0 oy
834 göst.
Diğer kategorisinde (1,698 puan) tarafından
ben yeni taşındım kimseyi tanımıyorum,dün kapıda bi 40 yaşlarında falan bi abla ile öyle tanıştık ayakta biraz sohbet ettik, ondan sonra kızım mızmızlanmaya başladı bende abla eve gireyim de karnını doyurayim dedim tam kapıyı açtım, dur dedi bende geleyim de evini bi bakayım dedi, yani o anda ev müsait mı değil mı hiç bişey sormadan girdi , kızım ağlıyordu onunla uğraşırken kadın gitmiş yatak odasına falan bakıyor bende sinirlendim,  abla gel mutfak bu tarafta dedim , neyse geldi mutfağa falan bakıyor bi anda aa dolabın da ne güzelmiş ded bi anda açı verdi aa içi de genismis herseyiniz de var maşallah dedi. ne bileyim ben yeni tanıştığım birinin yatak odasına dolabına kadar açmam yani , bana biraz meraklı geldi öyle samimi olmak istiyorum. sabah kapıya geldi sana erik getirdim dedi , sağ ol teşekkür ederim abla dedim , kız napiyor falan dedi bende yeni uyandık kahvaltısını hazırlıyorum dedim öyle buyur falan demedim .

47 Cevaplar

0 oy
(17,459 puan) tarafından
Bı terbiyesizlik. Merakliligin çok üstünde. Görgüsüzlük.
(1,698 puan) tarafından
kesinlikle ya
-Reklam-
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Valah bende öyle herkese buyur demem işim oluyor gücüm oluyor yemek yapyorim çocuk durmuyor milletin iki saat dedikodusunu dinleyemem valaha
(1,698 puan) tarafından
bende öyle ya hem sabah sabah çocuğun kahvaltısını hazırlarken gelmiş
0 oy
(620 puan) tarafından
ayibi o etmiş ne o oyle dolap acmak falan edepsiz uzak dur o kadindan valla aklina girer her sey beklerim ben oyle kadindan dinleme bile onu gorunce gormezden gel. ben oyle yapiyorum selam bile vermem oylesine
(1,698 puan) tarafından
bende öyle yapacağım canım
0 oy
(37 puan) tarafından
Sen değil canım o ayıp etmiş. Mesafeli davran derim
(1,698 puan) tarafından
öyle yapacağım inşallah bi daha gelmez ya
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hiç de ayıp olmamış içeri almak zorunda değilsin müsait olmayabilirsin yani . İlk tanışmada bile dolabını açacak yatak odana girecek cesareti buluyorsa samimi olunca aman aman. Hiç yüz verme buyur etmemekle iyi yapmışsın
(1,698 puan) tarafından
aynen öyle ya bi daha gelirse de müsait değilim derim
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Eve alman hata ilk etapta. Allah korusun devir kötü. O anda sana Bir şey yapsa ne yapabileceksin ki.
(1,698 puan) tarafından
haklisin canım ya öyle bi anda girdi ne yapacağımı bilemedim
(8,040 puan) tarafından
Direkt abla müsait değilim şimdi deyip çıkarrıım. Kızım da huysuzlandı. Müsait vakitte çağırırım diye
0 oy
(66 puan) tarafından
Bence ayıp olmuştur daha banyo tuvalete bakacaktı 
(1,698 puan) tarafından
hdhshhs bi orası kaldı zaten bugün de oraya bakacaktı herhalde
0 oy
(8,853 puan) tarafından
Kesinlikle uzak dururdum bismillah daha yenj selam vermisim yatak odama giricek buzdolabıma bakacak sevmem öyle şöyler
(1,698 puan) tarafından
bende hiç sevmem ya
0 oy
(124 puan) tarafından
Hiç ayıp olmamış birden girip yatak odanına girmesi dolabını açması çok saçma bir hiç samimi olma gerekirse getirdiği şeyleri de yeme merhaba merhaba o kadar
(1,698 puan) tarafından
valla bende yemeyi düşünmüyorum ya
0 oy
(345 puan) tarafından
Çok samimi olmazdım ben olsaydım gördüğüm yerde selam verip geçerdim 
(1,698 puan) tarafından
bende öyle yapacağım canım
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Ay hiç sevmem pat diye eve gireni sakın yüz verme çok pişman olursun 
(1,698 puan) tarafından
yok aman uzak olsun .. gelirse müsait değilim derim
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Ne ayıp olması kadın ilk günden belli etmiş kendini selam da. İleri gitme pişman eder seni
(1,698 puan) tarafından
aynen öyle yapacağım inşallah
0 oy
(747 puan) tarafından
Ay ne büyük terbiyesizlik davet olmadan eve girilirmi hadi girdin dolabin icine kadar niye bakarsin 
(1,698 puan) tarafından
değil mi yaa çok değişik bir kadın
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Ay benim ev sahibim de öyle. Bazen kapımı çalıyor açtıpım gibi terliklerini çıkarıp içeriye giriyor bir şey de diyemiyorum aramız bozulmasın diye. Malum çocuklu ev hali. Allah'tan 2-3 haftaya taşınıyorum. Kimseyle fazla samimiyete girme canım ilk başta ağırlığını koru bence 
(1,698 puan) tarafından
en iyisi ya bende eski evimde hic kimseyle samimi değildim kimse gelmiyordu
0 oy
(15,256 puan) tarafından
Abla müsait değil evim deyip kapıda durdurmadığın için ayıp etmiş olabilirsin bence :)
(1,698 puan) tarafından
valla bende pişman oldum o anda pat diye girdi ne yapacağımı bilemedim
(15,256 puan) tarafından
Kız deseydin ya abla hayırdır bir şey mi arıyorsun dolabın içine kadar baktın diye bir toparlansınlar az hadlerini bilsinler
0 oy
(8,346 puan) tarafından
Ayıp olacak birşey yapmamissinki ben olsam ben seni tanımıyorum daha yeni tanıştık senin yaptığın doğru deil musait bir zamanda kahveye gel derdim cagirmazdimda zaten 
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Ay o ne öyle kız. Hiç sevmem öyle şeyleri. Benim annem babam evime gelse evimi gezmez müsaade istemeden yatak odama girmez. Şaşırdım valla 
0 oy
(49,835 puan) tarafından
yüz göz olma samimi olunacak biri değil ben yıllardır gidip geldigim arkadaşlarimin dolabini sormadan acmam ne ayip
0 oy
(1,582 puan) tarafından
Benm yengemde öyle bir yere gitse direk girip bakar benm eve geldim Cat pat her yere bakar eşimin aileisde öyle merak edip odalara bakarlar 
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Yuh ya 8 yıllık arkadaşımın yatak odasına girmişliğim yoktur saçmalık  terbiyesizlik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 448 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 432 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 371 göst.