0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Deniz olayı vardiya geldi hiç yüzüne bile bakmadım konusmuyorum bişey olmadıkça oda hiç gonul alma peşinde değil zaten 

Dünde anasına kartı vermis bacisiyla beraber çerezler pastalar doldurup getirmişler neyse onların yediğinde gözüm yok 

Bu eve bı kez olsun öyle karışık çerezler pastalar aldini gormedim doğru düzgün  normalde de Aliyo anasına yani bn bişe demiyodum ama kota doldu artık demeki bnd eve geldik söyledim bnde onlara gelince bin bin yagdiriyon bna gelince bayramda harçlık bile vermedin dedim gözüne dursun diyo bnd dedim bı kere olsun öyle pasta almadın eve dedim sn git al dedi savuncak yani yokya öle diyo sonra diyo sn hangisini seviyon dedim karını taniyamadinmi hala 

Kızlar anasına geçen bin kardeşine iki üçtür bin lira gonderiyo bna gelince vermiyo eli gitmiyor herald bnmd zoruma gidiyor yani 

Konusmuycam kendisiyle içimden hiç gelmiyor oda zaten gönül alma derdin de değil 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

İlk konunu bilmiyorum ama bu adamın sana ne faydası var ? 

Karın tokluğuna tutuyor resmen cimri. 
Kesinlikle para sıkıntısı yaratan bir insanla evli kalamazdım. Olmaz, idere edersin, o ayrı bir şey. Ama belli bir yaşa gelip çalışmayan erkekler ya da para konusunda tutucu olan erkekler çok itici geliyor ya. 
(27 puan) tarafından
Şöyle cnm serbest meslek getirdini kenara koyar ordan al der bnd evin masrafları için Aliyorum ama kendime gelince harçlik versin istiyorum öyle daha rahat harcıyorum çünkü ..yeni yeni 200 vermeye başladı  ama bin lira hiç görmedim
(27 puan) tarafından
Bı ara yine harçlık biriktiryorum sipariş vercem bunuda biliyor yani demediki
Al bu parayı biriktirmekle uğraşma
Buda zoruma gidiyor onlara gelince bin lira çerez parası oluyor
tarafından
Haklısın. 200 lira da nedir ya. Bilmiyorum ne eşimden ne de babamdan böyle maddi kaygılar hiç yaşamadım. O yüzden çok tuhaf geliyor bu derece para hesabı yapan erkekler. Ama bence bu bir huy. Bir arkadaşım var. Gelirleri bizden fazla. Evleri kendilerinin, Jeep tarzı arabaları var falan. Kocasının ödü kopuyormuş para harcanacak diye. Yani paranın lafını yapan adam, zengin olsa da yapıyor.  Senin eşinin de huyu değişmesi çok zor.
(27 puan) tarafından
Bizimde durumumuz gayet iyi cnm çok sukur markete girdinmi istedini alır çıkar bn ona hep diyorum sn Ali Ağaoğlusun ama bnm haberim yok

Sıkıntı bnd bn başından böyle yaptım aman almayım aman günah yazık diye diye böyle oldu
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Allah daha büyük dertler vermesin inşallah. Üstüne fazla düştüğün için öyle davranıyordur. Bazı olayları görmemezlikten gel, akışına bırak inşallah zamanla düzelir.
(27 puan) tarafından
Üstüne çok dustum cnm kıçının peşinde geziyordum resmen kizamiyodum kusemiyodum
Ama bu son yaptıkları bni kırdı herald bilmiyorum konuşmayı bırak görmek istemiyorum
(597 puan) tarafından
O zaman bundan sonra eşin de olsa arana biraz mesafe koymalısın, bazen o yokmuş gibi davranmalısın, bir süre onu umursama emin ol bazen böylesi daha iyi oluyor, bırak biraz o senin peşinde gezsin bunu yapmak senin elinde
(27 puan) tarafından
Hiç oralı değil cnm bn onada diyorum senin kimseye eyvallahin yok diye
Biliyor çünkü bn konuşcam oyuzdn
0 oy
(804 puan) tarafından

Valla nedir bu koca ailelerinden çektiğimiz anlamış değilim. Ben çok çektim. Şimdi onlar gitti. Kocamla borç içinde yüzüyoruz. Kimsenin umurunda değil. 

Sende bol bol para iste canım. Onu alacam , buraya gitmem lazım, şunu yapmam lazım diye. Seninde ihtiyaçların olduğunu anlasın. Erkeklerin eli gevşek oluyor, kazandığını sen yönet. 
0 oy
(2,164 puan) tarafından
Canım eğer parayı eve bırakıp oradan harcamana karismiyorsa bence bu cimrilik değil. Mesela babam da ticaretle uğraşır hep parayı anneme verir annem ne lazımsa oradan alır. Eşim keza öyle şakasına bayramda harçlık istedim bütün para senin ben karışmam dedi. Yani demek istediğim bazı erkekler ince düşünür bazıları düşünmez canını sıkma sen ❤️
tarafından
Adam bayramda karısını, çocuğunu evde bırakıp tatile gitmiş.
(2,164 puan) tarafından
Yuh okudum da fark etmedim. Insanin eşi cocugu neden var birlikte vakit geçirmek için hayati paylaşmak için ne diyim Allah yardımcısı olsun inşallah düzelir eşi
(27 puan) tarafından
Bn öyle alipta kendime biseyler alamam bna bı limit verse ozmn daha rahat ediyorum oda biliyor bu huyunu
Kız iki bayramdır aynı şeyi yapıp üstüne bide önce diyo snle gidileim sonra bakiyom plan yapmış başkasıyla gidiyor bu daha sıkıntı
(2,164 puan) tarafından
Çok çok sıkıntı hemde inşallah düzelir canım benim
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bi erkek evinden,karısından,çocuğunun rızkından kesip anasına bacısına para gönderiyorsa ondan ne koca olur ne baba olur o hala çıkamamış aile evinden olacak iş değil.
0 oy
(620 puan) tarafından
istemezsen vermez cnm istemeyi bileceksin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 590 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 634 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ruya123 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.