0 oy
2,523 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar merhaba bu sabah özel bir jinekolog bulduk internetten bayram diye kapalı genelde klinikler gittik eşimle birlikte içeriye girdik ilk gece kanama olmadığını söyledik bunun normal olduğundan bahsetti muayene ister misiniz deyince eşime baktım evet der gibisinden baktı bana neyse oturdum sandalyeye doktor yırtık var kanama olmuşsa da siz görmemişsinizdir dedi çıktık ordan eşim kanama falan olmadı ben görmedim sen gördün mü dedi yani ne yalan söyleyim ben de görmedim kan falan ne diyeceğimi de şaşırıyorum artık ben de geçmişimi açıp mı izleteyim adama napayım bilmiyorum aramız baya bi bozuldu hayırlısı olsun çok kötü bi durum bu kimse yaşamadın inşallah

59 Cevaplar

+6 oy
(5,476 puan) tarafından
Ooofff boşa artık şunu hiç mi kendine saygın yok ya. Ne pozisyonlara düşürdü seni. Kapı kapı doktor doktor gezecek misin daha. Az gururunuz olsun be
(5,188 puan) tarafından
dalga gecmiyorsa eger bence arkadasi dogru bilgilendirmek lazim yazik gunah komple hayati zehir olacak suan bir ucurumun kiyisinda ve belliki cok bilgisiz. dalga gecip bunlari okuyup guluyorsa bilemem tabi de gercekten yardima ihtiyaci varsa ben olabildigince detayli aciklayip yardimci olmaya calisiyorum bosan vs demekten ziyade kendi bilgilenmesi lazim ki esine saga sola yarin bigin hunkonu kaynanasina gorumce elti ana baba tum sulaleye yayilacak belliki uzayacak bu konu. dusunsene sana biri ben kucukken bisiklete binerkn bozulmusm dedigini:)  yav bi sktirgit bozdurtmusun kendini simdi de kilif uyduruyorsun bari duzgun bir bahane bul da inanma ihtimalimiz olsun diye cvp alirsin kainatte soyledigin herkesten
(9,473 puan) tarafından
eşi baya manüpile ediyor kızı. o da bilmiyor inanıyor. işte bu yüzden kız çocuklarımızı bilgili, özgüvenli yetiştirmeliyiz. yoksa böyle kendinden şüphe eder
(5,188 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
aynen oyle bilmemek cok kotu ne dese inancak modda . bencede hersey bilmeli ozellikle
kizlar.ayip sus konusma  tabularindan siyrilip  kulaktan duyma degilde dogruyu gercegi bilerek buyumeli. yani ilk mevzu acilinca diktra gdelim esi deyince ne munasebet her kizlik zati birmi belki esnek benimki ve kanamayacak belki suan kanamadi belki derin sen beni bilmiyormusum da boyle birseyle
ihtam
ediyorsun beni dese ke dinden emin olarak.adam dogru haklisin deyip susacak kafasinda bitirecekti konuyu. ama bu alla allah niye kanamadiki ya bende gormedim falan diye zaten esinin dusuncesiyle ilerleyip kendi kendinden bile supheye dusuyir zaten bastan kendimden emin degilim msji vermis belki korkudan kem küm de ettiyse yalan soyluyor imaji da germistir esine
(10,676 puan) tarafından
Kızımı öyle bir büyütmek istiyorum ki . her türlü yanında olacağımı sonuna kadar hissettiricem. Bu tür ök.üzlere boyun eğmemesi için herşeyi yaparım.
(5,188 puan) tarafından
insallh. arkasi da dag gibi ailesi oldugunu bilmeli cck. benim bornozum hala
asilidir annemin banyosunda. annemler koye gitmisti konserve icin .ilk zamanlar  gttik dus aldim yazdi terlemistim fala. .esim demisti  bornozun  duruomu hala e bizahmet demistim benim evim burasids. ben evlenince kaldirsalar dis fircami bornozumu falan anahtarimi alsalar daha hic bise yapmalarina gerek yok ha beni kovmuslar ha bunlari kaldirmislar ayni sey benim
icin dedm
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Çok özür dileyerek söylüyorum ama sen o gerizekalıya de ki senin malafat küçük o işi yapamadın zaten zar dediğimiz şey kenarlarda çevrili içeri penis girmezi ile genleşiyor o yüzden kanama oluyor komple kapalı bir şey değil adet kanaması olması için bir aciklik şart hem de o zar bekaretin ispatı değil cenabı Allah onu vajinaya arkadan kaçmasın diye yaratmış yani evlenince doğum yapınca iyice açıldığı için vajina kadınlar sık sık idrar yolu enfeksiyonu olur neden peki çünkü vajinasına dışkı ile bakteriler bulaştığı için. Erkek bebeklerinde sünnet derisi yine aynı vazife için kapak görevi görür dışkı bulaşıp enfeksiyondan hastalıktan korumak için 
