0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Çok daralıyorum hep mutsuzum hiç bir şeyden mutlu olamıyorum napmam lazım ya psikolojim çok bozuk düzen hiç yok hiç birsey yiyip içesim gelmiyor ruhum çökmüş durumda kendimi iyi hissetmiyorum boşandım ondan sonra oldu böyle deyildim çocuklara bakmakta güçlük çekiyorum anne gibi deyilim sanki kendime bile tahammül edemiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
(7,995 puan) tarafından
Bu senin açtığın kaçıncı post bunla alakalı sana dedim pskiyatriye git
(263 puan) tarafından
Kaç kez gittim:(((
-Reklam-
+1 oy
(24 puan) tarafından
Merhaba yardımcı olmak için yaziyorum psikoloğa bile gitseniz doktor sizsiniz unutmayın öncelikle zor bir süreç Rabbim yardım etsin siz kabule geçin bir süre böyle yaşayacağım ama düzenimi kuracağım bunlar geçecek diyin ve size iyi gelen şeyleri yapın zihninizde kaybolmayın kendiniz ile yalnız kalın hiçbir şey düşünmemeye Rabbinize sığınmayı niyet edin inşirah okuyun balkonda oturun arada nefes alacak şeyler yapın Rabbim kolaylaştırır merak etmeyin bu bir süreç sakin olun geçecek 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Söylenenleri yapıyor musun ki soruyosun. Sana daha önce de demiştim namaz kıl hacemat yaptır hacemat çok iyi geliyo allaha dinine yönel.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 492 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 358 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu

386,042 soru

11,541,427 cevap

35,216 kullanıcı

...