0 oy
182 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık bebekle tatil nasıl olur ne tavsiye edersiniz gezmek istiyoruz ama gezilirmi yorarmı sabitmi kalmak lazım 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok yorucu olacağını düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(11,263 puan) tarafından

Bebegine bagli canim bunu sen daha iyi bilirsin :) biz oglum 1 yasina 15 gun varken gitmistik uyudu fqlqn arabada hep 12 saat yol gittik geldik ozel aracimizla. Sikinti yaratmadi. Oncesindede hep koye giderdik evden 2.5 saat mesafede. Uyurdu falan. Huyunu ogrenmistik yani. Ama kizimla asla gitmem mesela :woot: arqbqda durmuyo cunku cazgir

(83 puan) tarafından
Bizimde aynı yırulucaz gibi geliyo yanımıza anne kayınvalide almak lazım sanki bi villa tutup kocayla gezelim onlar baksın :d
0 oy
(7,607 puan) tarafından

Bebişe bağlı cnm gezmeyi severmi arabayı vs 

Bende iki çocukla düşünüyorum nasıl olacak diye :woot:

(83 puan) tarafından
Gezmeyi seviyor ama arabada durmuyo hanfendi
(7,607 puan) tarafından
Ayy kötüymuş ama inşallah zorluk çıkartmaz cnm
0 oy
(1,698 puan) tarafından
bebekten bebeğe değişir canım, benim de kızım 9 aylık onunla hayatta tatile gidemem hshsh :)
0 oy
(5,390 puan) tarafından
İlk kızımda 15 günlükken tatile gittim  kızım gezenti oldu çok rahatti kolik bı bebek olduğu halde ikincide yemiyor şuan 5 aylık. Bebekten bebeğe değişiyor sanirim
0 oy
(17,440 puan) tarafından
Yani kalacağınız yerde halı olacaksa emekleyebilrcegi bir yer olacaksa güzel.olur. ama aksi takdirde çok zor. Çocuk ne yaparsa yapsın ne kadar hareket halinde ya da kucakta olursa olsun kendi hareket etmek emeklemek istiyor. Bir süre sonra kendini yerlere atıyor. Ben de bu sebeple tatili erteliyorum. Yürüdü yürüyecek bizimki.  2 ay sonra falan gidelim diyorum. 
0 oy
(954 puan) tarafından
Çocuğa bağlı sakin bir çocuksa olur değilse çok yorucu olucagından emin ol 
0 oy
(438 puan) tarafından
1 yasında bnde gidicem temmuzda ama zorlamam kesin 
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Ben 9 aylıkken köye gitmiştim 8 saatlik yolda genelde uyudu rahat gittik ama köyde akşamları guzine yaniyordu emekliyordu hepte guzinenin oraya gitmeye çalışıyordu ona mukayyet olacam diye canım çıktı 14 aylik oldu hala emekliyor bayramda yine köye gidicez vay halime 
0 oy
(9,473 puan) tarafından
sabit kalmak mantıklı diye düşünüyorum biz tatile gittiğimizde bebeğim 1 yaşında olacak, kolay kolay çevreyi gezebileceğimizi düşünmüyorum. uykusu yemeği vs. gündüz sıcak olacak bebekler dayanamaz, akşam da erken uyuyor. bu yüzden uzak bi yere de gitmeyi düşünmüyoruz. maksimum 3-4 saatlik yola gideriz
0 oy
tarafından
Ben tuvalete zor gidiyorum fjfh
0 oy
(1,423 puan) tarafından

Zor olur bacım:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
+1 oy
4 cevap 98 göst.
14 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 141 göst.
27 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde nilimsi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 567 göst.

397,102 soru

11,877,160 cevap

35,992 kullanıcı

...