0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (207 puan) tarafından
Kizlar doktorum ağır kaldırma is güç yapma dinlen dedi bide ikinma hareketleri felan da yapma dedi kabız olmamaya dikkat et dedi ama ben ne yaparsam yapayım çözemiyorum bu sorunu hep kabizdim yine kabizim afedersiniz bu arada ama çok korkuyorum bebeğin eşi asagida dedi ya bide tuvaletim yapmaya korkar oldum ne yapacağımı şaşırdım 14haftalik oldum bugun

2 Cevaplar

0 oy
(9,463 puan) tarafından
canım her gün aç karnına kuru kayısı ye, gün içinde kefir iç. bol bol su iç. lifli gıdalar tüket. gebelikte kabızlık olabiliyor maalesef. daha da geçmezse kabızlık için ilaçlar var doktoruna onları sorarsın öyle kullanırsın 
(207 puan) tarafından
Son çarem o olacak sanirim ilaç soracağım bakalım yemek yiyemiyorum kabız olucam diye zaten zayifimda :(
-Reklam-
0 oy
(5,287 puan) tarafından
Bende 14+2 yım aynı sorun bendede var. Galiba biraz beslenme ile alakalı yemek yiyemiyorum şuan. 
(207 puan) tarafından
Aynı haftayiz bende 14+2 suan bende kabız olucam diye yemek yiyemiyorum iştahım da hiç yok zaten bide çok zayıfım bu hamileligim zor geçiyor ilk başta bulantı kusma vs zayifladim şimdi de kabız olucam korkusuna yemek yiyemiyorum iştahım Mistah da yok zaten off:(
(5,287 puan) tarafından
Bende kilolu hamile kaldım canım 89 ile 81 şuan ama bebek iyi dedi doktor. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Sağlıcakla kucağımıza aliriz inşallah
(207 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sağlıkla alırız başka bisey istemiyorum varsın ben kötü olayım bebeğim sağlıklı olsun yeterki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 117 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
15 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gizem eylul (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nazliecem (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.