0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından
benim kızım ekransiz yiyo 4 yaşında tek çocuk tabi sonrası ne olur bilmem ama biz genelde gözünu kapat tahmin et oyunu oynuyoruz ne yediğini tahmin ediyor çok eğlenceli oluyor mutlaka bunu deneyin :) 

Çorba türündede limon çekirdeği arıyoruz içinden limonun çekirdeğini bulana kadar bir kase çorbayi yiyo  buda çok eğlenceli oluyor :) 

Bnmkisi sadece bir tavsiye sizinde varsa sizde yazın nasıl yemek yediriyorsunuz ekransiz malum çağımızın sorunu bu belki birine fayda olur ❤️

10 Cevaplar

0 oy
(8,980 puan) tarafından
Ben masa başında hiç açmadım TV tablet filan.. alıştırmadim..ben de oyun oynayarak yediriyorum oğluma. Hadi şimdi köpek gibi ye bakalım diyorum. Ay ay ay beni de yiyecek şimdi bu diyorum. Kedi gibi ayranı iç filan diyorum sjsjjsjs hayvanları çok seviyor. Bazen de kaşık kepçe oluyo. Kamyona yük tasiyo. Kamyon da ağzı oluyo sjsjsjjs 
(2,400 puan) tarafından
Bin kere maşallah ya valla çok güzel en azndan ne yediğini anlıyor cocuk
(8,980 puan) tarafından
Aynen yemediği zamanda zorlamiyorum çok fazla.
(2,400 puan) tarafından
Bende öyleyim bir melemeni burunlar oda hep acı yeriz acı yapmasam da onu aci olarak algıladığı için onun yanına ek yumurta haslarim ona yoksa evde ne varsa önüne onu koyarım ben de ustelemem cocukluktan nasıl giderse öyle oluyor galiba
(8,980 puan) tarafından
Benimki çok yemek seçiyor ya..o konuda sıkıntımız var biraz.
(9,657 puan) tarafından
Bizde asansörcülük oynuyoruz ağzı asansör oluyor yemek veriyorum aşağı iniyor  yemek bitince asansör geldi diyorum kızımda asansör kapanıyor çabuk çabuk anne diyor :Dd
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Bende camda yediriyordum  o şekilde anca besleniyor du şimdi miniğim  3 aylik denicem bu taktiği :D

(2,400 puan) tarafından
Ekran vermekdense çözüm bulmak daha mantıklı bulasmadiysa hiç bulaştırma canm
(1,175 puan) tarafından
Ekran yok hiç olmadı ama yine huysuz du yemiyor  du bende camdan geçen arabalara baktırır öyle yedirirdim  eğer minik de abiye çeker se taktik güzel kullanırım
(2,400 puan) tarafından
Bnmkide huysuz canm ona ne hacet ama şükür yemek seçen bir çocukta değil ama çorba türlerini bir başka sever bebeklikten alışkanlık heralde aman uzak olsun ekrandan
0 oy
(12,730 puan) tarafından
Maşallah prensese ☺️♥️

Sen hamileydim dimi kaç haftalık oldunuz

Benim kız 17 aylık hastalanırsa iştah gidiyor o zaman mecbur açıyorum TV ye hiç bakmıyor 
(2,400 puan) tarafından
Benm kizimdada ekran hiç denecek kadar az canm televizyon günlerce acmasam aç demez telefonda eh işte arada bir çok bunaltirsa evin içinden geçer ama yaramazlikta dagitmakta sinir yok evet canm smdi hamileyim 21+2 olduk çok şükür
(12,730 puan) tarafından
Maşallah maşallah
En baştan aliştırmamakmiş doğrusu. Bir yaşına kadar TV açmadım evde şimdi hiç izlemiyor çekmiyor dıkkatını çizgi film açsam da. Telefon da benim tembelliğe geliyor bazen
Sağlıcakla kavuşun inşallah
32 olmuşum bende
0 oy
tarafından
Bugün 10 aylık kızımı kapı önünde yedirdim tavuk kedi kamyon araba çocuk traktör motor kuş derken yemeğini bitirdi hahaha
(2,400 puan) tarafından
Bende smdi çorba icirdim limon çekirdeği araya araya bir tas bitti ne hikmetse çekirdekte çıkmadı :) maşallah minik kuş buyumuste yemek bile bitirir kız ❤️
tarafından
Bizimki çok şükür yiyordu taki dişi çıkana kadar diş çıkarma dönemine girince iştahı kapandı yavrumun
0 oy
(48,735 puan) tarafından
tehditle bazen ☺️ oyun oynamam sunu saklarim iyi değil ama.napayim
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Asla cennet mahallesi olmadan oturmaz sofraya 
(731 puan) tarafından
Hahahahha kız Allah seni gece gece güldürdün beni
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Daha küçük sonrasında mı anneler pes ediyor izleyerek daha kolay yiyor diye bilmiyorum ama türlü oyunlar şakalar şaklabanlıklar yaparak yedirmeye çalışıyorum :D bazen sıkılıyor insan ama çoğu zamanda eğleniyoruz ikimizde. 

(2,479 puan) tarafından
Verdiğin tavsiyelerde güzel aklımızda olsun :)
0 oy
(15,301 puan) tarafından
Çok iyi fikirmis. Ben de yapayım teşekkürler 
0 oy
tarafından
TV siz de yer ama bu aralar yemek hiç yemiyor ne TV ile ne tvsiz ama bu çorba işi güzelmiş hiç sevmez kusacak gibi olur bende çorba sevmezdim iki yıldır içiyorum normalde asla içmem.kasik degdirmem hiç bir çorba türüne 
0 oy
(1,590 puan) tarafından
 Hiç açmam çok şükür elhamdülillah onu bebeklikten alstrmicksn cnm TV ye veya  tlvzyina

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 380 göst.
30 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 271 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 326 göst.