+1 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bayramda gittiğimde çok rahat edemedim malum tavirlari çok zoruma gitti ama ben zaten senede bir iki günlüğüne gidiyorum onda da nasılsın demiyor babam bile hoşgeldin dedi sadece çok soğuk bir karakter ama dışardaki insanlara çok iyi benim aile bize soguk siz olsanız gider misiniz millette bana neden uzun kalmiyorsun diyor annemde ses etmiyor bana kal diyen yokki kalayım çok dindar bir ailem var ama insanlık yok ben neşeli ailelere hep Özenirim kızı baba arkadas gibi ilişkilere ama doğduğun ev kaderindir 

8 Cevaplar

0 oy
(4,258 puan) tarafından
Aile önemli evet ama aynı ilgiyi şefkati fedakarlığı gordugunde gerçekten anne baba olduklarini sana hissetirdiklerinde önemli anladığım kadarı ile umursanmiyorsun o yüzden gitmene bile gerek yok bayramlarda falan kutlamak için araman gitmenden daha memnun eder onları gibi
tarafından
Umursamıyorum bende aynen öyle fazla samimiyete gerek yok kırk yılda bir gidene de bu yapılmaz
-Reklam-
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Giderim ama en fazla 3 gün kalır dönerim. Soruya da gelecek olursak ailemle aram iyidir bana özellikle çocuklarıma hiç kıyamazlar. 
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Turkiyedeyken evlerimiz zaten yakindi 2 gune bi giderdim gunluk konususurduk 1bucuk senedir yurtdisindayim gunde 5 6 kez goruntulu konusuruz sukur aramiz iyidir
0 oy
(317 puan) tarafından
Bende sadece 1 gün kaldım onuda zorunda kaldım ann bir gergin öyle böyle değil sürekli babama laf söylüyor kızıma söylüyor bana ***** bile dedi düşün giderkende hiç oturun falan demez değişik benim arkadaşım annesine gidiyor 1 ay kalıyor ben 1 gün sigamiyorum
tarafından
Bende bir an önce gidelim diyorum aynen rahat ettirmiyolar
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Evinde huzur varsa çok takmamaya çalış canım. Artık evlisin moralini bozma. Evet yaptıkları cok yanlış insan ailesi yanında oldu mu çok çok farklı ama madem böyleler sen de kendi keyfine bak artık ❤️
0 oy
(260 puan) tarafından
Guzel bi aylede buyudum kucukken hep oynardik babamla annem bir takim olirdu bende kardeslerimle savas yapardik hala unutmam annemgille arabayla 15 dakkalik mesafede oturuyoruz anemle babam cagirip durur gel diye gidince gondermek istemezler kal derler babam goruntulu arar gorur hala gezmeye gidince bensiz gitmezler esimle benide illa gotururler 
0 oy
tarafından
Benim ailemle aram çok iyiydi ta ki eşimle barışana kadar eşimle barıştım geldim ne aradığını sordular ben annemi aradım ama 3 gün konuştu sonra beni engelledi babamdan korktuğunu düşünüyorum ama bilmiyorum yani korksaydı da belki böyle olmazdı bilmiyorum yani ilk çocuğum dünyaya geldi hiç aramadılar sormadılar onlarla görmediler şimdi ikinciye hamileyim onu da biliyorlar bilmiyorum bazen olsalar nasıl olurdu diyorum bazen de diyorum olmamaları daha iyiymiş kardeşime özlüyorum en çok o burnumda tütüyor
0 oy
(3,787 puan) tarafından
Eşinle mutluysan gerisini boşver ben 5 yıl olacak seslerini dahi duymadım gerekte yok bu saatten sonra ölseler de umurumda olmaz inanki çok şükür eşimle mutluyum huzurluyum gerisi hiç umurumda değil 
(739 puan) tarafından
Annesi babasiyla konusmaya  oğlanlar gördümde kiz evladi gormedim ne olduki aranizda

İlgili sorular

+6 oy
85 cevap 1,188 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (788 puan) tarafından soruldu
+1 oy
108 cevap 1,842 göst.
0 oy
33 cevap 548 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,555 puan) tarafından soruldu