tarafından
Yâ ben de evlenmeden ödüm patlardi ay acaba esnek midir diye bu kan gelmeme olayi yüzünden boşananlari duyduğumuz için korkuttular bizi işte bilinç altımızda senin eşine sor ben adım kadar eminim ilk ilişkim de peki yâ senin de adam sen den şüphe edince çok iyi anlıyorum sen de acaba bir şey mi oldu diye düşünüyorsun
(6 puan) tarafından
Evet bakın anlayan birisi ben eminim evet ilişkiye de girmedim ama ya bir şey olduysa bunu nasıl ispatlarım sonra korkusu sardı bu çok kötü bir şey işte ilişkiye mi girdin diyenler var bakire değilsen söyle diyenler var eşin haklı kimseye güven olmuyo diyenler var yani ne diyim ki artık ben buna yapabileceğim bir şey kalmadı benim de
(8,040 puan) tarafından
Yapabileceğin tek şey bu durumu ailene anlatmak. Ben sana yazdım bak. Benim de kan gelmedi ve doktor daha önceden bozulmuş senin kızlık zarın dedi. Polise ihbar edeceğim seni dedi. Ona rağmen eşim hiçbir zaman güvenini kaybetmedi çünkü çağımız internet çağı. Yani her türlü bilgi yer alıyor. Kızlık zarı dikilebilir ayrıca. O şekilde kocalarını kandıran da çok. İlk ilişkide kan gelecek diye bir durum da yok.
(6 puan) tarafından
Ne polisi ne ihbarı ya bunu da ilk defa duydum bana böyle bir şey dese kalp krizi geçirirdim herhalde eşiniz yine iyi doktora götürmüş doktorun bunu demesine rağmen güvenmiş
(8,040 puan) tarafından
Çünkü yapamıyorum korkudan. Güvenmese boşardım ki. Bu şekilde evlilik sürer mi?
+1 oy
(4,042 puan) tarafından
Sana inanmıyordu, doktora bile inanmıyor ve sen hala inandırma peşindesin. Kaç kurtul diyoruz istemiyorsun belli ki, sürekli neden post açıyorsun? Kimseyi dinlediğin yok. 
+1 oy
(575 puan) tarafından
Binlerce doktora git sana evet ilk gece yırtılma olmuş ama kanama olmamış deseler eşin rahata erse bile senin gururun halen onunla aynı yatağa girmeye yetecek mi gerçekten ?
(310 puan) tarafından
Benimki kesik olduğu belli bizin mahalle kiz kzlik kanı akmamis hemen doktora gidip rapor alıp bosandi sonra yeniden evlendi 1 çocuğu var şimdi
(5,188 puan) tarafından
benim koyden bir arkadasimda doktraaini yapio. kiz o kariyeriyle kiytirik bir lise mezunuyla evlendi. hoduk
ilk geceden o da supheye dusmus ayri yatmis. 3 gun. 4. gunun sabahi kiz basti tekmeyi pili pirtini topladi annesi e gtti . 1 kez iliskiye girmisler yani . bosandi
(575 puan) tarafından
Benimde ilk gece aşırı kan geldi bende travma oldu ilişkiliye bile 2 ay giremedim bidaha. Bunun yüzünden doktora gittim hani ilişkiye giremiyorum vajinusmus olmuşum diye. O zaman evet bana kızlık zarı yeni bozulmuş dedi eşimde yanımdaydı ama bunu kimseye anlatmak zorunda değilsin. Ben ilişkiye giremiyordum ondan tedavi oldum mesela. Bazı insanlar doğumda bile zar patlamıyormuş
(6 puan) tarafından
Rapor alıp da mı boşandı
(310 puan) tarafından
Evet kiz olduğuna rapor aldı
+1 oy
(411 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım eşim doktora gidelim dedi bende doktora gitmem benim gururumu kıramazsın hemen boşanalım o zaman dedim. Boşanmayı bi tarafı yemedi. Üstelik bizde severek evlendik. Şimdi hala 7 yıllık evliyim keşke başta boşansaydım. O konu yüzünden değil ama başta mutsuz eden adam hep mutsuz ediyo senin yerinde olsam ayrılırım bana akıl veren olmadı. Bi adam başta neyse hep öyledir gerçek yüzü sonradan çıkıyo ortaya
(6 puan) tarafından
Ay benim doktor bunları da demedi bana ya sizin gittiğiniz doktor yine iyi demiş anlatmış ne zor kadın olmak gerçekten ben onu sorguluyor muyum öylesin böylesin daha önce biriyle olmuşsun kalk doktora diye ama gördüğüm muamele gerçekten baya kötü
