0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
6 aylik hamile iken esimin eski sevgilisi mesaj atmis esime (bu arada eski sevgilisi de kayin babamin teyzesinin kizi) bunlar onceden kizi istemeye gitmis vermemisler kayin validem vefat edince haber gondermisler gelin isteyin kizi verleim diye esim de annem sagiken vermeyen bu saatten sonra altin kaplama olsa almam diye sonra biz tanistik iste neyse facebooktan fake bi hesap acmis Ibrahim yazmis bende esimin agzindan konustum ben hala seni unutamadim filan yazmis orusbu neyse bende o kiz oldunu anlamak icin esimin agzindan konustum kiz diyor ki esinle aran nasil bende iyi degil filan yazdim esimin 6 aylik hamile filan yazdim kizda demesin mi bosaninca ben sana da ogluna da bakarim diye iyice sinirlendim neyse kizdan numarayi istedim vermedi bende resim istedim ozledim seni foto at filan dedim baktim ki kiz atmis fotoyu sonra hepsinin ekran goruntusunu aldim kiza da ben esiyim sen ne kadar namussuzsun evli bir adama mesaj atiyon filan diye sonra ekran goruntusunu aldim yazismalarin annengile gonderecem dedim kiz bir yalvardi bir yalavrdi gorseniz sonra engelledi bende fake bi hesap actim kiza agzima gelen herseyi saydim sayistirdim sonra goruntuleri butun ailesine yaydim o gun bu gundur kayin babamin akrabalari esimle konusmaz aman konusmasin cokta umrumda elime gecse sacini basini yolacaktim hem evli hemde kariai hamile bi adama yavsiyo  (kimse yargilamasin arkadaslar )

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence seninde esim hamile aramiz iyi degil falan demen hic hos degil. 
tarafından
Cok sinir bozucu. Insanlar  boyle seylere nasil cesaret edebiliyor ya hicmi korkmuyor. Eee simdi peki anasi babasi ogrendi birde senin kayivaliden falan niye seninle konusmuyorkii
tarafından
kayinvalidem vefat etti kayinbabam filan konusuyor kayin babamin ailesi teyzeleri annenannesi filan konusmuyor (kayin bababmin anneannesi hala hayatta bu arada )
tarafından
düzenlendi
Benimde babannemin annesi hayatta babasi yeni vefat etti
tarafından
masallah uzun omur versin
tarafından
Amiiinn aminn
-Reklam-
0 oy
(466 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın bence eline sağlık.  O kaşınmış sende kaşımışsın ne yargılaması.  Böyle namus fukarası insanlara bu az bile iyi ders olmuştur 
tarafından
saol kuzum esimi cok kiskanirim esimde saolsun bu konuda hic guvenimi kirmadi mesaji direk bana gosterdi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Çok güzel yapmışsın  da saymakta hak ediyordu sanki ben olsam dovdururdum  o kızı :angry:

tarafından
oturdum yerde olsa hamile olmasam gider doverdim de gene de dua etsin bana bunla kaldim
0 oy
(536 puan) tarafından
Ne yargılaması kız... Helal olsun sana.. Eşin ne dedi peki bu olanlara
tarafından
ben mesaj yazdikca korkulur senden dedi gulup durdu hic o konularda kizmaz bana
0 oy
(4,548 puan) tarafından

Ohhhh iyi yapmışın oturduğum yerden benim içimin yağları eridi :D

tarafından
saol kuzum elim bos durmadi bide benim agzim hic durmaz buyuk kucuk karsimda bana biri birsey diyince hemen cevao veririm sinirleni veririm o zamnda cok sinirlendim
(4,548 puan) tarafından
İyi yapmışsın ben de keşke senin gibi olsaydım içimde duracağına açık açık söyleyebilseydim ne kadar kırmamaya çalışırsan o kadar kırılırsın
tarafından
bende sevdim insanlari kirmayi sevmem kirdiktan sonra cok pisman olurum gunlerce uyuyamam ama o an agzimi tutaniyorum iste ozellikle sevdim insanlar laf soylenince deliye donuyorum
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Kizin ayibi bu esinin ailesi esinle niye konusmuyo ki ne sacma
tarafından
iste kendi kizlarinin arkasini kolluyo esim de takmiyo tabi aman canima minnet konusmasinlar
0 oy
tarafından
Keşke aramız iyi değil falan demeseydin orda 
tarafından
oyoe demem belki biraz garip kacmis olabilir canim ama o zam kiz oldunu kanitlayamazdim inanmazdi ki direk foto istesem de
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İyi yapmışsın hak etmiş eşinin tepkisi ne oldu bu duruma
tarafından
esim senden korkulur dedi bende kizla ugrastikca mutlu oldum agzinin payini verince esim de karismadi ben kiza sovup saydikca yanimda guldu durdu
0 oy
tarafından

Boşver iyi yapmışsın aram iyi değil demişsin ama bence dedıgın iyi olmuş yoksa kız bu kadar dokulmezdi :)iyi oluo boylesıne :) 

tarafından
İşte kadın kadının düşmanı zorla ayartıolar pıslıkler
tarafından
normalde hep kadin dayanismasini seven insanim ama boyle seyler yapan kadin olmaz bi kadin badka bir kadinin yuvasini yikmak icin ugrasmaz
tarafından
Evet baksana çoçugunada bakarım dıo nerden vuruo
tarafından
aynen oyle daha dogmamis cocuga sahip cikmak istiyo ne iyi bir kadin ama demi:(( yanimda olsa sacini basini yoluverirdim
tarafından
Boşver yolmaktan iyi yapmışsın
0 oy
(987 puan) tarafından
O nasıl aileymiş ki namussuzluk yapan birinin arkasını kolluyorlar
tarafından
iste oyle ailenin boyle kizi
(987 puan) tarafından
Onlar böyle davrandıkça daha kötü şeylerle karşılaşırlar
tarafından
bence umrunda degil kizlari

İlgili sorular