0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
Bebeğim 1 buçuk yaşında sayılır .İlk başta kıskanıyordum.Baskalarini görünce bana geldmiyodu.Birazcık üzülüyordum ama şimdi sevsinler ,sevgi ilgi görsün istiyorum.Kendim öyle şeyler yasamadigim için özgüvensiz kaldım .bebeğim sevilsin istiyorum bu yüzden . Sizler de bu durumlar yaşanıyor mu?

9 Cevaplar

0 oy
(12,469 puan) tarafından
Kızımın yabanciligi çok özellikle erkek gördüğünde korkuyor kaçıyor hemen pacama başkasına da kendini sevdirmiyor bi yönden iyi diyorum gitmesin ne guzel ama bu kadar korkmasi da normal mi bilemiyorum
(168 puan) tarafından
Kaç yaşında kızınız .Bazıları cidden öyle ama normal bence .Bı de anneye bağlılık donemindeyse
(12,469 puan) tarafından
2 yaşında canım doğdu doğalı öyle hatta önceleri çok ağlardı aynı ortamda bulunduğunda şimdi sadece yaklasmiyor sus pus oluyor
-Reklam-
0 oy
(14,458 puan) tarafından
bende ilk doğduğunda çok kıskanırdım sonradan herkesi yabancıladı ama büyüdkçe değişiyor huyları şuan 4 yaşında hiç yabancılaması yok herkesle kaynaşıyor 
(168 puan) tarafından
Güzel bişey bence .Herkese güven olmuyo orası da ayrı bı mesele
(14,458 puan) tarafından
tabi canım yabancılamıyor ama uyarıyorum sürekli
0 oy
(8,785 puan) tarafından
Evet kaynanam bana kızını bana ver dediginde kıskanıyorum. Yada kendisine anne denilmesini istediğinde kıskanıyorum l. Normalde kiskanmam ama onun niyeti farklı komple bana ver diyo benmm kızım olsun diyo delirdim
(168 puan) tarafından
Bır de bu tipler var sürekli denk geliyorum .Kendin yap bi tane daha  de bari
0 oy
(2,059 puan) tarafından

Ne kadar kabul etmek istemesemde bende kıskanıyorum kızımı :happy:

0 oy
(1,647 puan) tarafından
Biri kıskanmakmı dedi ?:)) ve tabikide bende aynen . 
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Hiç kıskanmiyorum niyeyse :D
0 oy
(709 puan) tarafından
2 kızımida annem babam abim eşim dışında herkesten kıskanırım ve endişelenirim  başkasında asla bırakmam bırakamam aklım binturlu senaryo yazarrr
0 oy
(13,265 puan) tarafından
Kıskançlık yoktu baştan beri. 2 yaşında doğduğundan beri haftada bir iki kere kalır babbannesinde

Küçüğu vereyim diyeceğim meme bağımlısı süt sağsm da durmuyor 
0 oy
(557 puan) tarafından
Benim bebeğim kimseye gitmiyor babasına bile gidince aklı bende kalıyor dönüp bakıyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 321 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 224 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 805 göst.
0 oy
22 cevap 321 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (660 puan) tarafından soruldu