0 oy
1,176 göst.
Aile kategorisinde (3,198 puan) tarafından
Astral seyahat yaşadınız mı ben daha çok yeni öğrendim ve araştırma içindeyim . Mesela o seyahata çıkma amacınız nedir . Neleri görmek istediniz. Bende çıkmak istiyorum ama kuralları var mı dün denedim ama kalp çarpıntısı oldu çok fazla sonra pes ettim . Sizin yasamisliginiz varmı acaba 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapamazsın ki bunun için kırk gün riyazat yapman lazım , hayvansal gıdayı kesmen lazım ve bilmen gereken çok çok ilimler var yoksa sen astral seyahat yaptım zannedersin ama seni gezdirenlerler aslında canlardır. 

Ama madem böyle şeylere merakın var Marifetnameyi okumanı öneririm veyahut YouTube den Ramazan Tolga Yolyapan videolarını izle. 
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben böyle bir video gördüm çok etkilendimmm denemek istemezdim bir gün yatmadan önce uyku sersemi oldum tam 6 7 kez karanlık oldu  bilimcim açık ama gözlerimi açamıyorum 2 3 saniye sonra kendimi durdurup uyaniyordum çok korkunç birşey bence ilersine gitmedim iyi ki yoksa aklım giderdi 
(1,004 puan) tarafından
o seyahat değil ki bazen bilinç uyansada vucut uyanamıyormuş tıpta bunun yeri. var öyle bir şry yaşamış olablrsn
(1,371 puan) tarafından
Muhtemelen öyleyeydi  zaten hiç bişey görmedim sadece karanlıktı o gün uyumaktan korktum
(1,004 puan) tarafından
olabilir canım hatta anestezi uyabıklığı diye de bir şey var.bu da anestezi aldığın halde vucudunun uyuyup bilincinin açık olmasıyla alakalı.bunla ilgili birkaç film vardı.başına gelen.canlı canlı kendinin ameliyatını izleyip hiçbir tepki. veremeyen bu da anestezi yüzünden oluyordu
0 oy
(140 puan) tarafından
Bende merak ettim küçükken yaşadım ama şuan bı oğlum var ya geri donemezsem bu arada küçükken bunun adının astral seyahat olduğunu bilmiyordum ve ben istesem hemen girebilirim şuan korkuyorum oğlum var ya bişey olursa bir gün deniycem eşim evdeyken inşallah bişey olmaz 
0 oy
(140 puan) tarafından
Yengem hamile idi doğacağı çocuğunu gördüm doğunca birebir aynısydi bir vok şey var daha ama hatırlamak güç geliyor 
0 oy
(5,476 puan) tarafından
İnsidious filmi serisini izlemeni tavsiye ederim 
0 oy
(255 puan) tarafından
Evet lise dönemlerimde çevremde astral yapan çok vardı veya yaptığını sanıyorlardı. Ben hiç denemedim ama biraz sakıncalı iş. Yapanların anlattığı karanlık veya loş bir ortamda deniyorsun yatanlar da var oturanlar da. Odaklanıyorsun ruhunun bedeninden çıktığını hayal ediyorsun. Başarırsan ilk etapta bulunduğun oda içerisinde gezebilirsin uzaklaşamazsın ama denedikçe alanını genişletiyorsun. Gümüş kordon muydu ne onu unuttum böyle bişe ruhla bedeni bağlıyor diyorlar bilemicem doğruluğu tartışılır. Başardığını söyleyen bir arkadaş denerken yataktan kalktım tüh başaramadım diye arkamı döndüğümde bedenimin hala yatakta yattığını gördüm demişti. Sonra korkunca bedeninde uyanmış tekrar. Bunlar tabi inanması zor konular. Kendin yaşayana kadar doğrusunu bilemezsin
0 oy
(86 puan) tarafından
Çok girişme kafayı yersin , sonra yavaştan yavaşa kurduğun senaryolara inanmaya baslarsin , sonra cinlerin selamını da unutmayayim
0 oy
(836 puan) tarafından
İstemsiz yaşadığım bir olayken bikac kez istekli ve gitmek istediğim yerlere gittim yani nasıl desem dalga geçecek olan olacaktır ama ben Paris Eyfel kulesini  kapadokyayi Isparta gül bahçelerini görmek çok istedim ve oraları denedim ve gittim ancak gördüm ama bulanık görüyordum şuan gördüğümüz netlikte değildi yani parça parça kesit kesit hani herşey bariz ortada değildi anlık o an oralardan bikac saniye geçtim dünya gözü gibi göremedim bir de sonrasında korkmaya başladım rahatsız oldum disardian beni ürküten metruk bir evi gördüm ıssız bir yerde ordan geçmemek için Allah'a yalvardım ve içine girmedim şükürler olsun sonra bıraktım bidaha yapmadım Allah bana nasip etmesin isteyene etsin 
(3,198 puan) tarafından
Ya ispartayi görmek istiyorsan gel misafirim ol . Bende maldivleri çok ama çok istiyorum ben de kendimi geliştirip otlara gitmek istiyorum şuan deneme aşamasındayım umarım başarırım . Peki sen nasıl metot uyguladin zikir falan cektinmi yada referans numaralarını tekrar ettinmi bana anlatabilir misin lütfen
(836 puan) tarafından
Bak ben hiç ama hicbirsey yapmadım mesela et yemeyin vs diyorlar oysa ben et süt tüm ****** ürünlerini yerim ve severim asla bişey yapmadım ki zaten aklımda asla yoktu kendi kendine oldu neyse sonra hep oluyordu istememe rağmen ben de isteyerek deneyeyim ne olacak bakayım dedim ve okadar ama okadar basit oldu ki tek yaptığım rahat kıyafet giymiştim ve güpegündüz annem kardeşlerim evdeyken kendi odamda uzandım ve deneme yaptım ve hiç ama hiç zorlanmadım hatta annemlerin sesi baş bas geliyordu sonra da dedim ya ürkütücü bir kaç olay yaşadım ve bıraktım artık.asla istemiyorum
(3,198 puan) tarafından
Ne yaşadın peki üç harflileri gördün mü . Öyle diyende cokta
(836 puan) tarafından
Yok sukurler olsun öyle bişey değil sadeece ruhun bedenden ayrılması korkunç ve bazen bazı yerlerden rahatsızlık duyup dönmek istiyosun ve o ani hız ile dönüş rahatsız edici ve ürkütücü olacak ama kendimden ayrılırken bedenimi yatakta görmek beni çok ürküttü bu tarz şeyler
0 oy
(360 puan) tarafından
İleri boyut  şeyler onlar bosver deneme bile
0 oy
(1,004 puan) tarafından
yusut güney gibi kafayı bulursun ahah 
(3,198 puan) tarafından
Ama gerçekte olan bişey mis bu ya
(1,004 puan) tarafından
gerçekte var tabiki ama herkesin geçebileceği bir boyut değil.Allah lutfederse gidersn ve amelin güzelse Allah dostuysan vs gidilir.Bunun için bir ay boyunc akaranlık odalara kapanıp dua edenler var öyle akşam yattım sabah kalltım gitmişim kadar basit bir şry değil bence

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,683 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,116 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 567 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 537 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sever (1,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 382 göst.