0 oy
970 göst.
Diğer kategorisinde (543 puan) tarafından

Ay bu adamın düşünceleri beni deli ediyor. Söyleyiş tarzı hep bir berbat. Konu şu. Yaylaya gittik, kızım 22 aylık. Alta fotoğraf koyucam. Etek t shirt var. Hava sıcaktı napsaydım kot uzun badi mi giydirseydim. Neyse gittik yaylaya daha içeri girmeden kaynanam kızımın bacaklarına dokundu eteği aşağıya çekmeye çalışıyor güya. Neyse güneş gitti akşam oldu normal pijama kazak falan giydirdim. Kaynatam hemen hah şöyle giydir çocuğu o neydi öyle her yeri ortada. Nesi vardı dedim. Bir daha kısa giydirme, t shirt giydirme. Alışır öyle gider zor bıraktırırsın falan dedi. Bi de nasıl söylüyor bana cevap vermeye fırsat vermeden. Kapalı giymeye alıştırcakmışım. Soytarı gibi gezermiş ortada. Diyor ki sen hiç öyle gezdin mi bak kapalısın diyor. Ben de evet gezdim hevesimi aldım ama bak yine de kapalıyım dedim. Ve pantolon dahi giymem bol şeyler giyerim. Buna rağmen hâlâ diretiyor nasıl alıştırırsan öyle gider diye. Bizim köyde Bi kız var 12 - 13 yaşlarında. Annesi bugüne kadar hiç açık giydirmedi. Pantolon üzerine bile uzun şeyler giydiirirdi. Düşünün bebeklikten bu yana. Kız şimdi kapalı ama diyor ki keşke giydirmeselerdi. Şimdi açılmak istiyorum ben hiç t shirt giymedim merak ediyorum falan diyor. E sonradan açık olacağına başta hevesini alsın sonra yine kapanır. Heves almaktan kastım tabii ki ben de kızımı kısacık şeylerle gezdirmiyorum ama t shirt etek de giysin yani ne var bunda. Bunu diyen kaynatam milletin karısına kızına laf atan biri düşünün yani.

image

Fotoğraf da bu. Başka yok doğru düzgün çekemedim vaktim yoktu 

40 Cevaplar

0 oy
(3,719 puan) tarafından
Kaynatan sapik olabilir mi?
-Reklam-
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Demek ki o nasıl art niyetliyse herkesi öyle görüyor. Kimse karışamaz. Eşim bile ki babası kim. 
0 oy
(262 puan) tarafından
Boyle karismalari cok sacma sizene ya ben istedigi gibi giysin derdim bozuldumuda belli ederdim yani kizim simdi bir yasina giricek sayili gun kaldi sortlu sortlu takimlar ne kaynanam karisir nede kayinbabam hic kimse karisamaz ogun gobusu acik giydirdim krop sort kaynanam gorunce oy nasil tatli olmus diye sevdi ben kapaliyim kucukken her istedigimi giyerdim pantolonlarim yirtilirdi babam.keser sort yapardi bize ergenlige girince kendi istegimle kapandim cunki hevesimi attim gorumcemde kucukken kayin babam giydirmezmis kisa kol falan gorumcem suan kapali ama hep icimde kaldi diyo kiziyo babasina 
0 oy
(3,645 puan) tarafından
Öff demek istiyorum. Cocuk benim ister giydiririm ister giydirmem kime ne. Daha anlayacak yasta mi? Hadi 12 13 yasinda olur da anlarim demesini ki bana gore yine cocuk, 2 yasinda bile olmayan bebege neler dusunuyo pes. Ben senin yerinde olsam, ben bilirim ne yapacagimi sen merak etme der lafi tikardim agzina.
0 oy
(5,033 puan) tarafından

Ayy yani boyle dusunceli insanlardan uzak duruyorum ben kim olursa olsun. Ve onlarin yaninda acik giydirmiyorum. Bu yastaki cocuk icin bunlari soyleyenler bana sapik zihniyetinde geliyo. 

Ben kizima herseyi giydiririm,sort,etek,elbise,bikini,mayo. Su sicaklarda tek zibinla durdugu bile oluyo. Sokaga bile oyle cikariz. 

Ama benim esimin tarafida sizinkiler gibi. O sebeple oraya giderken uzun giydiririm. Yaz gunu genellikle ince penye pijama ya da diz alti tayt giydiririm. Uzerine de tsort. Bi bayramda elbise giydirdim altina da boxer giydirdim kayinvalidem kizimi severken laf sokusturyyo yine annen mi seni boyle ciplak ciplak giydirdi diyo. 

