0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Benim eşim çok ilgisiz akraba evliliği yaptık kuzeniz o 23 ben 17 4 aylık kızımda var bir buçuk yıl yakındır evluuim kaynanamla altlı üstlü oturuyorum maaşı filan da ayrıyız onlardan eşim çok ilgisiz neden onuda bilmiyom bana para vermez ne istiyorsan bakala borç yap der boş yaptiriz ay sonu gelince ben ancak kendimi zor çeviriyorum filan der zaten eve gelse yemegimi beğenmez annesinin gönderdiği bir tabak yemeği yer bilgiyasarin başına geçip gece 2 kadar oynar   ne bilim ya çok ilgisiz.ilhisini bıraktım sevgisini asla ama asla belli etmez bir gün bile bana seni seviyorum demedi  demese olurdu ama hiç benimle konuşmuyor hamile olduğum zamandan beri  böyle ya

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşinle oturup konuştunuz mu canım 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kuzenle evliyim ama cok sukur boyle degil cnm
0 oy
tarafından
Ye iç akrabaya alış veriş yapma demişler
0 oy
(759 puan) tarafından

Esinin karakteri öyle cnm Bol bol dua oku  O sana ne kadar ilgisizse sen ona o kadar ilgi göster geç ya tez anlayacaktır:ermm:

(135 puan) tarafından
Bu hep boyleumis evlenmeden öncede annesi dediydi
0 oy
(1,597 puan) tarafından
akraba evliliyini hiç sevmiyorum otur eşinle konus canm
tarafından
Saol cnm hatice kizimin adi :)
(1,597 puan) tarafından
adını bilmediğimden öyle yazdıö)))
tarafından
Rbia cnm
(1,597 puan) tarafından
memnun oldum canm
tarafından
Benda cnm
0 oy
tarafından
Yazık daha 17 yaşında neyle karşılaşmışsın Allah ıslah etsin.
(135 puan) tarafından
Seçme hakkım olmadı malesef
tarafından
Dediğim gibi Allah ıslah etsin inşallah değerini bilecek bir ders verir Rabbim.
0 oy
(323 puan) tarafından
Bizde kuzeniz ama birbirini hayatinda görmemiş habrriz varlığından ayrı sehirlerde yaşayan kuzenleriz siz yan yana buyuduyseniz bundan olabilir
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Benımkı akraba degil yıne oyle canım. Bak aradım biraz once aserdim dedim altında araba var aman boswer yenmez o dedi kapattı 
(135 puan) tarafından
Benimki benimle tek laf etmiyo seninki gene seninlw konuşuyor bir kelime söylüyor bizde o da yok anam
(1,094 puan) tarafından
Aman bunlar konusada aynı konusmasa da
0 oy
(1,358 puan) tarafından
O nasil davraniyorsa sende oyle davran aksam o gelmeden yemegini yap evini temizle bakimli ol o bilgisayarin basina geciyorsa sende bebekle ilgilen bide oyle dene eve geldimi ciddi dur bakim napicak bazen bende işe yariyor canim canim diye dolasiyor pesimde bos ver odesin bakkakin borcunu demekki kendine guveniyor borc yap deerken
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Otur konuş yavrum sen daha çok küçüksün be... Herkes iyi kötü sorun yaşıyor kimse muhteşem yürütmüyor bu işi ama ben 32 yaşındayım bazen ben bile yeter bıktım noktasına gelıyorum ki anlattığın kadar ağır bir şey asla yaşamadım. Resmen kıyım gibi gelıyor bana bu gecen gün de kayınvalideni anlattın görümceni anlattın Rabbim sabır versin 
(135 puan) tarafından
Hiç şansım yok ne kocadan ne kaynanadan ne görümcem den

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 789 göst.
0 oy
45 cevap 701 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde BalkızımAzra (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 779 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy