0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
Ya gerçekten artık parka çıkartmak istemiyorum. Bizim burdaki parkta sürekli futbol oynuyor çocuklar. Tamam çocuk elbette oynıycak ama üstte koskoca alan var oraya gidin bebekler var diyoruz yok. Size mi sorcaz diyorlar. İki tane salıncak var karşılıklı bir tarafta biz sallanalim siz diğer tarafta oynayın o da yok. İki salıncak kale olacakmış onlar futbol oyniycakmis. Valla her seferinde uyarmaya bıktım. Bugün baktım gene top oynayanlar var başka parka gidelim dedim. Orda da varmış. Kızımı koydum salıncağa sallıyorum. Bir vurdular benim omzuna geldi ama çok acıdı. Burası futbol sahası değil diye çıkıştım. Gelip özür diledi birisi önemli değil ama dikkat edin küçük çocuklar var bak dedim. Aradan 5 dakika geçmedi kızımın kafasına geldi ya. Ve normal futbol topu yavaş falan da gelmedi. Ben kime kizayım şimdi onlarda çocuk oynamak istiyor. Yemin ederim parkta gitmek istemiyorum artık. Her seferinde ay top gelir mi bir şey olur mu korkusuyla. Çocuklarla mi ugrasiyorsun demeyin valla soğudum parka çıkmaktan. Geçen de birisinin çocuğuna geldi top tam merdivenleri çıkarken düştü. Sizin orlarda da böyle mi 

5 Cevaplar

+1 oy
(4,893 puan) tarafından
Onumde bir park var ordaki çocuklarda oyle ben kizmaktan biktim onlar bikmadi simdi arkadaki parka gidiyprum canimi tuketmiyom .d
(410 puan) tarafından
Bende başka parka gideyim dedim ama orda da varmış bugün. Valla park gezmekten helak oluyorum mahallede zaten çok bayır bebek arabasıyla canım cikiyor yarım saat park için :)
(4,893 puan) tarafından
Aaaa ben tokideyim adim basi park
-Reklam-
+1 oy
(13,292 puan) tarafından
yok bizim parkta halı saha var orda oynuyorlar 4 tane büyük yapmışlar ama bizim de burda başıboş k.öpekler çok bugün bi kadına saldırdı parkın içinde 15 tane bizde gitmeye korkuyoruz 
+1 oy
(9,935 puan) tarafından
Belediyeye şikayet et canım bir top sahası falan yapsınlar bizim burda parklara araba çekiyorlar diye şikayet etttik heryeri demir dubalar koydular eğer belediye çalışıyorsa şanslısın 
0 oy
(5,464 puan) tarafından
Bizim burdada öyle ayni aynı koskoca boş yer var dyor yesinlik olmaz mis kadınlar kızıyor küçük park zaten couklari eziyor lar koca koca çocuklar çok şikayetçiyiz mahalece bide öyle sert atyorlaki
(410 puan) tarafından
Valla ya bir tarafta sallanalim siz bari diğer salıncağı kale yapalım diyoruz yok olmazmış bütün salıncaklar kale olcak onlar oynıycak. Sallanıp giderken de oh be sonunda diyorlar. Çocuk dediğimde küçük değil aynen
(5,464 puan) tarafından
Annenize sylerim sizi şikayet ederim de burda kadınlar kızıyor gdin futbol sahaya park çocuk yeri bebekler geliyor
0 oy
(723 puan) tarafından
Hiç kusura bakmasınlar kızıma o şekilde top çarpsa kıyameti koparırım. Gitsin başka yerde oynasın küçücük bebeklerin arasında ne işleri var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
17 cevap 440 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,383 puan) tarafından soruldu