0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar hepinizden allah razi olsun eşim düşmüştü hastaneye gttik devlete gttik bakmadi randevumuz yok duye bi tanidikta gastroentroloji bolumune gidecek demis oda ozelde vardi ona gttik 2 taneydi fis kesenler randevusuz almiyo konusun belki alir dedi gittik biri almadi digeride tmm acilden fiş kestr bakacam dedi acilden kestrdik herseyine bakti midede ülser var o kanamış olabilir dedi kesin bsyde soylemediler 2 gundur yatiyo hastanede bsy yemeycek dedi dr bugun süt icebilir dedi sadece süt takip ediyolar ama her ihtimale karşı ordan çıkınca bi üniversite hastanesine goturecem allah basa vermesin cok cok zor o dag gibi adami oyle yerde gormek beni cok etkiledi cok üzdü bazen tartssakta o gercekten cok iyi baba ve cok iyi bir eş allah başımdan eksik olmasin 2 gündür kardeslerinin hepsi toplanip geliyo buda beni cok mutlu etti dün bi cocuk gbi  agladi hepsinin yaninda ölüyom zannettm diyo burdan kalkamam dedim diyo o anlattikca herkes agladi umarim bidaha olmaz kurban oldugim allah bidaha yasatmasin boyle seyler ins

17 Cevaplar

+1 oy
(1,235 puan) tarafından

En İyi Cevap
ALLAH kimseyi evladiyla sevdigiyle sagliyla sinamasin hepinizden allah razi olsun kimsenin basina vermesin allah ins
(6,441 puan) tarafından
Amim canım çok geçmiş olsun rabbim bir daha göstermesin
(13,825 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim yaşatmasın tkrr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canım 
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Gecmis olsun Rabbim sifa versin
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Kız bende kaç gündür merak ettim seni çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin. İnşallah güzel sonuçlanır.
0 oy
(317 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim sifa versin 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin ama çok merak ettim ne için o duruma geldiğini 
0 oy
(692 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin canım Başından eksik olmasın inşallah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sana ve evlatlarına bağışlasın. Hiç korkma doktorları dinlerse ve yemeğine dikkat ederse geçmezse bile ağrıları ve kanaması hafifler benim anneanneminde aynıydı ülser vardı 12 parmak bağırsağında yara vardı doktorun verdiği ilaç haricinde birisi kudretnarını tavsiye etmiş onu kullandı 3 ay sonra kontrole gittiğinde doktor inanamadı benim verdiğim ilaçların böyle toparlaması imkansız teyze sen ne kullandın diye sormuştu hala bile anneannem kontrol için gittiğinde o doktora başka sebeplerden söyler aynı durumu yaşayan her hastama tavsiye ediyorum teyze çok kişiye faydası oldu diye
0 oy
(540 puan) tarafından
Bende seni merak ediyordum canım gittiler mi acaba diye Allah'ım yardımcın olsun İnşallah iyi olur eşin hayırlı sonuçlarla yuvanıza dönün inşallah 
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Geçmiş olsun basur bagırsaklarda enfeksiyon yada hemoroidi olabilir ve eşiniz farketmeden dışkısında uzun zamandır kanaması olmuş olabilir bu kanama kansızlığa sebep olmuş olabilir öyle oluncada kansızlıktan halsiz kalıp bayılmıştır. Çok çok çok geçmiş olsun ihmal etmeyin mutlaka tedavi görün. 
0 oy
(324 puan) tarafından
Cokk ama cokkk gecmiş olsunn rabbimm şifa versin inşallah tez vakitte allah sizee sevdıklerine bagıslasinn 
0 oy
(31 puan) tarafından
Hastaneye götürmeye ikna etmiş olmanız sevindirdi beni. İnşallah kötü bişey çıkmaz Rabbim acil şifalar versin umarım tez zamanda kurtulur içinizi ferah tutmaya çalışın kötü düşünmeyin çok geçmiş olsun tekrardan 
0 oy
(45 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah tüm hastalara Şafi ismiyle şifa versin inşallah 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim şifa versin canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 327 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 657 göst.