0 oy
295 göst.
önce Diğer kategorisinde (7,616 puan) tarafından
Plesenta aşadaymıs dünkü doktor yalan soylemis herşey normal diye çok asırı kanamadan hastaneye yatim bebek küçük vermiyolar ağrım çok dua edin çok kötü etkilendim sezaryan oldum 

9 Cevaplar

0 oy
önce (356 puan) tarafından
Haftan çok küçük değil inşaallah tez zamanda sağlıkla afiyetle yavruna kavuşursun 
önce (7,616 puan) tarafından
Amin canım nefes alamıyomus
Alır inşaallah benimde suyum bitmisti 12 saat sancı çektim gelmeyince sezeryanla doğum oldu kovezde kaldı çok şükür geldi sonra olumlu düşün gelecek inşaallah bu mübarek günde dua et
Muhtemelen benin oğlumda havasız kaldı ama sknra düzelmişti sizinki de düzelecek inşaallah inanıyorum
Sağol canım isallah
-Reklam-
0 oy
önce (1,503 puan) tarafından
Çabuk toparlar bebeğin merak etme eltimin bebeği de bu haftada doğmuştu 1 aya yakın kuvezde kalmıştı ama onun ciğerine hava kaçmıştı süreç o yüzden uzamıştı biraz. Şimdi tam bir tosuncuk. Sana ds çok geçmiş olsun hayırlsa sağlıkla büyütün inşallah 
İsallah canim
0 oy
önce (2,256 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tez zamanda sifa bulursunuz insaallaj ama.doktor neden yalan söylesin anı gelişen bir durum olabilir
İlkte bildi sonra baktı ultrosondan hersey normal dedi
0 oy
önce (12,900 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 

Gözün aydın inşallah çabucak taburcu olursunuz 
İsallah canim
0 oy
önce (13,261 puan) tarafından
geçmiş olsun canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin iyimisin şimdi 
İyim canim sağol bebek gelmedi sadece
önce (13,261 puan) tarafından
kaç kg doğdu gelir o da biraz bekletirler
Hiç bir acıklama yapmadılar bı solunum sıkıntısı varmıs
0 oy
önce (6,750 puan) tarafından
ben de 35 haftalık erken doğum yaptım canım  preeklemsi yüzünden plesanta ayrılması başlamış. acil sezaryena aldılar. bebeğimin boyu, kilosu 33 haftalıkla uyumluydu. 14 gün küvezde kaldı. solunum ve antibiyotik tedavisi gördü. nu haftalar yine tabiiki riskli ama bebek için daha şanslı haftalar. hiç endişe etme, süt sağmayabak onun süte ihtiyacı var. onun için güçlü olacaksın o seni hisseder
Tm canim sağol doktor geldi 3 gün burdasın dedi tehlikeli bişey atlatın dedi  plesanta patlamış
çok geçmiş olsun canım. bu tarz durumlarda yatırıyorlar evet, ben de taö 3 gün kalmıştım. üstelik bebeğimi de başka hastaneye sevk etmişlerdi :// görememiştim 3 gün boyunca.
Bız aynı hastanedeyiz canım
bak o senin için iyi
0 oy
önce (189 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allahim tez zamanda ayağa kaldırsın inşallah ağrılarını dindirsin inşallah bebek de çok küçük değil çok şükür o haftayi görmüşsün Allahim sağlık sıhhat versin size canım bende şuan 14haftalik gebeyim kanamalarım oluyor bebek iyi ama kanamam oluyor ara ara benimde plesanta asagida dedi 12hafta da hala öyle açıkçası bende korkuyorum ne olcak bilmiyorum:(
Anladım canım benim yeni oldu bu olay planseta patladı sonra sezaryana alindım
0 oy
önce (1,195 puan) tarafından
34 haftalık doğurdum canım muhtemelen acil doğum olduğu için ciğer geliştirici olamadın 1 hafta en fazla kuvezde durur 36 da ciğerleri gelişiyor diye biliyorum sonra Allah in izniyle kucağına alırsın 
İsallah canım. 3 gün hastanedeyim
Bilgi vermiyorlar mi canım
Bebek sadece kendi nefes alamıyomus
Rabbım Şafi ismiyle şifasını versin canım
0 oy
önce (1,480 puan) tarafından
Oğlumda 35 te doğdu solunum sıkıntısı vardı ciğerleri gelişmemişti 8 gün kaldı çıktı çok şükür şimdi 3 yaşına girecek 

Korkma inşallah senin bebişinde birkaç güne kucağında olur toparlanmaya bak sen gelince iyi bakabil diye 
İsallah canım 3 gün hastanedeyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu

384,802 soru

11,510,427 cevap

35,170 kullanıcı