0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (154 puan) tarafından
Annemizin ayağı yansa eşiniz umurunda olmazsa sizi birakmazsa şimdi kendi annesi olunca bilmezse ne yapacağını ne yapardınız?

13 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
soruyu anlayamadım.
(154 puan) tarafından
Şimdi bir yıl önce annemin ayağı yandı eşim umursamadı hatta bırakmadı kadına bakayım bile şimdi annesinin ayağı yandı bilmiyor ne yapsin
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Hayatta gitmem geçmiş olsun demeye bile
0 oy
(15,864 puan) tarafından
kinciyim ben birazcık umrumda olmazdı...Bı çok konudada olmadı anasiysa ilgilensinn beni baglamazzz Eşimde bişey diyecek olsa Keser döner sap döner derdimm benn
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Bende onun davrandığı gibi davranırım üstüne konusunc 1 yıl önce hatırla istersen der susurdim karşı çıktığı gibi bende karşı çıkıp tatsızlık çıkarırım 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Hayatta gidip ilgilenmem. Hem bakmama izin vermedi ne demek. Anneme bakarken ondan mı izin alicam. Oda annesine bakarken benden izin almaz. Gitsin baksın kendi annesine. 
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Bişey anladıysam 
(13,809 puan) tarafından
1 sene önce kendi annesini ayağı yanmış eşi göndermemiş
Şimdi kvalidesinin ayağı yanmış siz ne yapardınız dşyor :)
(19,706 puan) tarafından
Aynısını yaparmış de ona :D
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Gidip kendisi baksin bendende medet ummasin bi zahmet.onunki anaysa benmki daha degerli ana
0 oy
(13,809 puan) tarafından

Devran kısa zamanda dönmüş..

Eğer kvalidem iyi biriyse gidersin.Vicdansız kocaya vicdanı öğretmek için oda tabi anlarsa 
0 oy
(15,111 puan) tarafından

Bende ay geçmiş olsun deyip kenara çekilirim 

Annemin bir lafı var can yanacak ki gözden yaş gelsin der. Ben bir aylik evli iken hastanelik oldum o ara kayınvalidem ip atlama videosu atmıştı eşime zaman döndü geldi kv kanser tedavisi gördü lafi geçti dedim üzülüyorum ama napabilirim ki ben hastanelik oldum siz bana napabildiniz napabilirdiniz ki elimden gelen dua etmek bende onu yapıyorum Allah şifanı versin ( bunu kaynanamın yüzüne dedim )
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Ilahi adalet resmen. Ben esiyin yaptigi ayibi yapmazdim, arardim en azindan

Ama gidermiydim bilmiyorum, esime kendin git derdim herhalde. Kayinvaliden iyi biriyse yine git derim. Ama esine hatirlat kesinlikle
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Annesinin suçu yok ama burda kocanız anlayışsızmış.. Allah rızası için giderdim kocama da derdim sen böyle yaptın utandın mı yaptığından belkı hatasını anlar
0 oy
(3,442 puan) tarafından
Rabbim nasil dondurmus. Gitmem giderse de surat yaparim. Aynisini o da bana yapmisti sonucta diye dusunurum.
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Ben daha annemin yanına bırakmadığı da ağzının payını verirdim şuana kalmazdı yani sağlık bu başka şeyle kiyaslanmaz ama onun yaptığının aynısını yapardım birebir 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 668 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (512 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 437 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 642 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 615 göst.