0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (644 puan) tarafından
Bu bayram evdeyim kurban da kesmeyeceğiz maalesef borçlardan dolayı İnşaallah seneye düşünüyoruz onu sizler ne yapacaksınız

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Marastayım burda kesıyoruz şoklatıp götürüyoruz İstanbul'a 
(260 puan) tarafından
Yakinmisiz bende Malatya'nın Darende ilçesindeyim
(534 puan) tarafından
Maraşta sulu serin yerler var mı? Bizde bu yaz gezmek amaçlı Maraşa gitmeyi düşünüyoruz
tarafından
Malatya da okudum unıyı harika bır yer ya....sema canım denız bolgesı degıl ama baraj var fırnız falan var ama ıcıne gırılmez gırenlerın sonu ıyı degıl. Ama gezılecek güzel yerler var
(260 puan) tarafından
Malatya darendede somuncu baba var surekli yenilenen kendiliginden akan guzel sifali havuzu var gurunde Gökpınar golu var harika biyer kamp falan yapilabiliyo guzel yerler var hayvanat bahcesi falanda guzel bide levent vadisi var cam kopru alti ucurum gibi yururken dizlerin titriyo
(4,698 puan) tarafından
Somuncu baba güzel malatyada. Marasta menzelet barajı var vapur geziside oluyrdu şimdi ne durumda bilmiyorum çok güzle orası piknik alanıda var deniz kenarı gibi oluyor
-Reklam-
0 oy
(922 puan) tarafından
Bizde kesemeyeceğiz canım köye gıdıcez kaynanamlara 3.gün eşim çalışmaya başlayacak zaten 1.gün köyde geçer 2.gün annemlere geliriz öyle canım
(644 puan) tarafından
Bende annemlere giderim zaten evler çok yakın bu sene hiç biryere gitmiyorum ev keyfi:)
(922 puan) tarafından
Bana kalsa bende gitmek istemiyorum bi yere çünkü kayınpederimin annesi olduğundan kaynanamın evinde beraber yaşıyorlar herkes oraya geliyor şehirden falan kalabalık oluyor hizmeti bitmiyor yoruluyorum bide hamileyim şimdi 31 haftalık sıcakta var bu bayram inan hiç gitmek istemiyorum mecbur olmasam :/
0 oy
(260 puan) tarafından
Bizde genelde evde olucaz galiba annemlere arabayla 15 dakka kayinvalidemgilede ayni mahalledeyiz esim gezdirmeye voturucek galiba burda göysu diye biyer var ora gidicez galiba
(644 puan) tarafından
Göksu derken Ankaradamsniz
(260 puan) tarafından
Bizim burda goksu diyolar normalde gök pınar gölü deniyo malatya darendedeyim canim gürün diye biyer var orda
(644 puan) tarafından
Ankara'da Göksu diye bir yer var piknik alanı park ondan sordum
(2,878 puan) tarafından
Eylül bizde darendeliyiz canm hangi köyündensin
0 oy
(664 puan) tarafından
Nasipse keseceğiz canim 

Manisada yiz bizim koyde gidecegiz hep beraber kayinvalidemler falan da olacak Allah herkese nasip etsin inşallah bi an önce borclariniz da biter bizde yeni yeni kesiyoruz 
(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Allah kesenlerin hepsini kabul etsin kesemeyenede nasip etsin inşallah 

Biz kesiyoruz bayramın ilk günü kaynım kayınvalidem ve kayinbabam gelecek bizde kalacaklar artık kaç gün kalırlarsa 
(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
(1,262 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım ❤️
0 oy
(2,518 puan) tarafından
Turkiyedeyken hep kestim ama kanadada 2 .kurban bayramimiz ikisindede kesmedik borclardan dolayi inaallah seneye
(644 puan) tarafından
Allah nasip etsin inşallah bizde öyle seneye inşallah artik
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Kurban kesmeyeceğiz bedelini diyanete bağışladık evimdeyim bayram sonrası aileme gideceğim 
(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
0 oy
(1,694 puan) tarafından
Kamp tarzı biseyler yapmayı düşünüyoruz bakalım 
(644 puan) tarafından
En güzeli
(1,694 puan) tarafından
İnşallah en güzeli olur shahahhs
(644 puan) tarafından
:)) '))
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Anneme gidicem 2 hakkıda bağışladık Rabbim kabul etsin inşallah 
(644 puan) tarafından
Amin canım Allah kabul etsin
0 oy
(636 puan) tarafından

