0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
 sabah kız arkadaşım aradı işe geç kalmış eşim de ordan araba alacakmış beni işe bıraksın dedi eşimi atamış defalarca tel sessizde olduğu için duymamış sabah 7:30 da ben de tamam dedim kapattım söyledim eşime motorla bırakma filan diye kızı aradı eşim aramızı bozdu kızla ben de sert çıktım eşime arabayla bırak filan kız da msj atmış eşini kıskanıyorsan arkadaş olmamışız filan diye eşim de msj atmış bana arkadaşım dediğin kişiyi kıskanıyorsun diye öyle çok çok samimi olduğumuz birisi değil aslında ama severim kızı kızdan özür mü dilesem napsam

62 Cevaplar

0 oy
(1,036 puan) tarafından
Sakın ozurdıleme  burda sen defıl onlar suçlu ne hakla esını arayıp benı bırak dıyor ya taksıye bınsın otobüse bınsın esin mecburmu ama esınde bu durumdan memnun gıbı
-Reklam-
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Kocana asiri sinir oldum hem motorla goturmek istiyo hemde arayip kadina seni sikayet ediyo bi nevi ben gelemk istedim ama gondermedi diye kendini hakli cikariyo
0 oy
(1,602 puan) tarafından
Kusura bakma ama 7.30 da arayacak kadar eşinle samimi ve taaksi dolmuş metro değilde eşinin işe bırakmasını istemesi ve senle olan konuşmanı eşinin gidip kıza yansıtması çok tuhaf geldi nekadar arkadaş olursa olsun sonuçta karşısında ki de senin eşin yani şahsen ben eşim için dünyanı karşıma alırım arkadaşta kimmiş 
0 oy
(1,417 puan) tarafından
Öyle kıskanç bir insan değilim. Kuzenlerimi filan eşime biraktiririm saat geç olduğu zaman. Ama bu kadarı da fazla b*kunu çıkarmış. Esinde hata karşı tarafı şımartmis beni kıskanıyor havasına sokmuş 
0 oy
(902 puan) tarafından
Özür dileme arkadaşıma söyle işe geç kaldıysan taksi ara eşim şoför değil seni işe götürsün arkadaşlik başka birşey senin söylediğin başka birşey 