Bu arada ben de acigim. Herseyi giyerim ama yerine gore giyerim. 
0 oy
(828 puan) tarafından
Kaynanan ve kayınbaban etek ve kısa kol giymesin istemiyorlarsa senin bebeğine niye karşılıyorlarsa  nefret ediyorum böyle düşüncelerden 
0 oy
(827 puan) tarafından
Lisedeyken bir keresinde sıfır kollu giydim diye yengem laf etmişti şimdi de kendi kızı (liseye geçti) g*tü başı meydan da geziyor, makyaj yapmadan dışarı çıkmaz, kadın gibi kaşını alır, saçını rengarenk boyar. Sende kızını asla böyle geri zihniyetlilere ezdirme ayrıca senin kızın daha küçücük çocuk ne bilsin açık veya kapalı giyinmeyi.
0 oy
(9,716 puan) tarafından
Insanın fikri neyse zikri de odur. Tek diyeceğim öyle pis bir insanla kızını asla yalnız bırakma. Ben burda ki postları okudukça eşimin ailesine binlerce kez şükrediyorum..
0 oy
(5,759 puan) tarafından
Doğruyu söylemek gerekirse bende kızımı byle gydrmiyorim eşim asla izin vermez kısa şort yada iç camasiri bacaklqr ciripciplak.bende.kisa diz üstüne kadar kapri gydyirum ama doğru bı yandan kız çocuğu mesela burda parkta getryorlar bacakları ciripciplak adam bile bakıyordu parkta kiz.kayiyor beyaz kulodu gorunuyordu 6 7 yaşında bende.kisa kapri.diz.ustine gydryorim eşim de doğru düzgün gydr ayıp.tir.dyor bende asla öyle gydrmem 
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Ağaç yaşken eğilir sen yinede dikkat et çok kısa giydirme ayrıca yanlarına gittiğinde de çocukların yanında ol hep 
0 oy
(899 puan) tarafından
Ay boş boş konuşuyor he minicik cocuga neyin diretmesi bu gayet de normal bi kıyafet günümüzde sübyancı çok o ayrı mesele de benim çocuğuma ben nasıl istersem onu giydiririm sınırları da eşimle ben koyarım ne alaka bi de soytarı gibi geziyor demek ne haddine çok sinir bozucu 
0 oy
tarafından
Hiç açık yada başka bisey yok ama varsayalım ki açık ve fazla kısa kusura bakmasın o pis kayinpederin çenesini kapayacak aslında hata sende kaynanan kızının eteğini çekiştirdigi an sert tepki verecektin çocuğun kıyafetine kimse karışamaz sapık zihniyeti varsa gitsin hadım olsun
0 oy
(733 puan) tarafından
Kıyafeti normal bnce etehin altinda kısa tayt varsa sorun yok bence.bnde kızıma kısa şort ve dar tayt giydirmiyorum.
0 oy
(822 puan) tarafından
Küçücük kızın bacakları ve kollarından tahrik olan bir şeref-sizin tekiymis demek ki. O kız büyüyünce kendi karar versin ne giyinmek istediğine. Giyimle insanları ne zaman eleştirmeyi, yargılamayı bırakacak bu cahiller. Benim kardeşim 6. sınıfa giderken kapanmak istedi. 25 yaşında ve hala kapalı, ailece hepimiz saygı duyduk. Ama iki büyük ablası olarak biz açığız. Yani ailemiz kararı bizlere bıraktı. Çok şükür hiçbirimizde yolumuzdan sapmadık. 

O terbiyesiz kayinbabana de ki ben istediğim kadar alistirayim evden kapalı çıkar, iki sokak ötede üstünü değiştirir ruhunuz bile duymaz. Yapmak isteyen her türlü yapıyor. Ahlaki güzel olsun. 
0 oy
(125 puan) tarafından
Saçmalamış ne var kızın kıyafetin de boş konusmalar
0 oy
(335 puan) tarafından
Annem beni küçükken t-shirt pantolon giydirdi dar giymedik açık giymedik normal orta halli giydik ve ben açık giymeye hep utandım şimdi de kapalıyım zaten. Ama hep mini giydirdiği kız kardeşim şuan çok açık giyinmekten utanmıyor. 

Bunun dışında yaşına göre fotoğraftakş kıyafet bana çok normal geldi . Karıya kıza laf atan bir kayınbaba bu lafları ediyorsa özellikle onun yanında daha dikkatli giydir diye düşünüyorum. Yine de ortalık sapık dolu dikkatli giydirmekte fayda var canım. Bizim evladomızıı gördüğümüz gibi görmüyorlar onlar kahrolasıcalar.
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yani kusura bakma ortalik pedofili sapikla kayniyor benim kizim yok oglum var ona bile sort giydirmiyorum malesef senin degil toplumun suçu ben de cocuklen cocuklara o gozle bakilmaxdi ama simdi oooo neler duyuyoruz neler 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çok komik bebekten bahsediyoruz daha çocuk bile sayılmaz ayrıca üstüde gayet şık bende kızıma 6 yaşından sonra çok kısa ve ip askılı giydirmedim dizinde kalın askılı giydi şimdi kısa kollu giyer etraf sapık dolu bende ayrıca kapalı bir bayan değilim saçım açık ama bol ve uzun yada yarım kollu giyerim senin kaynanan tamamen saçmalamış
0 oy
(969 puan) tarafından
Yani çocuğa bakınca gözüne çarpan ilk şey bu mu adamın açıklık tövbe yarabbim ne günlere kaldık sen koru çocouklarimizi Allah im 
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Kız olsun erkek olsun şu zamanda o kadar pedofoli varki gozume inanıp giydirmem evin içinde benim babasının yanında ancak şort giyebilir ama dışarıda asla o kadar iğrençlik varki  eski yok artık onun için dikkat ederim. Tshrt giyer altına tayt elbise giyse altina ince diz üstü tayt elimizden geldikçe dikkat edelim onların iyilikleri icin

Diğer türlü evladım için alacağım kararlar giydirecegim şeyler kimseyi ilgilendirmez anne baba olarak en iyisini düşünürüz zaten 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 313 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,689 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 158 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde halidee (178 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 426 göst.
16 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 248 göst.