0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (1,274 puan) tarafından
Anneler gününde mikrodalga aldı eşim bana, şimdi bende almazsam olmaz ne alabilirim. 

Kızlar hiç demeyin ki mikro dalgada hediyemi dıe benim için ihtiyaçların hepsi hediye. 

33 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
O bana parfüm aldı bende parfüm alacağım 
(1,274 puan) tarafından
İyi fikir
-Reklam-
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Eşim bana baya bişeyler aldı evimizde eksik olan bozulan herşeyi yeniliyo bende bunun karşılığında ona romantik kullanışlı bi hediye almam lazım cüzdan seti almıştım isim yazılı çakmak almıştım isim yazılı bilmiyorum bakıcaZ
(1,274 puan) tarafından
Allah razı olsun eşinden ağzınızın tadı hiç bozulmasın benim esimde seninki gibi çabalıyor
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Anneler gününde sen benm annem misin ki hediye alcam sana dedi bende aynısını babalar gününde ona diyeceğim. Kısasa kısas yNiiii
(1,274 puan) tarafından
Ay nasıl kafa ya yeri geldi anne de olduk yani ayrıca çocuğunun annesiyiz hersey den önce kadınız. Ve annelik sadece çocuk doğurmak degilki Bi evlatta edinebilirisn yada Bi ****** alabilirsin.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Tabiki koca bir HİÇ. o bana anneler gününde bişey almadı anneler günün kutlu olsun bile demedi bende hiç umursamam
(1,274 puan) tarafından
Ay yazık etmiş halbuki evine neşe getirir eşini mutlu eden
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Makina bu canım ama tükenmiş dıe görünuyor yinede bak sen hepsiburadada filanda olabilir. Esi kuaför olan arkadaş bana önermişti. Erkek kuaförlerin kullandığı markamıs bayada ağır bir urub

image

0 oy
(1,274 puan) tarafından

Var ama her satıcı farklı fiyatla yazmış iyice araştır öyle al bence ben 958 TL ye almıştım galiba

image

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Başlığa cevap vereceğim; BABAYI. 
(1,274 puan) tarafından
Kız ne oldu
0 oy
tarafından
Hiçbirşey eşim için anneler babalar günü doğum günleri vs önemli değilmiş 
(1,274 puan) tarafından
Benim esimde öyledir ama evlenmeden önce sevgiliyken ben evlilik yıldönümü, doğum günlerini söyledim oguncdn beri oda önem veriyor. Ekstra anne babalar günü dahil oldu
0 oy
(6,530 puan) tarafından
Alabilirsem pantolon gömlek ya da sweat istiyorum geçen bayram da kendine birsey almadı bize aldı anneler günü hediyesini 2 kere verdi bakalım ne olur bilmiyorum 
(1,274 puan) tarafından
Sağlıkla giysin eşin canım
(6,530 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(58 puan) tarafından
Koca bir dana :D kurban bayramına geliyor daha ne alayım :D
(1,274 puan) tarafından
En iyisis
0 oy
(391 puan) tarafından
Eşim kaç aydır drone diye tutturdu pahalı diye aldirtmiyodum ama baya çocuk gibi istiyor galiba ben alcam onu suanlik o aklimda
(1,274 puan) tarafından
Trendyoldan 1200 E vardı sanki
0 oy
(41 puan) tarafından
Beni yanlış anlama ama eşin sana ev eşyası aldıysa sende o tarz bir şey alabilirsin o zaman. Ben henüz bir hediye almadım muhtemelen ne gerek vardi der ama 
(1,274 puan) tarafından
Yok kuzu yanlış anlamıyorum tabiki herkesin kendi düşüncesi ben bana kolye kıyafet çiçek alınca mutlu olmuyorum eve ev eşyası olunca istediğim bise çok mutlu oluyorum sonuç olarak ben kullanacağım.
0 oy
(96 puan) tarafından
Bu sene babalar günü nü babamsiz gecircem  geçen sene Haziran 14 ünde vefat etti çok özledim  şimdiden tüm babaların babalar günü kutlu olsun Allah'ım başımızdan eksik etmesin sevdiklerimizi :(
(1,274 puan) tarafından
Amin ben babamı 16 sene önce kaybettim o acıyı çok çok iyi biliyorum. Başın sağ olsun mekanı cennet olsun nurlar içinde uyusun. Yapabildiğim tek şey dua her perşembe kuran okurum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,488 cevap

35,997 kullanıcı