0 oy
415 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (47 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar ben 2 buçuk 3 senedir korunmasız ilişkiye rağmen gebelik oluşmadı 

22 Cevaplar

+3 oy
(448 puan) tarafından
Senin eşin sorunlu olduğu için Allahım vermiyor demekki çocuk için bu şekilde hayırlı olacak 
-Reklam-
+1 oy
(120,149 puan) tarafından
olmuyosa zorlama artik nazarcan
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Ya şaka mısın 

Aynı soruyu sordun cevap aldın 

Niye tatmin olmazsın 

Kimisi 1 senede hamile kalır kimisi 1 ayda 

Herkesin bünyesi hormonu ayrı 

Cidden kafadan kırık olamazsın 

Seni insan yerine koymayan ayı için çocuk diyorsun yahuuuu
0 oy
(462 puan) tarafından
Aynı sene hamile kaldım.
(47 puan) tarafından
Nasıl yani canım
(462 puan) tarafından
Plansız gebelikti tam tarih hatırlamıyorum ama oğlum ya 6 ya 8 aylıktı hamile kaldım.
0 oy
(14,120 puan) tarafından
Yaklaşık 1 sene sonra oldu ikinci. 
(47 puan) tarafından
Peki ilk çocuktan sonra ne kadar korundunuz canım
(14,120 puan) tarafından
Ben korunmadim. Eşim geri çekilmeye korundu. Aslında korunma yok denebilir bu durumda :D
(47 puan) tarafından
Canım benim eşimde geri çekilme yöntemi ile kendi korundu 1 sene
(14,120 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi , sorun neymiş. Yoksa tek sorun stres mi. Genelde erkekler değil kadınlar strese giriyor. Sen stresi bırak bence.
(47 puan) tarafından
Evet tabii ki gittim bi sorun gözükmedi bende de eşimde de çok şükür
Ama evet ben gerçekten çok stres yapıyorum
0 oy
(13,906 puan) tarafından
Gebelik oluşmadıysa doktora git bunun herkeste oluyor normaldir gibi bir cevabi yok doktor sana neden olmadığını söyler zaten 
(47 puan) tarafından
Gittim canım herşeyi yaptırdım
Rahim filmi istendi ondan da korktum ama şimdiye kadar sonuçlar temiz yani çok şükür eşimde baktı kendine
0 oy
(1,029 puan) tarafından
14ay sonra oldu folıkasıt cok onemlı kullanmaya başladı bıde hormon testı ver Doktor'un yanında. 
(47 puan) tarafından
Bana folik asit verdi ama tembellik yapıp hiç kullanmadım yaa
(1,029 puan) tarafından
Duzenlı kullan ben kullanmaya basladıktan 2. Ay oldu
(47 puan) tarafından
Doktor bana da 3 ay kesintisiz kullan dedi ama ben hiç kullanmadım
(1,029 puan) tarafından
Dıger oğlumda da öyle 2 . Ayda hamıle kaldım onun çok wtkısı var bence  sorun sızdemı esınızdemı bılmıyorum ama eğer yumurtalarınız gelısmıyorsa zor adet oluyorsanız klomen dıye  bı ilaç var doktor kontrolünde kullanın ıstersenız
0 oy
(3,994 puan) tarafından
Siz onu isteyince değilde gerçekten bakabileceğin zamanı bekliyordur belkide 
0 oy
(149 puan) tarafından
Folik asit kullandinmi
(47 puan) tarafından
Doktor verdi ama kullanmadim hiç tembellik yaptım
0 oy
(5,738 puan) tarafından
İstemiyordum :D kızım 10 aylıkken gebe olduğumu öğrendiydim 
(47 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
(5,738 puan) tarafından
Öyle tabi canım şimdi 3 yaşında büyüdü ama ikisinin yaşı yakın olduğu için biraz yıprandım doğum zordu felan gözüm korkiyo
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Kızım iki yaşına girdi istedik. İki hafta korunmayı bıraktık hamileymişim. Hemen olur mu ki ya dedim inanmadım olmuş işte 
(47 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel
0 oy
(838 puan) tarafından
Nisanda düşünüyordum yavaştan olsa diye o ara kalmışım şuan 5 haftalık Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 
(47 puan) tarafından
Amin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah
Bana da dua et bende istiyorum
Peki ilkin kaç yaşında
(838 puan) tarafından
Akın canım benim inşallah kızım 1 yaş 3 aylık
0 oy
(1,461 puan) tarafından
İki ay sonra hamile kaldım 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bıraktığım ilk ay şansıma 
0 oy
(470 puan) tarafından
Nazlı be hep aynı soruyu soruyon cevap alıyon tmm dıosun yıne aynı devam sen önce evi'ni tamamen ayır yoksa sen çocuğunla perişan olcan kocanda senı tutmuyo köle  gibi çalışıyosun olmuyosa bir Hayır  ara 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah ne zaman nasip ederse biz istedik istedikten bir ay sonra kalmışım zaten vermiyorsa vardır bir bildiği rabbimin sen evliliğini düzelt nazlı kavgalı bir ailede çocuk büyümez bu bu güle su vermemeye benzer 
0 oy
(2,809 puan) tarafından
4 sene korunduk, 4. Sene ilk ay hamile kaldim. Ilk cocuguma da ilk ay hamile kalmistim. Yumurtlama zamanina denk getiriyorum istedigimde :)
(47 puan) tarafından
Maşallah canım allah bağışlasın
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Valla canım 2 akrabamin ilk cocugu hemen olmasına rağmen 2. Si tüp bebekle oldu. Bir türlü olmuyordu çünkü kiminin de oluyor yani Rabbim nasip etsin tez zamanda sana da
(47 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(647 puan) tarafından
Ilk cocugum evlendım hemen olmustu ıkıncı çocuğumda korunmadıgımız halde 2 yıl belkı daha fazlasıda vardır sonra oldu suan 12 haftalıgız yumurtlama gunumu hep takıp ederdım ama ılıskıden sonra yastık felan kullanmazdım ılk gebelıgımde de yastık kullanırdım belıme aklıma geldı belkıde yastıgın gercekten faydası vardı dedım kullandım ve gercekten o ay hamıle kaldım elbettekı rabbımın verdıgı bırsey ama tedbırde bız ınsanlardan tabıkı denemekte fayda var bırde folık asıt almaya baslayanlarda gebelıge yardımcı olduğunu soyluyorlar rabbım ısteyen dıleyen herkese nasıp etsın ınsaallah saglıkla sıhhatle gelsın bebısler
0 oy
(115 puan) tarafından
Vardir bi zamanı ilk ay hamilekalmıştım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 214 göst.
0 oy
50 cevap 1,365 göst.
0 oy
11 cevap 211 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 406 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu

385,607 soru

11,529,652 cevap

35,200 kullanıcı

...