(411 puan) tarafından
Benim muayene sebebim başkaydı ama eşim araya bunuda sıkıştıtınca doktor biraz sert çıktı eşime sanki öyle algıladım. Doktor adını vereyim istersen instagramda çok videosu var sayfasında
(6 puan) tarafından
Sizin eşiniz de benim eşim gibiymiş ama siz yine kendinizi savunmayı bilmişsiniz muayene olmamışsınız sanırım gidip de doktorun ismini verir misiniz
(411 puan) tarafından
Tmm mesaj atayım sana. O yüzden sana diyorum boşanmaya cesaretin yoksa bile çocuk yapma böyle adama. En azından biraz zaman geçsin öyle blşanırsın seni bu konudan yaralayamaz kimseyede diyemez o zaman derler niye başta söylemedin diye . Seni anlıyorum ailene açıklayamam korkusu etrafa ne diycem korkusu var ama ben gözümü karartmıştım   doktora götürşeydi boşayacaktım. Aklından çıkartma çocuk sakın yapma
(6 puan) tarafından
Ay ne kanmış ya ne güzel birlikte olup güzelce geceyi geçirmek varken yok öyle misin böyle misin doktora gidicez gittik de noldu hiç bir şey değişmedi aramızda çocuk yapmayı düşünmüyorum zaten kendisi istiyordu ama ben istemiyorum şu anlık iyi ki de doktora gitmemişsiniz ben de keşke gitmeseydim güvenmezsen güvenme demek en iyisi  kendi kendisini yesin napıyorsa yapsın
0 oy
(636 puan) tarafından
Ahh be gülüm kıyamam sana Allah büyüktür sıkma canını sen kendinden eminsen Allah'a bırak herşeyi 
0 oy
(6,578 puan) tarafından
Allah aşkına bu kadar zır cahil adamları gidip nereden buluyorsunuz. Ya seni neyle itham ettiğinin farkındasın sen değil mi? Doktor kontrolü olmasına rağmen daha ikna olamamış yani. Ben senin yerinde olsaydım muayene bile olmazdım. Kendini eğitip yetiştirememiş biri yüzünden niye kendine bunu yapasın ki, bilmiyorum bana değişik geldi. Ya hem bir erkek birinin daha önce ilişkiye girip girmediğini çok rahat anlayabilir bunun kan gelip gelmemesiyle alakası yok.
(6 puan) tarafından
Bunu herkes söylüyor ama nasıl anlayabilir ki bunu erkekler başka şekilde
(6,578 puan) tarafından
Çok rahat anlar hemde herkesten ilk gece kan gelecek diye bişey yok ayrıca. Ama senin eşini doktor ikna edememiş kim ne söylerse söylesin ikna olmaz. Benim aklım şaşıyor kendinize şu hakareti nasıl reva görüyorsunuz.
(5,188 puan) tarafından
erkek anlar. kadinin davranisindan anlar. ilk
iliskide kadin kendini kasar utanir cogu seyi bilmez beceremez neye nasil tepki verecegini bilmez.hamgi pozisyonda ne sekil rahat olunacagini bilmez. pozisyondan pizisyona gecerkenki rahatlik seviyesini bilmez kendini en kolay nasil
iceri alabilecegimi bilmez kendi vucudunu ilk birliktelik yasayan kadin kendisi bile tanimaz neyden hoslanacagini . acik acik yazdim biraz ama oyle:) .. ama daha once iliskiye girmis bir gadin cok rahat bir sekilde kendini erkegin onune serebilir daranizlari hal
hareketleri neye nasil tepki verecegi cok cok rahat anlasilir. erkeginde anlasilir. ben esimin benden once neyi neladar yasayip yasamadigini anliyorum mesela .:) olmasi gerektigi gibi yapamiyor bazi seyleri ben yinlendiriyorm  bazi seyleri bilmiyor ayagina yatsam
da bazen kndimi tutamayip esime ogretmeye kalkiyorum:) o anki ambiansda idrak
edemiyor zaten
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Doktor yeni yırtık demedi mi daha çok yeni evlisin hemen öyle iyileşmez ki 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Sana güveni olmayan ve ömrün boyunca bunu başına kalkacak adamla evlenmişsin yazık değilmi senin gururuna ya yerinde olsam kendimden eminsem Dr a dahi gitmezdim zaten onada inanmıyor belliki defolsun gitsin beyni bacak arasında kalmış onun 
0 oy
(483 puan) tarafından
Bendede aynı şekil oldu kanamam olmadı evlenmeden önce de hiç bir birlikteliğin olmadı 

Ama eşim hicbirsey demedi bana 

Bence genetik iluatelik ben acibvs de hissretmedim hala da aynıdır bazıları açıdan olup bitiyorum diyor bazilari doktor muyanesinden bile korkuyor 

Ben ne elle yapılan açılma muayeanesi falan doğumda nede ilişki sırasında acı yasamiyorum 

İlk iliskidede aynı bence genetik
0 oy
(9,473 puan) tarafından
doktor demiş daha ne bekliyor bu adam anlamadım. buna rağmen sana güvenmiyorsa çek git o evden
(9,473 puan) tarafından
hayır yaşın da küçük değil ömrünü sana güvenmeyen adamla mı geçireceksin. sana türlü türlü eziyet edecek farkında mısın
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Belki bende Bi doktora giderdm ama baktm hala şüphe duyuyor o zaman kendimden emin Bi şekilde resti cekerdm. Böyle insanlar genelde her halti yiyipte karşısındaki insanı sorgulayan tiplerdr. İyi düşün iyi karar ver canım. Bu adamın sana hep Bi güven problemi olacak evli kaldığınız sure boyunca .
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım seni bu duruma düşüren insana ne kanıtlamaya çalışıyorsun bırak çık git Allah aşkına. Bunun sonu gelmez ezdikce ezer seni. Lütfen kendine kıymet ver. Uzatma çık git o evden. 
0 oy
(1,694 puan) tarafından
Seni o duruma düşüren adamla gerçekten devam edecek misin. 
0 oy
(644 puan) tarafından
Sanan inanmayan birisi ile ömür geçmez 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ben kocama kurban olayım o zaman sana güveniyorum deyip kapattı konuyu bir daha da hiç açmadı, sen böyle yaptıkça doktora gittikçe bende kendimden emin değilim algısı verdin eşine, bu iş uzar daha maalesef 
(6 puan) tarafından
Az önce geldi eve özür dilerim neden gelmediğini merak ettim şüphelendiğinden değildi kendim mi yetersizim acaba diye düşündüm dedi
(4,042 puan) tarafından
Dedin mi o yüzden mi peçeteyle gerdeğe geldin diye? Evliliğinizin en güzel dönemini sana zehir edecek kadar bencil biri sonrasında neler yaşatır otur düşün bence. Onu geçtim, kendini yetersiz hisseden kişi seni doktora götürmek yerine kendisi giderdi. Onu da geçtim bugün böyle diyecek 3 yıl sonra bunu adi bir şekilde söylemeye kalkarsa sana ne yapacaksın, belki kucağında çocukla. Hoş sana güvenmeyen biriyle beraber olmayı da miden almamalı zaten ama. Yolun başında sinyali vermiş sana bu kişi, işin iş evli kalacaksan.
(1,698 puan) tarafından
kendi yetersiz mi diye düşünüyorsa kendi gitsin doktora seni niye götürüyor
0 oy
(8,335 puan) tarafından
Allah akıl versin ikinizede kendini daha nasıl kanıtlayacaksn  güzelim bosan gitsin bu adamla hayat geçmez bak benden demesi
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim de kanamam olmadı hatta cevremdekiler doktora git kocan bişey düşünmesin dediklerinde kocam doktor lafını bile duymak istemiyorum ben bilmicek kadar ***** mıyım dedi ve 3 gün kanamam oldu hemde damla kadar ve ayrıca namus sadece iki bacak arasında değil 
(277 puan) tarafından
Siz kocanızla birlikte çevrenize nasıl anlatıyosunuz çok garip geldi
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Bunun için seni doktora götürmesi çok gurur kırıcı. Evlilik öncesi de birini sevmissindir cinsellik yaşamış olabilirsin önemli olan evlendikten sonra eşine sadık olmam. 
0 oy
tarafından
Konu ne tam anlamıyla eşinin derdi ne 
(6 puan) tarafından
Biz eşimle ilk kez cinsel birliktelik yaşadık ve benim açımdan da kolay oldu ilişkiye girmek hiç zorlanmadım açıkçası sonrasında kan da gelmeyince eşim bozuldu baya bi

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 2,027 göst.
0 oy
49 cevap 1,796 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sevgiselamn (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 49 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnblt (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.

397,102 soru