0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (1,477 puan) tarafından
Düştü bilinç kaybı yaşadı kustuktan sonra bilinci yerine geldi demiştim tüm sonuçları temiz çıkmıştı.  Bugün sabah çıkacaktık normalde ama ciğerinde düşmeye bağlı leke olduğunu söylediler.  Şuan hala hastanede gözetim altındayız.  Bu leke geçer mi dinlenmesi lazım gözetim altında olması lazım dediler . Keyfi yerinde çok şükür kendini iyi hissediyor.  Ciğerleri düzelir mi kizlar hep kalır mı bu leke çok korkuyorum yemin ederim gözümü kirpmadim dünden bu yana

8 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Nasıl bir leke olabilir ki kanama filan mı oldu acaba , çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin 
(1,477 puan) tarafından
Ayy bilmiyorum Dr la eşim konuşmuş sabah ben lavabodayken aklıma da geldi ilk önce ezilme var gibi dediler sonra leke dediler kanama sanırım.  Korkulacak bir şey yokmuş ama gözetim altında kalicak dediler
(1,390 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm, inşallah geçer canım güzel sonuçlar alırsınız
(4,631 puan) tarafından
ay cok gecmis olsun dün görmemism ben onceki postunuda bunudaz rabbim sifa versin insallh
-Reklam-
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Vallahi bacım ne deyim gecmiş olsun benim ciğerimde leke vsrdi halada var ben bildiğim kadarıyla ciğerde olan iz iyleşmen deye biliyorum 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Geçer cnm üzülme. Allah korumuş çocuğu
0 oy
(1,835 puan) tarafından
Nasıl düştü çocuk? Ciğeri filimmi çektiler benimde oğlum düştüğü boynu döndü bayıldı ayildi hastaneye kadar kustu boyun filmi ve tomografi çekildi şükür birşey çıkmadı bilmiyorum ilk kez düşmeye bağlı çiğer lekesi duydum 
(8,280 puan) tarafından
Ay çok şaşırdım nasıl boynu döndü Allah korusun öyle durumlarda insanlar ölüyor
(1,835 puan) tarafından
inanın bende çok şaşırdım babası ve benim gözümün önünde koltuktan dönerek düştü boynu döndü eyvah dedim kırıldı Allah'ım bir daha asla yaşatmasın.... Allah'ım yavrularımizi melekleri korusun inşallah
(8,280 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(7,682 puan) tarafından
Benim eşimde olmustu zamanla geciyo 6 ayda bir kontrol olması lazım 
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Lekeye bağlı sma babam da düşmüştü onada öyle demişlerdi 1 ay sonra dra gitti temiz dediler inşaAllah iyi olur ya
0 oy
(321 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin nasılsın düştü öyle
0 oy
(758 puan) tarafından
Canım benim kızımın ciğerinde de leke vardı ama düşme falan olmadı . Hastanede yattı tedavi oldu geçti .Öncelikle sana çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın . 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,709 göst.
26 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 975 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu

386,052 soru

11,541,727 cevap

35,218 kullanıcı

...