0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar bu nasıl olur ya asırı duzenll beslendim 1 haftadır hep az yedim ama nasıl kilo alabilirim

10 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Odem toplamıştır belki vücudun ödem atıcı detokslar yapabilirsin 
(87 puan) tarafından
Varmı bildiğin canım
(3,230 puan) tarafından
Dukan birası yazın google çok etkili bi tarif
-Reklam-
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Diyeti kafana göre mi.yapisyosin porsiyon kontrolü önemli protein karbonhidrat yağ dengesini iyi yapman lazım. Birde yürüyüş ve ya egzersiz 
(87 puan) tarafından
Bende o aralar bidaha başlıyayım o zamana kadar agır yaşama devam :D
tarafından
Online diyetisyen desteği alabilirsiniz covid dönemi ben gidemiyorum diye diyetisyanimden online destek aldim. Hemde surekli telefondan iletişimde oluyorsunuz hergub öğütleri paylaşıyorsunuz kaçamak imkanı sıfır
(87 puan) tarafından
Mantıklı aslında oyle biseyde olabilir biraz daha buyusunde bebegim yapayım dediginizi
tarafından
Hayırlısı olsun canım şimdiden.  Sağlıklı eksiler diliyorum
(87 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bol su ic cnm bide mutlaka spor yapmalisin once vucut odem atmasj lazim
(87 puan) tarafından
2 litre iciyorum spor yapamıyorumki bebegim var 4 aylık
0 oy
tarafından
Adetin yakınmı şişlik olabilir canm
(87 puan) tarafından
Yok canım
0 oy
(913 puan) tarafından
Ödem ola bilir. Sen dietine devam et.bende de öyle oldu. Sonra 2 ayda 7 kilo verdim
(87 puan) tarafından
Hadi ya valla hevesim kactı ya
(913 puan) tarafından
Zencefil tarçın su karıştır iç çok güzel ödem atar. Dirt sabır işidir. Önce nefsini yeniceksin sonra kiloları
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Banada diyet listeni verirmisin bende kilo almak istiyorum:)))))) 
(87 puan) tarafından
Ahahha allah iyiliğini versin :D
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Huuhahahahahahha ne guldum ama 
(87 puan) tarafından
Kız niye gülüyon delirdim ya 1 haftadır ugras sonuc 1 kilo al ne hayallerle cıktım bi bilsen dedim kesin kilo verdim :D
0 oy
tarafından
Kilo verebilmek için önce ödemi atman lazım kuzum. Diyete başladığın ilk 15 gün vucudundan giden kilo yağ değil ödem ödemi atmadan vucud yağ yakımına geçiş yapmıyor birden diyete başlayınca öğünleri azaltınca ödem topluyor vucud emzirmiyor isen maden suyu limon yeşil öay karışımı yapıp iç efsabe kilo verdiriyor
(87 puan) tarafından
Anladım canım emziriyorum ya yapmak isterdimde insallah gitsin su kilolar çok sıkıldım
tarafından
Oy kuzum şu an kiloyu düşünüp sütünü azaltma lütfen zaten doğum yapalı 4 ay olmuş yavaş yavaş o kilo gidiyor zaten inan ben rejim yaptım sütümden oldum geri de gelmedi doğru düzgün sen şu an rejim falan yapma ye bol bol sütğn olsun
(87 puan) tarafından
Diyosun kuzum aslında takmıyodumda etrafımdaki herkes sen dogumdan sonra cok şistin bilmem ne diyo nasıl emziriyosunda veremiyosun o kadarda cok yeme felan aslında çok yemiyorum ama mamada veriyorum bazen ondanmı acaba kilo veremiyorum bitek beni emse veririm belki emipte doymadığında veriyorum sadece mama
0 oy
(606 puan) tarafından
Cnm sabahtan 3 litre su biyere koy akşama kadar onu bitirmeye çalış. Ben öyle yaptım 1 haftada 3 kilo verdim 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canım yağlar eriyince ödem yapıyor o da kilonu artmış gibi gösteriyor bir zamanlar çok araştırıyorum da bu konuları ordan biliyorum sen devam et diyete 1-2 hafta sonra verirsin eğer hala alıyorsan diyette sorun vardır 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 315 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 608 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 402 göst.

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...