0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (268 puan) tarafından
Bıktım artık kilo veremiyorum irademe bi sahip cıkamıyorum :@@ 60 kiloydum ikinci cocuktan sonra 70 de takılı kaldım isvec diyeti iyi diyorlar yapıp güzel sonuc alan varmı bu kez kararlıyım :@@@

3 Cevaplar

0 oy
(9,134 puan) tarafından
O nasıl bir diyet kiz :) bende verdim baya kilo ama son 6 7 kilo yu asla veremiyorum. Sürekli bozup başlıyorum
(268 puan) tarafından
Bende öyle 10 kiloyu verdim sonra 1 2 ay güzel yapıyorum sonra öyle bi bozuyorumki gece gündüz herseyi yiyorum bütüm emek bosa gidiyor ..isvec diyeti 3 ögün sabah tek kahve dün basladım ac kalmadım aslında 12 gün dayanabilirmiyim bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Bende sütten kestim cocugu her turlu şok diyeti yapabilirim nasıl bir diyet canım bu önceden cok hızlı kilo verirdim ama suan metobolizmam yavaslamis sanirim bir de insulin direncinden suphe duyuyorum bir zamanlarda basima bela olmustu cunkum seker ilaci kullanmak durumunda kalmistim 
(268 puan) tarafından
Canım bu diyetin iddiası verdigin kiloları geri almıyormuşsun dün basladım çok açta kalmadım sabahları tek kahve iciyorsun öglen aksam yemegi porsiyonlar düsük ..13 gün dayaninilrsen iyi kilo veriyorsun öyle yazıyor
0 oy
(732 puan) tarafından
İsveç diyeti çok düşük.kalori.ile beslenmektir ve genelde kas kayibina neden olur düşük.protein ile beslenildigi için..herşeyden azar azar yiyip bol su içerek denemeye çalışın bence 
(268 puan) tarafından
İşte ortam yok ya aşırı yiyorum ya cok az ://

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 184 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

384,757 soru

11,508,988 cevap

35,167 kullanıcı

...