Ben gene anlamadım çocuğa bakmak ne alaka
(1,519 puan) tarafından
Sen çalışıyor musun peki
(1,975 puan) tarafından
Evet çalışıyorum. Burada gurbetteyiz ve oğluma bakacak kimse yoktu. Daha öncesinde bakıcı konusunda çok sıkıntı çektik bulamadık falan. Onlar biz bakarız diye kendileri teklif edince kabul ettim. Doğuda karda kışta çocuğu başka yere götürmeyiz altlı üstlü rahat olur demiştim
-Reklam-
0 oy
(2,973 puan) tarafından
İyide sırf çocuğuma bakarak diye

Öyle eve niye taşındın 

Kimdir nedir ki çocuğa baksınlar 

Bakmamış ta üstüne 

Her sene ev taşımış eşin 

Adam bıkmış 

Allah kolaylık versin 

Belli bir süre katlan 

Belki sonradan gene konuşursun 
(1,975 puan) tarafından
Bizden dünyanın parasını talep ettiler. Normalde aracı vardı yani iyi insanlar diyerek kabul ettik. Ama bu kadar paragöz olduklarını bilemedik
(2,973 puan) tarafından
İnan bende evimden pek mutlu değilim
Müstakil evdeyim
Evim bahçeli
Evet güzel ev
Ev sahibi Tokat'ta
Biz İstanbul'da
Ama benim sorunum komşular
Sırf onlar yüzünden evden soğudum
0 oy
(337 puan) tarafından
Aynı sorunu bizde yaşıyoruz bende hamileyim 3 ay sonra doğum yapacagım 3 ay içinde ev bulup taşınmazsak yemin verdim çocukları alıp memlekete gideceğim orda kendime ev tuttacagım. Adam Nuh deyip peygamber demiyor taşınmak istemiyor. Ne yapacagım bilmiyorum şimdi konuşmuyorum küssüz
(1,975 puan) tarafından
Çok mutsuzum çok…. Ne bi arkadaş ne bi kimseyi çağıramıyorum. Evi temizliyorum temizliyorum ama temizlik bile kendimi göstermiyor
(337 puan) tarafından
Bizimki bodrum kat rütübetli sürekli hasta oluyoruz söz vermişti ev bulup taşınacagız diye şimdi 1 yıldaha sabret diyor. Eşim 65 bin maaş alıyor. Maddi durumumuz da iyi .Ev bulamadık diye geçiçi süreligine bodrum katı tuttuk. Şimdide birikim yaplım biraz sabret diyor kafayı yiyecem. Ne misafir cagırabililiyorum ne arkadaş çok utanıyorum. Kapının önü fare dolu sürekli ayakkabılarının içinde fare pisliyor. Dayanamıyorum artık çok zor durumdayım
(337 puan) tarafından
Kaç gündür ağliyorum bunaldım eşimle kavga ediyoruz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Aysrtnc (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 457 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (409 puan) tarafından soruldu