0 oy
1,170 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Merhaba kızlar bundan bir ay öncesine kadar çocuklarımı götürdüğüm parkta bir bayanla tanıştım birkaç bayanla tanıştım git gel yaptıktan sonra biraz samimi olur gibi olduk evime davet ettim kadınların huylarını ahlaklarını hareketlerini beğenmedim çünkü evime geldiler ve beni hiç dinlemiyorlardı kendi aralarında konuşuyorlar küfürlü konuşuyorlar aşırı yüksek sesli konuşuyorlar ve konuşmaları muhabbetleri beni aşırı rahatsız etti en sonunda parkta otururken içlerinden bir tanesi ortamda beni bozdu Ben de kalktım evime geldim şaka yaptığımı zannederek patavatsızca konuştu bu kadın sürekli beni arıyor sürekli ama neden gelmiyorsun diyecek galiba ama ben cevap vermiyorum vermedikçe yine arıyor Çat kapı evine gelir diye korkuyorum sizce ne yapmam gerekiyor bu durumda

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Direk küfürden hoşlanmıyorum diyeceksin açıkçası ben de çok kişiye numaramı veririm lâkin böyle küfür falan asla kaldiramam anında biter yüksek sesle konuşmaya ise asla asla
(64 puan) tarafından
Yok artık aramyo kadn zaten gitmiyorum o parka
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Canim sen iyimisin tanimadigin insanlari evine cagirmak nedir park ta tanimissin parkta kalsinlar meraba meraba bukadar basit ariyirsa ac esim tanimadigin insanlarla bukadar samimi olmani istemiyorum dedi o yuzden acmiyorum de ve sonrasinda engelle bukadar basit ya evine gelip sana cocuguna zarar verse veya yatak odana banyona kamera koyup goruntulerini alsa simdi diyeceksinki yok daha neler valla dunyanin civisi cikmis hersey olabilir
(64 puan) tarafından
Canım bu eski post zaten aramyo kadn engelledim
(653 puan) tarafından
Ay hic tarihe bakmadim biri cevaplamis uste cikmis kusura bakma canim
0 oy
(74 puan) tarafından
Bende hiç güvenemiyorum arkadaşım yok evime almıyorum kimseyi 
0 oy
(200 puan) tarafından
Parkta  kısa sürede tanıştığın tam olarak neyin nesi olduğunu bilmediğin insanları evine nasıl alıyorsun arkadasim? Cok iyi düzgün insanlar da olabilirler ama tehlikeli bir şey yapmışsın riske girilmez. Bence o parka gitme , başka park varsa yakınlarda oraya gidersin, telefonlarını acma, evine de gelmez heralde gelirse de müsait değilim dersin baktin ısrarcı görüşmek istemiyorum dersin. Bunu da anlar heralde. 
(64 puan) tarafından
Yok artık o parka gitmiyorum numarasını sildim engelledim
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Açık açık konuş eşim istemiyo de bi şekilde korkut kadını. 
(64 puan) tarafından
Artık aramyo ve gitmiyorum o parka
(1,551 puan) tarafından
İyi bari . Ben kimseye güvenemiyorum numarami ve ev adresimi vermem tanımadigima
(64 puan) tarafından
Bende akıllandm asla ve asla su an yeni park yapıldı evimin oraya gidiyorum ve kimseyle samimi olmuyorum yanıma gelen olursada kalkyorum başka banka geçiyorum hemen

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 950 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,191 puan) tarafından soruldu

393,752 soru

11,775,226 cevap

35,793 kullanıcı

...