0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esimle beraber iki hafta ailesiyle kaldık yeni geldik ailesine çok bağlı bazen gözü beni gormuyo annesi sahur süpür öpüyor kizkardesiyle sürekli sakalasmalar onların yanında bana yaklassada yalnızken olduğu gibi deyil çekiniyor sürekli canim çok sıkıldı şuan çok mutsuz hissediyorum sanki istediğim sıcaklığı alamıyorum ondan gezmeye giderken bile yanımızda onlardan biride gelsin diye çabalıyor kizkardesinin doğum günüydü hemen instrageamda paylasiyo bana hiç yapmamisti

5 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Bunda bir sorun göremedim ben canım ailesi sonuçta öperde oyun da oynar ama her gittiği yere de ailesinş çağırması tuhaf o da abartıya kaçar tabi
(485 puan) tarafından
Her gittiğimiz yere ailesini çağırması benim de hiç hoşuma gitmez hatta tepki bile gösteririm ama kesinlikle ailesinden kıskanamam sonuçta ailesi
(324 puan) tarafından
Ya her gittiğimizde değilde böyle kırk yılda bir ailecek gideriz simdi benım abimlerde mesela annemlerle gıder aılecek parka falan ama ayrıyetten de giderler çekirdek olarak aslında hiç ailesini katmadan dicem yoksa sinşr oluyoe aılesıne bişey dediğimde termos alacaktım ben zaten bu bahaneyle derm canım o gün bana çay kalmadı sende gordun tadını cıkaramadım berbaer bir daha mı gitsek parka diye
(485 puan) tarafından
Kırk yılda bir çağırsın ailesini tabiki canım bende her gittiğiniz yere çağırıyor zannettim
(324 puan) tarafından
Ya mesela onların akrabalarına hep berbaer gideriz mesela kadın kadına otururuz erkekler esım ve dayısı misal kahveye gider bız muhabbet ederiz
(324 puan) tarafından
Ya zaten eskisi gibi dırsarı cıkmıyoruz
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Bu benım esım resmen ben tek gidelim desem tepki verecek diye korkuyorum misal dün annemlerle parka gidip semaver yakalım dedı gitti anasının yanına oturdu aile değiliz sanki plan yapmıyor bizle ama sinir oldum gittim couklarım pesıne bır bardak cay içtim bana bırakmamıslar birde her seyi benden beklıyorlar kaynana oturmus on bardak cay içti semavere gıt gel ben doldurdum 
(0 puan) tarafından
Benimde kaynanam her gittiği yerde illa oğlunun yanına oturur bazen esim çağırır beni gel şuraya otur diye gezmemize kadar laf ederler evde durmuyorlar diye sinir oluyorum artık
(324 puan) tarafından
Özellikle arabada on koltuga o oturuyor deliriyorum lan zaten kırk yılda bir cıkıyorz hanım aga gibi gecmıs one hep bir emir komuta ben hissediyorum hatta eminim ama esım anlamıyor beni sytan goruyor kaynanam tesmen kumam kayınbabamdan gıremedıgı her seyi esimden beklıyor hacca gitme hayalını bile esimle kuruyor e adamda haliye bizi aile gibi goremıyor benımsemıyor her seye onları da dahil ediyor
(0 puan) tarafından
Bende herseferinde istersen sen gec öne derdim bu sefer hiç demedim ben oturdum gelmemize iki üç gün kala kayinpeder dedi esime Annen küsüyo hiç öne oturtmamissin diye dedi geri oğlu şımartarak kaynanayi çağırdı geç öne diye **** oldum
(324 puan) tarafından
Ben nişanlıyken kaynanam bnm annem esım arabaya binecektik ben hemen atıldım one bindim kaynanam alındı annem sey dedi onlar genç onlar binsin öne diye aslında esım bısey demedı neden sen oturdun falan diye keske devamını getirseydim evkenince bısey oldu gerçek yüzlerini gösterdiker bende fazla sımarttım
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Bu dusknluk degil bnm gozumde.bu evlendim ama hayatimda 1.sirqda hala siz varsnz onlar 2.planda demek oluyor canm.tahammulu zor bazi adamlarda malesefki bunu anliyamiyor kendi ailesini anne babasndan heo geride tutyor onemsemiyor.zor bi durim ki insallah duzelir.bwnde gectim bu yollardan.neyaparsak hep ailesi ne alirsak ailesi hatta bazen sadece onlar alir eder biz bakardik.sonuc ben duzelttm ogrettm 1.sirada ben ve cocuklrimn oldgunj ogrendide sukur olsn zor oldu ama oldu.insallah sende basasirirsn canm valla.cunku insan kendjnj kullanlmis gibi hissediyor
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Boşver kz.. şöyle düşün kızkardeşine annesine olan davranışı ilerde sana ve kızlarına olacak davranjsi belirler ..İyi bir adam demekki..benmki kız kardeşlerinden nefret ediyo..keşke o da biraz yumuşak davransaydi 
0 oy
(73 puan) tarafından
bu problem bizdede var  5 görümcem var sürekli eşimden biseyler istiyorlar  en yakın zamanda olanı söyleyeyim dün akşam bı tanesi eşinden boşandı bende bütün altınları sattım ev aldık dün ablasına yazmış canını sıkma seni benim eve koyarım diye  bide eşimin ailesi beni istemedi patronu istemeye geldi   eşim düğünden 1 gün önce gitti davetiye bıraktı sadece düğünümde valardı
(1,357 puan) tarafından
Asla izin verme, benim iyi gunumde yanimda olmayana birde kendi evimde mi yasatacam... esin bir kendine gelmeli bence
(73 puan) tarafından
Biz ilk evlendigimizde kira odeyemiyorduk  ev eşyalarının taksitlerinden eşimden hiç birşey istemedik altinlarimi kiraladık ve bundan hiç kimsenin haberi yok   biz evlendikten sonra  işleri düzeldi ev aldık araba dükkan aldık ama zor zamanda kimse yoktu şimdi gözleri 1+1de ben daha gidip görmedim evi onlar canları sikildikca gidip bakıyor
(1,357 puan) tarafından
Is esinde bitiyir  aynen bunlari soyle esine. Ne cabuk unuttun o gunlerimizi, daha ben goremedigim evimi neden baskalari geziyor de, laf acilirsa da 2 goz oda anca kendimiz sigariz kimse bana guvenmesin de, cekinme konus, baska turlu olmaz
(73 puan) tarafından
Benim oturduğum ev ayrı bu evi ekstra aldık kira getirisi olur diye canım  görümcem bosanirken bütün altınını aldı kayinbabamda zengin gitsin alsın ev durumları kötü değil yani antepliyiz fıstık bahçeleri tarla arsa var diğer kizinada aldı ev bunsda alsin
(1,357 puan) tarafından
Ben bu evi kiraya verecem de kapat konuyu, esinle konus. Baska yolu yok.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 580 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 169 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 519 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 601 göst.