Evdeyim evde nerede olacak, evde evde !:Dhe keseceğiz inşallah 

(636 puan) tarafından
Amin ecmain kardeşim benim, valla son aylarımda olmasaydım anamlara gidecektim ama işte nasip gitti doğumdan sonra inşallah
(644 puan) tarafından
Benimde bebeğim küçük malum bu sene kaldık canım bu hayırlısı zaten kurbanda pek dışarı çıkmayı sevmiyorum ne yalan söyleyeyim
(636 puan) tarafından
Hadi hayırlısı valla bende hep evde geçirmek istemiyorum yaa ağırlaştim ya misafir mümkünse pek gidip gelmesin
(644 puan) tarafından
Aman aman gelmesin tabi ne kadar kaldı Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin öncelikle canım bir avazda kurtarsın Rabbim
(636 puan) tarafından
Amin amin amin kardeşim benim Allah razı olsun, şuanda 31-3 haftalık olduk artık ağırlaşmaya başladım işlere yetişemez oldum vallahi
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Bu bayram gezme karari aldim amlesef kurban keseniyorz esimin isleri cok karisik oyizden bende dedim enazndan cocuklari hayvnat bahcesine denize falan goturelim.tatil yerine yarim saatlik mesafedeyiz oyzuxen sanirjm denzde gecer bayramimiz diye dusunuyorm
(644 puan) tarafından
Ne güzel bol bol gezin eğlenin tabi
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Keseceğiz inşallah canım bizde valla evlendik evleneli yeni bitirdik borcu ilk kurbanımkz
(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
0 oy
(2,683 puan) tarafından
Kurban kesmiyoruz bağış yapıyoruz hep. Mehmetçik vakfına. Eşim tutturdu köye gidelim diye de gitmek istersen sen git ben Enez'e gidicem yazlığa dediö. Hatta az önce konuştuk öyle. Ben köye istemiyorum. Ne var köyde dağ taş her yer. Köy hayatım hiç olmadı. Geçen sene gittik acayip sıkıldım. 
(644 puan) tarafından
Sıcakta köy zor olur elbette inşallah istediğin yere gidersin
(2,683 puan) tarafından
Eşimin köyü esiyor. Bir de geçen sene gitti bütün sülale orada 30 kişi 2+1 evde kalabalık basıyor. Wc sırası bekliyoruz hep.
0 oy
(393 puan) tarafından

Biz iki kişilik bir aile olduğumuz için kurbanımızı bağışladık. Allah kabul eder inşallah 

İlk gün tüm sülaleyi gezmece, her zaman ki gibi  :D

Balıkesir-Ayvalık-Cunda Adası var planımızda 

(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım inşallah
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Valla büyük ihtimalle bizde kesemicez kurban gezmeye gelirsek Allah nasip ederse eger kendi geelmezse ya cuma yada pazartesi hastaneye yatışım yapılacak dogum için ki bebekten başka bir planım yok şimdilik 
(644 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️
(1,717 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ❤️
0 oy
(738 puan) tarafından
Bu yıl eşim bağış yaptı. Bayramda da eşimin köyüne gidicez hiç istemesem de
(644 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah canım eşin icin gidiyorsun işte ne yapacaksın
(738 puan) tarafından
Aynen eşimin hatrı için yoksa görecek gözüm yok
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Eşimin ablası tatillik bölgede yaşıyor. Memlekete oda gelmeyecek bizim niyetimiz vardı ufak tatil yapmaya ısrar etti gelin diye. Oraya gideceğiz Allah'tan birşey olmaz ise
0 oy
(5,296 puan) tarafından
Bayramda evdeyiz bu sene hamileyim. Kurbanı da biz bağışladık Afrika'ya.
0 oy
(2,055 puan) tarafından
İlk gün sabag köye gidilip kurban kesilecek, ikindin geliriz eve. Sonrasını bilmiyorum ama bakıcaz artık
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Biz kesemiyoruz İnşallah nasip olur bir gün .

Antalya'ya gideceğiz ufak bı kaçamak dedik bakalım 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 619 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Askercocugum (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 545 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 12345ebe (879 puan) tarafından soruldu
0 oy