Eşinde götürse tersine ayrı birşey var diye düşünürüm 

Arkadaşlik bitcekse bitsin bu kadr olmamli sen sussan Altan alsan yarın bir gün eve gidip yatar der geçti seni uyandırmak istemedi 
0 oy
(7,889 puan) tarafından
Pardon da benim arkadaşım eşimle samimiyet kuramaz ne demek eşini benden kiskaniyosan arkadaş olamamisiz ne demek terbiyesiz brnim hiç bi arkadasimda eşimin numarası yok olamazda sen benim arkadaşımsin kocamın değil benim kocamda kimse kusura bakmasın isteyende linclesin kadın arkadaşı olamaz motora binecek sarilcak ise kadar tobe tobe girelen günaha bak 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Bir benim arkadaşımda eşimin numarası ne arar?  Hadi müşkül bir durum oldu olur ya bir şekilde numarayı aldı.telefonun bozulur vs eşine haber vermek için arkadaşından ararsın eşini numara görünür.ha gene kayıt etmesi de olmamaliydi.onu geçtim ise gec kalmasaymis.kaldiysa elalemin adamından beni bırak diyemez.taksiye altlar defolur gider. Üç sizin aranızda ne geçerse geçsin eşinin kıza bunu iletmesi iğrenç.dort kız daha trip yapacağına seni arayıp özür diyeyip huzurunuzu bozduğunu ama kendinde kötülük olmadığını anlatmaliydi.onlarca arakadasim var ve hepsi de evli.bir tanesinin kocasının numarasi yok bende ki kalkıp adama beni bırak dicem Yarabbi ne günlere kaldik
0 oy
(79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nasıl arkadaş ya o haklı olarak motorlan birakmasini stemiyorsun ve oda buna karşı gelyo cins galiba.bunun kıskançlıkla alakası yok kim olsa izin vermez kendino bı halt sanmasin.canim sen ona eşim bırakamam diyor deseydin ve hani eşin onu aramis seni şikayet etmisya sen arkadasina d ben izin vermediğim seyie yapmaz deseydin mors olsaydı... yüz bulmasin.insan rahat etmez bikere arkadaşının eşiyle motora binmeye bı de tepki veryo.bence sen onunla ilişkini kes . Kaç yıllık arkadaşım var daha suratına bakmamisim doruduzgun sohpet muhabbet etmemişim Birak telefonda aramayı bırak kocasinin  motoruna. Biinmeye.motor yani kadın arkaya binecek sarılacak eşine eşinde motoru sürecek hiçte uygun degil yuhhh...
0 oy
(56 puan) tarafından
Kıza msj at de daha görüşmeyelim sen sağ ben selamet numarasıni engele esindende engele kesin bekardir o ben asla güvenmem ve 50 bin defa dyrm kızla arkds olursanız siz olun numarası tek sende olsn eşin yokken gelsn iyice suyu çıktı benm bir arksim tek var 10 yıl olck ne eşimin nosu var nede benm onun eşimde asla eşim varken o gelemez bende ztn kim olursa olsn eşim evdeyken işim var müsait değilim dyrm 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Cnm ben olsam hayatta özür dilemem ayrıca arayacak başka kimse yokmu senin kocani arıyor çok acayip...
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Pardon da sabahın köründe kim olyrda arıyor mş ayrıca eşinin nosu ne aryr onda bide diyon özür mü diliyim sen nie dilyon böle sacma bişiymi var ya bn olsam sıcarım ağzına 
0 oy
(13,373 puan) tarafından
Sakın geri vites yapma Bundan sonra alışkanlık eder her işi olduğunda arar eşini  
0 oy
(1,297 puan) tarafından

O motorun tamamını neyse sakinim ne özrü:D

0 oy
(15,912 puan) tarafından
Hiç kimseden özür falan dileme. Sen haklısın 
0 oy
(232 puan) tarafından
Aşkım valla nasıl bu kadar rahat oluyorsunuz ya tabikide sabahın körü eşimi arayamaz numarası bile eşimde olmamalı bide motorla biraksin diyor oldu paşam 
0 oy
(8,590 puan) tarafından
Kıskanmak dogal bir duygudur netice de motorda onunla temas etmiyor mu? Haram bi kere. Taksi tutsun otobuse bınsın bi de trıp atıyor utanmadan. 
0 oy
(408 puan) tarafından
çok yanlış bi davranış madem okadar samimi değilsiniz sabahın nurunda nasıl eşini ararabiliyo ve işe bıraksın diye bilir çok yanlış ilişkiler kuruyosunuz sonra birşey olduğunda dertlere düşüyosunuz lütfen yapmayın.. 
0 oy
(854 puan) tarafından
Kız sen iyi misin neyin özürü bu eşindeki de ne samimiyet bence sen haklısın benim eşim öyle birşey yapmaz motor sürmesini bile bilmezde yapsaydı pişman ederdim onu öyle birşey olamaz 
0 oy
(336 puan) tarafından
O nasil arkadaş kız. Eşinle beraber uzak udurun  acilllll. Hatta kızı ara ağzına geleni söyle tehdit vari olarak ikinizde  engelleyin. Benim kız arkadaşım defalarca benim kocamı arayacak beni işe bırak diyecek ha evden uçarak önüm yanına giderim saçlarından yola yola ben götürürüm iş yerine.
0 oy
(440 puan) tarafından
Ya ben asla kendi arkadaşlarımın eşimle samimi olması istemem ki arkadaşlarımda her zaman mesafeyi bilir ,aynı şekilde bende onların eşlerine karşı mesafeyi korurum ...yapmayın sokmayın eseriniz hayatına kendi arkadaşlarınızı, sonuç ya ksikanc olursun yada paranoyak olursunuz bende dahil ....

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 637 göst.
0 oy
14 cevap 397 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 459 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 924 göst.

385,781 soru