0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar görümcem en son senle çok samimi değilim sen taşınsan gitsen üzülmem ama eltinle daha samimiyim o taşınsa üzülürüm demişti ondan sonra konusmadm kendisiyle 

Bugün de kaynana gildeydim oda geldi kendi kaynanasyla ben hoşgeldiniz dedim hic öpmedim sonra icimden dedim kalk evine git sonra dedim ben gidiyorum kaynanasi dedi mereye kiz biz geldik diyemi gidiyosun yok isim var dedim pazara gidicez falan orda bi bakıyo hiç görüşürüz de demedim el salladım hadi bay bay gibisinden kapak oldu :))))) 

Eltimle yanyana gelince bilerek diyo eltime sen çok güzelsin yüzün güzellesmiş bilerek yapıyo eltimi öpüyo falan kıskanyo yani nettt belli :)) neyse iyi yaptım

6 Cevaplar

+1 oy
(5,383 puan) tarafından
Sen onların ikisinin ilişkisini kıskanıyor olabilir misin bana öyle geldi ☺
(1,003 puan) tarafından
Hiç zannetmiyorum
tarafından
Yok ya ne kıskancam :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Burda kıskanan sensin:) görümcen ne güzel senle açık açık konuşmuş. Arkandan değilde direk yüzüne söylemiş beklentiye girme diye, ama anlayana işte…

(1,375 puan) tarafından
Bence her doğru da söylenmemeli ya ne gerek vardı öyle birşey demesine
tarafından
Yok vallahi hiç kıskanmıyorum çünkü hiçbirisi benim kafa dengim değil çok fazlasıyla zıt karakterleriz hepimizde hayat ve yaşam tarzlarımız da çok fazla zıt sadece açık açık söylediği için hani içinde tutsa daha iyi açık açık söylemesi de bir yandan iyi oldu ben de bildim
tarafından
Durup dururken söylenmişse haklı olabilirsiniz ama ben her konuda açık açık konuşulmasından yanayım. Ben görümcemle çok iyi anlaşıyorum kardeşim gibi. Oda gidip gelip sarılıp öper beni ama eltime çok mesafeli aynı samimiyet yok aralarında. Bunu onu kıskandırmak için değil gerçekten sevdiği için yapıyor. Bence sizde de durum aynıdır
0 oy
(13 puan) tarafından
Ergenlikten daha cıkmamış o öyle derken sen onu onaylicak şekilde hafif gülümse gülüşün hem dalga geçiyormuş gibi olsun hemde onayliyormus gibi:)
tarafından
Keşke öyle yapsaydm :))))
(13 puan) tarafından
Bidahakine yap 5 eltiyle aile apatmanindayim tecrübe konuşuyor
tarafından
Ooooo seninki daha zor iş canım:) allah yardımcn olsun
0 oy
tarafından
Bana çok saçma geliyor böyle şeyler istediği kapar öpsün veya övsün takmam bile ama bu tür basit bişey için de küsmem 
tarafından
Küsmedim ama soğudum ya bendede bir huy var çabuk soğuyorum
0 oy
(15,256 puan) tarafından
Görümcem beni sevmiyor diye karalar bağlayacak değilim ondan sevgi bekleyen mı var :) sonuçta benim için eşimin hatrina görüştüğüm bir isim o kadar 
tarafından
Aynen de öyle valla :)))
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Benim görümcem iyi kadın bana hic gelmez halımı hatrımı bile sormaz umrumda biri diyil amma üst katda oturan eltime hider her gün resmen umrumda bile dil
tarafından
Aman gelmesin zaten

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,057 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 490 göst.
2 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Asabii (376 puan) tarafından soruldu