0 oy
1,160 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Benim bu eşimden iki çocuğum var ve hamileyim diğer eşinin çocuğunuzda sürekli 8 10 milyar civarında para gönderiyor bn çok fazla gönderiyorsun diyorum ama beni anlamiyor evimiz kira bu gün kızı mesaj atmış eve su bastı diye baba biraz para gonderirmisin diye eee hortum ve halıları yikatacam diye .bende sinirlendim o kişinin hortumunu ve halıları iki yikatacam diye .bn kızıma gönderiyorum napiyorsa yapsın diye onun günahın boynuna dedi . Bnm babamda her ay 10 milyar bize para veriyor yetisemiyorsunuz  bn şimdi haklimiyim haksizmiyim

31 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Sende evlisin baban sana niye para yolluyor.lan empati yapın azcik yuh yaaa .çocuklu adamla niye evlendin ozaman 
-Reklam-
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Haksizsin      
0 oy
(747 puan) tarafından
Para yollama konusunda hakli ama miktar aldığı maasa gore fazla tamam o çocuğu ya evdekiler bu seferde onlar madur oluyor ortasını bulmak lazim
0 oy
(212 puan) tarafından
Sen bunları en başında düşünüp evlenecektin. babası sonuçta bence düşünce tarzını değiştir 

Kendini yıpratırsin 
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Noldu kıskandın mı ?
0 oy
(786 puan) tarafından
Haklı haksız önemli değilde ortada anlamsız olan durumlar var 20 bin TL maasi olan adamın eşi 3.ye hamile ve eski eşinden bir çocuğu var akla mantığa aykırı yani bu maaşla 4 çocuk ve bir eş gecindirmek zaten mümkün değil .zaten başta sizin iki çocuk yapmanız bile yanlış yani bu devirde bu maaşla yetmez kardeşim matematik belli yani .çocuklu adamla evlenirken bunlari göze almak lazım ama belliki esinizinde iyi niyeti kullaniliyor kızı ve eski eşi tarafından. evini zaten vermiş şu şartlarda kizina nafaka verme yaşı da geçmiş ama babalık görevini yapiyor .20 bin maaş alan adam yariisni eski eşine kızına yollayamaz kendi evini düşünmek zorunda .gelirine göre verebilir ancak buda en fazla 5 bindir .sizi dusunmek zorunda ek iş yapacak birşeyler yapacak mutlaka ..sizin ikinci evliliğinizmi eski eşinizden çocuk varmı bilmiyorum ama çocuk varsa sizin babanızın size para vermesi yerinde olur ama sizin ilk evliliğinizse babanızın vermesi kendi isteğine kalmiş.

Burada tüm suc esinizde yetiremeyeceksen o kadar çocuk yapmayacaksın o babalık görevini yapacak diye  kendi evini eksik bırakamaz çok çok olmuyorsa kızı da gelir sizinle yaşar o parayı beraber harcarsınız .
tarafından
Helal be tam düşündüğüm yorum ❤️
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Senin çocukların ne ise para gönderdiği kızı da o kendi çocuklarına nasıl davransın istersen diğer çocuğuna da öyle davranacak. Tabi gönderecek. 
0 oy
(141 puan) tarafından
Haklısın canım  

Seninde bir düzenin var 
0 oy
(17,448 puan) tarafından
Haksizsin. Evlenmeseydin o zaman 
0 oy
(49,835 puan) tarafından
en iyisi hic vermesin ihtiyacı oldugunda gondermesin niye gonderiyor ki sahip cikiyor sacmalik onu unutup silmesi lazim yada aylik elli lira gondersin oda çokta 
0 oy
(1,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kadını resmen linclemisler ...yaşamayan bilemez kinanamayin derim...yaşarsınız ....ilk eşlerin ben keyfiye para istettigini biliyorum çocuklarin babasından çocuk var diye sırf huzur kaçırması için öyle kadinlar varki siz herkesi güllük gülistanlık sanıyorsunuz sanırım...bu evlililigini bozması için çocukları kullanarak...lütfen insanları eleştirirken empati kurun üstelik kadınsıniz annesiniz kendinizin başına çocuğunuzun başınada gelebilir 
tarafından
Ne güzel yazmissin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 749 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 344 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,690 cevap

35,995 kullanıcı

...