0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,188 puan) tarafından

2 haftadır diyetteyim aralıklı oruc yapıyorum çok rahat ve guzel gidiyor ama kilo vermem aşırı yavaş ve ödemde atamıyorum dün hurma detoksu yaptım sabah 1kilo 50 gr vermiş olarak kalktim tabiki bu giden ödemdi ama midemi ve beni aşırı rahatlatti bu ödemin gitmesi ödem atmakta zorlanan varsa tavsiye ediyorum toplamda 2 hafta da 4.25 gr verdim :)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maşallah çok iyi vermişsin bende su diyetindeyim ama yarından itibaren tek öğün arada da gene su diyeti yapıcam
tarafından
Ben 49 saat yaptım su diyeti bir keresinde de 10 gün bir keresinde 7 gün ama artık o kadar uzun süreli yapamıyorum bünye yaşlanmış
tarafından
Bende tek öğün yapıcam ya su diyeti beynimi döndürdü
tarafından
Tek öğün de zor en sağlıklı olan iki öğün Karatay diyeti ile açlık orucu
tarafından
Benim acil kilo vermem lazım o yüzden tek öğün istiyorum ve tek öğünle çok güzel kilo verenler var
tarafından
Açlık orucu nasıl oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben iki hafta diyet yapacam bir kilo gidecek.

Oturup ağlarım sen kalkmış buraya siz de yapın diye öneride bulunuyorsun şoktayım 
(5,188 puan) tarafından
Tekrar okuyup anlasan keşke :)
(5,191 puan) tarafından
:)))   totalde cok  vermis ama cok vermese bile azdan az gider coktan cok gider. 80 kilo birinin diyete girmesiyle ilk hafta 3 kilo 4 kilo veirr 55 kilo biri diyete girince 100 gram versem bile seviniyorum ben:) kac kilo verdigine sevinmek kisinin olasi normal kilosuna nekadar yakin oldguna bagli bnce.
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Ay valla bak 37 haftalık hamileyim şeker diyeti varya çok işe yarıyor 59 kilo ile hamile kaldım şuan 63 kiloyum daha da verdim şahsen az dengeli beslenilirse kilo veriliyor 
(5,188 puan) tarafından
Evet hamilelikte verilen listeye uyulursa gercekten kilo veriliyor bir tanidigim doktorun verdigi listeye uyup kendi kilo vermis bebek kilo almıştı gebelik şekeri vardi
(362 puan) tarafından
Ceylancan bende hamileyim kilo almamak için dikkat ediyorum sen ne yapıyorsun seker diyeti nasılsın bisey
(1,717 puan) tarafından
Gerçekten kilo aldırmıyor canım şekerim

Sedef gebelik şekeri diyeti 3 ana 3 ara öğün olarak yapıyorsun sabah kahvatıda 1 yumurta 1 dilim peynir 5 zeytin varsa salata ve 1 dilim tam buğday ekmeği ile yiyip kalkıyorum

Ara öğün genelde meyve ile geçiştiriyorum

Öğlen de çorba bir dilim ekmek

Yine meyve veya bir kap yogurt

Akşam 3 kaşık bulgur pilavı yanına sebze yemeği,  tavuk veya kırmızı et yanına ya salata yadaa cacık ayran olarak yiyorum ama sebze agırlıklı aaaa ara ögünde ceviz de yiyorum bazen yulaf da tüketiyorum öyle
(362 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Günde kaç hurma yedun?
(5,188 puan) tarafından
Ben tam tarfiteki gibi yapmadim aslinda bir gunde 21 hurma yeniliyor ve 3 gun yapiliyor ben 1 gunde 14 hurma yedim ve 1 gün detoks yaptim
tarafından
Diyetteydim iki hafta ara verdim +5 aldım ödem feci tuttum onu vereyim ben de bu hafta hurma değilde şeftali diyeti yapayım ya şok diyetlerde acayip açlık hissedip bu sefer daha çok yediğim için uzak durmak istiyorum ama şu ödemi atmam lazım bakalım yapacaz bir şeyler
(5,188 puan) tarafından
Seftali nasil oluyor onu duymadim hic
0 oy
(625 puan) tarafından
Nasıl oluyor bu diyet
(5,188 puan) tarafından
Ender saracoglu hurma detoksu yazip youtubeden izle cok guzel anlatiyor ben 21 hurma yerine 14 yedim
0 oy
(140 puan) tarafından
Su diyeti nasıl oluyor emziriyorum bende kilo vemrek istiyorum aralıklı oruç da nasıl oluyor
(5,188 puan) tarafından
Emziriyorsan sana cok zor gelir su diyeti hic anlatmiyim. Aralikli oruc gunde 2 ana 1 ara ogun beslenme oluyor aksam 6 7 den sonra yemek yenmiyor öbür gün öğleye kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuz23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
1 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

397,157 soru

11,878,578 cevap

35,995 kullanıcı

...