0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Linç edecekler yorum yapmasın fikrinizi saygım var ama lütfen linç edecek yorum atmasın. Eşimle 2 yıldır davamız sürüyor ben babama gittiğimde eşim ne benim ne çocuklaarın hiçbir eşyasasını emzik biberon (kızım 2aylıktı) hiçbir şey vermedi defalarca istedim ama vermedi ehliyetim kimliğim hepsini yeniden cıkardm sonra biz mahkeme kararıyla evime geldik ama kızların elbiseleri hepsi kücülmüştü şimdi iki kurban bayramında çocuklara bir iğne almadı çok şükür artık idare ediyoruz ama yine de çok zor günler geçirdim şimdi evde eşyaları var sizce atmalı mıyım

23 Cevaplar

+4 oy
(5,724 puan) tarafından
Bak yeminle söylüyorum atmayı bırak benzin döker yakarım böyle bir adamın eşyalarını 
-Reklam-
+3 oy
(2,561 puan) tarafından

Mahkeme devam ediyor sa atma  ailesinin evine yolla hakliyken haksız olursun 

tarafından
Aklı başında bir yorum olmuş bencede
0 oy
tarafından
Yakmadığına şükür etsin. ( Bende o cesaret yok tabi)
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Kız ne atması yak hatta pislik adam
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Bunu yapan adamın saç telini bırakmam atarim
0 oy
(8,203 puan) tarafından
Ee sen attığında kocan demicek mi niye attın bu sefer daha kötü olur
(8,203 puan) tarafından
Ben anlamadım ayrıca eve geri mi döndün eşin nerde yaşıcak
(219 puan) tarafından
Ev çocuklarla bize tahsis edildi kaldıki zaten o kendine rezidans dairesi aldı ama bizi burdan çıkarmak için elinden geleni yapıyor zaten onlar şehirde değil köyde yaşıyor yanı köyde evi var
(219 puan) tarafından
Eşim demişim özür dilerim o artk bizim hiçbir şeyimiz değil
(28 puan) tarafından
Hangi köymüş bu direzidans dairesi olan :))
0 oy
tarafından
Geç bilen kalmışsın o eve ayak basar basmaz yaptığın ilk iş o pisliğe dair ne varsa yakmak olmalıydı. Ben normalde böyle durumlarda saygıdan yanayım ama saygı hakeden gösterilir bu adamın yaptığına karşılık en ilkmlj davranış eşyaları atmak olur 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
Niye linç etsinler kız,  at gitsin evdeki fazlalıktan ne kadar eken kurtulursan o kadar iyidir 
0 oy
(9,401 puan) tarafından
Bas çöpe gitsin bekletmen hata 
0 oy
(149 puan) tarafından
Yok atmayın belki gizli kamara falan koymuştur yada alehinize kullanır siz tedbirli olun herkes kendine yakışanı yapar
0 oy
(658 puan) tarafından
Ben olsam atmam. Koli yapar içine koyar nerede yaşıyorsa oraya yollarım. Tabi içinde ufak sürprizlerle. ****** pisliği olabilir, böcek olabilir, kıyafetlerinde çamaşır suyu olabilir ne bileyim bu düşünülür. 

Şaka bir yana mahkeme sürüyor mu? Dava sonuçlandıysa dediklerimde ciddiyim. 
0 oy
(15,726 puan) tarafından
Ben atardım tabiki bunun linçlik bir tarafi yok atılmalı 
0 oy
(343 puan) tarafından
Linclik bişey yokda sen smdi kimin evinde kaliyon o adamın evinde misin, eşinin kendi şahsi eşyalari mi var egerki eşyaları varsa atamazssin o almadan cunki bende boşanma durumundayım 4. Mahkmem olcak adamın evin benim  eşyam var kıyafetlerim tabak çanağım ben eşyalarımı almadan elliyemez eğer atarsa suç işlemiş olcak onlarn oarasinida devlet alır , bende karar bekliyorum o evden eşyalarımı almak için eğer seninde öle durum varsa eşyasını atma sakın 
(219 puan) tarafından
Canım suç felan diyorsundaa biz boşanma davası açtıktan sonra eşim İÇİNDE BENİM ÇEYİZİM EŞYALARM BEŞİK ELBİSELER VARKEN cünkü ben evden puset ve terlikle çıktm başkada birşey almadım o ne yaptı herşeyi içindeyken evi esyalı satılığa çıkardı biz satış şerhi koydurduk yoksa şimdi bi çorap bile vermezdi bana
(343 puan) tarafından
İyi yapdiniz sizde ona Allah yardımcımız olsun cnm ya
(219 puan) tarafından
Saol canım allah razı olsun sizin davanız ne kadardır sürüyor
(343 puan) tarafından
Bizimde bir sene oldu işde imza atmıyor sürekli dava erteleniyor , bana yapmadığını bırakmadı dayak küfür alkol  evde herşeye karışır narsist bir adamdı, çocuğa hiç bişey almadı etmedi
(219 puan) tarafından
Anlaşmalı mı?
(343 puan) tarafından
Hayir cnm dedim ya adam imza atmıyor çekişmeli
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Seviyesiz insanın yaptığı şeyleri yapıp aynı duruma düşme derim gönder ailesine yakınına 

0 oy
(3,449 puan) tarafından

Hatıra olur sakla.. kız deli misin çöpe at 2 yıl olmuş 

0 oy
(8,363 puan) tarafından

Barçalara ayiririm:angel:

0 oy
(1,681 puan) tarafından
Atma ne olur ne olmaz koliye koy bırak köşe davan bittiğinde benzin dok yak videosunu da çek paylaş şükür kurtuldum pisliklerden diye gören haver veriri ona daha çok kudurur o zmn birşey de yapamaz
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Yakma üzerini is kokutmaya değmez... direk çöpe at yada ihtiyaç sahibi birine ver  zaten zengin galiba alsın yenisini 
0 oy
(605 puan) tarafından
Artık burada ki insanlara boş yere o kadar eleştiri yapılıyor ki artık post paylaşımların da ilk cümleler linçleyenler gelmesin oluyor halbuki kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez. Sana gelicek olursam da aslında normal şartlarda hepsini koy siyah poşete at derdim ama şu anda dava süreciniz olduğu için şuan da hiçbir şeyine karışma haklıyken haksız duruma düşmeyesin diye, ama şöyle de yapabilirsin bence eğer iletişimde isen en önemlisi narsist bir tip değilse sana zarar vermeyeceğinden eminsen kapının önüne koyup gelip almasını da söyleyebilirsin, yada kendi ailesinin evine gönderilirsin. Allah yardımcın olsun inşallah bu zorlu süreçleri biran önce atlatırsın.
0 oy
(638 puan) tarafından
Telefondan yazın yada bi haber gonderin esyalarini alsın yada gondeereyim diye en kisa zamanda kurtulun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 400 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 178 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy
3 cevap 49 göst.

399,771 soru