0 oy
287 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,174 puan) tarafından

image

bir çoğunuz pes ettiğimi yemeye devam ettiğimi düşünebilir ama bir yanılıyorsunuz ilk başladığımda posta attığımda belki çoğu insan gibi arkadaşlarım gibi dalga geçer gibi okudunuz bugün başladı kesin yarın devam eder yemeğe dediler etsin ama 26 gün boyunca şeker ve ekmekten uzak durdum arada tatlı krizlerine girdim tabii çoğu zaman sağlıklı tatlılar yemeye çalıştım ama kaçamaklarda oldu hiçbir şekilde beyaz ekmek yemiyorum sadece günlük 2 maksimum 3 dilim tam tahıllı ekmek tüketiyorum ve 84 ile başladım diyetimi 79 ile devam ediyorum yani kadın isterse her şeyi başarır dün tartıldım daha da motive oldum bayrama kadar full devam çok az makarna var tabağında bir de köyden gelen ot az yağlı soğanlı ve baharatlı sizler neler yapıyorsun uz

10 Cevaplar

0 oy
(18,285 puan) tarafından
Bende aklımdan yarın tekrar başlayım diye geçiriyorum güzel gitti ama adet dönemine girdim ve iştahım açık yürüyüş çok yapıyorum yemesem veriyorum snsj
(2,174 puan) tarafından
Ben yeni doğum yaptığım için şu an adet görmüyorum ama aklımı kurcalamıyor değil çünkü regl iken aşırı canımı tatlı istiyor
(18,285 puan) tarafından
Bende malesef tatlı ve şekerli çikolatalı şeyler çekiyo canım
(2,174 puan) tarafından
Genellikle evde bulundurmamaya çalışıyorum yememek için almıyoruz zaten abur cubur ve ekmek kiloların başlı başlıca sebebi
(18,285 puan) tarafından
Aynen öyle bende uzak durmaya çalışıyorum ama bazen salıyorum
-Reklam-
0 oy
(283 puan) tarafından
Helal olsun sana kız postlarini görünce motive oluyorum iyi gidiyorsun bol eksiler  ...favorimsin takip ediyorum seni:)
(2,174 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Süpersin bende istiyorum ama kendime güvenemiyorum 
0 oy
(462 puan) tarafından
Bende basladım canım sende gayet iyi gidiyosun bugün de yürüyüşe çıktım ilk gün yürüyüş olduğu için bayaa ayaklarım yoruldu bende günlük bır dilim tam tahıllı ekmek yiyorum sadece kahvaltı'da çay içiyorum o kadar akşamı kestim şekerli içtiğim için bakalım bayrama kadar 5 kilo verebılır miyim 3 de olsa razıyım
(2,174 puan) tarafından
Bayrama az kaldı çok minimum beslenmem lazım salatayı sürekli yeşillik glutensiz beslenirsen verirsin ama o kadar hızlı çok bvermek ve sağlıklı değil ben de ilk zamanlar açlıktan ve kaslarımın ağrısından uyuyamıyordum
(462 puan) tarafından
Evet ya hızlı vermek istemem zaten sağlıksız olur artık ne verırsem ben çabuk verenlerdenım yemekten porsıyon azaltıyorum yatmadan önce maden suyu içip yatıyorum bır 10 kılo fazlam var işte bıde saat 6 dan sonra hiç bile yemem
0 oy
(15,874 puan) tarafından
Vay maşallah . Tebrikler ⭐
(2,174 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(153 puan) tarafından
Bende yeni girdim diyete sabahlari limonlu su ve günde 2 fincan yeşil çay içmenizi tavsiye ediyorum kesinlikle kilo vermeye yardımcı 
(2,174 puan) tarafından
Sabahları sirkeli su ve tarçınlı kahve içiyorum 2 paket yeşil çay demleyip bir sürahinin içine karıştırıyorum onu bitiriyorum 2-3 litre su içmeye özen gösteriyorum
(153 puan) tarafından
Tavsiyeniz için teşekkür ederim bende öyle yapayim bundan sonra
0 oy
(12,946 puan) tarafından
Afiyet olsun azmine sağlık canım

Beraber başladık sanırım seninle arka arkaya ben de 6 kilo verdim

Direnç kiloya takıldım bu hafta vermemişim 1 gram bile yine de devam ettiriyorum artı her gün yürüyüşe çıkıyorum artık bakalım bu hafta ne olacak
(2,174 puan) tarafından
Ben geçen hafta tardildimm bu hafta 600 gram var arada haftaya kadar bakalım ne kadar vereceğim ya da verecek miyim
0 oy
(1,860 puan) tarafından

5 günde 4 kilo alan ben posttan ayrılıyorum 

Gerçekten bir insan isterse yapamayacağı bir şey yok benim bı 10 kilo almam lazım inşallah başarırım ama çok dikkat et lütfen ben zayıflatacagim diye bağırsaklarimi düğüm yaptırdım 55 kilo oldum birden ve gerçekten ölümün eşiğinden döndum 6 gün oldu büyük bir ameliyat geçirmek zorunda kaldım hamileyim ilaçta kullanamıyorum ölüyorum 

0 oy
tarafından
Hay maşallah sana bol eksilerin olsun canım. Bira ben de kilo alabilsem 
0 oy
(642 puan) tarafından
Spor yaptn mi peki canm hic
(2,174 puan) tarafından
Evet tabi günde 30-35 dk tüm kasları çalıştırdım

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 397 göst.
0 oy