0 oy
1,203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar dün akşam 7 buçuk gibidir Hamza kardeşleriyle oyun oynuyurdu bi anda çığlık atti koştum baktım sag el serce parmak kanıyor ama öyle böyle değil peçete bastırdım baktım parmak tırnak kökünden kopmuş sadecee ucunda kalmış evde bi bağırıs ağlayış hemen aldım durak yakın bize durağa taksi ye koştum taksi yoktu iki sokak ötede kaynım oturuyo koşa koşa oraya gittim şansa onlarında araba o an yoktu neyseki yoldan bi taksi geçti kaynım durdurdu ben kaynım kaynimin kızı şehir hastanesine gittik orda el cerrahi yokmuş bakmadilar bizi ege üniversitesine gönderdiler oraya gittim şükür doktor vardi parmağı yerine diktiler ama artık o parmakta tırnak cikamicak ciksada şekil bozukluğu olacak dedi ve malesef parmak ucu ölmüş olabilir hissetmeyebilir ömür boyu şuan ayağımda sallıyorum aciyo diye ağlıyo dua edin çabuk toparlansin içim acıyor onu öyle görünce 

41 Cevaplar

0 oy
(9,495 puan) tarafından

image

canım yüzük parmağıma bak. 2-3 yaşlarındayken kapıya sıkışmışve kopmuş. incecik bir deri tutuyormuş. doktor tutar, tutmaz bilemeyiz zaman gösterecek demiş. dikiş izi var hala, o da arka tarafta. hafif şekli garip ama duruyor. inşallah senin çocuğunun da tutacak. sadaka verin canım çok geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(2,010 puan) tarafından
Ah yavrum ya çok üzüldüm kaç yaşında canım:(
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Oyy meleğim benim kuzum kuzummmm, Rabbim safi isminin yüzü suyu hürmetine acılarını dindirsin ,tez zamanda acil şifalar versin,bir daha da acılarını göstermesin inşallah, çok çok geçmiş olsun canım benim...
0 oy
tarafından
Nasil kesmis
0 oy
(597 puan) tarafından

Ahh kıyamam kendi zaten minicik parmağı ondan daha minik, çok geçmiş olsun çocukların acı çekmesine hiç dayanamıyorum çok üzüldüm, inşallah acısı hemen hafifler :(

0 oy
(7,166 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kapıda kalmış nedene kopmuş 
0 oy
(152 puan) tarafından
Geçmiş olsun peki nasıl kopmuş ne yapıyordu 
0 oy
(2,987 puan) tarafından
Geçmiş olsun ambulans neden aramadiniz 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yani ambulandi neden aramadin 
(1,045 puan) tarafından
Ambulansi arasan direk gelip el cerrahi olan yere yetistirirlerdi
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim annemin serçe parmağını da annem küçükken dayım balta ile kesmiş tırnağı küçücük yok denilecek kadar o da hissetmiyor şuan serçe parmağını ama korkulacak bir şey değil her işini yapar asla sorun olmuyor . Hiç şikayet ettiğini duymadım daha . Allah beterinden korumuş.  Çocukları 2 dk boş bırakmaya gelmiyor maalesef bizimde başımıza neler geldi yakın zamanda ahh ahh
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Gecmiş olsun nasıl oldu ki birşeyle mi kesti 
0 oy
(6,120 puan) tarafından
Ayyy Geçmiş olsun nereye sıkışmış öyle ya :((
0 oy
(296 puan) tarafından
Allah şifa versin şafi isminin hürmetine Rabbim korktuğuna ugratmasin acısı dinsin inşallah çok üzüldüm ya içim gitti
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim çok üzüldüm Allah şifa versin inşallah dedikleri gibi olmaz dua edeceğim :( 
0 oy
(17,472 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. ☹️ Allah'ım tez zamanda şifasını versin yavrucuğun. Peki olay nasıl olmuş. Nasıl o duruma gelmis
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım . Rabbim şifa versin inşallah. Aynı şey benimde başıma gelmiş küçükken benimde orta parmak  Annemde tek başınaymış hastane hastane gezmiş yerine dikene kadar Doktorlar hissetmez sinirler ölmüş olabilir demiş ama çok şükür hissediyorum sadece tırnağım ya.muk çıktı oda beni rahatsz etmiyor :) 
0 oy
(611 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun nasıl oldu peki ? 
0 oy
(120,799 puan) tarafından
lan nasi olmus o oyle lurban olurum yaaa kiyamam☹️ cok gecmis olsun
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Ay ben ne okudum ne olmuş nasıl kopmuş anlamadım çok.hevmis olsun içim paramparça oldu 
0 oy
(419 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin hemen iyileşir inşallah çok üzüldüm 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 500 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,024 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.