0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından

mrb hanimlar   adetime 10 gun var koruniyorum da ama dun midem çok bulaniyordu bende test yaptim acaba hamilayim diye  silik bir çizge çikti hemen gidip kan verdim kanda çikmadi hata 0 çikti başina boyle bir şey gelen varmi  bebeğim daha küçuk şuan hamile kalmak istamiyorum? fotorafta pek belli değil ama normal baktipmda goruyorum silik bir çizgi var 

image

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben de silik çizgiyi gördüm. Umarım değilsindir ama kanda çıkardı bence silik çizgi olduğu için bozuk olabilir tekrar test al bir dene ama bu sefer erken gebelik testi al :) 

(380 puan) tarafından
ayy valla korktum yani gerek varmi tekrar test almak kanda çikmadi ama
-Reklam-
+1 oy
(2,679 puan) tarafından
Kuruma çizgisi olabilir canım kanda çıkmamış çünkü adete daha 10 gün var çok erken test yapmissin erken. Gebelik testi yap 2 3 gunsinra kanda adet gecikince cikiyir 
+1 oy
(1,218 puan) tarafından
Kanda sıfır ise idrarin pozitif olma ihtimali yok. Ayrıca adete 10 gün kala kanda bile çıkmaz ve mide bulantısı da yapmaz. yani şuan hamile olsanız bile henüz mide bulanacak sevide değil çünkü mideyi bulandıran beta hormonunun hızlı bir şekilde yukselmesidir sizin sıfır çıkmış. Garanti olsun diye adeti bekleyin eğer gecikme olursa öyle test yapın o zamdn doğru sonucu alirsiniz 
(380 puan) tarafından
çok tşk edarim canim içimi rahat Latin inşalah yoktur
0 oy
(417 puan) tarafından
Kanda çıkmadıysa Sıkıntı etme bence testler bazen bozuk olabiliyor ne ile korunuyorsun bu arada
(380 puan) tarafından
prezervatif ile koruniyoruz çok tşk canim inşalah yoktu
(417 puan) tarafından
Erken gebelik testi al istersen çocuğun kaç aylık
(380 puan) tarafından
2 tane var biri 3.5yaşinda biri 2 yaşina 2ay var
(417 puan) tarafından
Hay maşallah allah bağışlasın:)) gelirse 3 olacak yani
(7,478 puan) tarafından
Prezervatif sonra takma olayı yoksa gebe degilsindir
0 oy
(363 puan) tarafından