0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Kizlar 29 haftalik hamileyim ama esime ne zaman yaklassam sonrasinda cok degisik bi insan oluyorum sogudum sanki o salonda oturuyo ben yatak odasinda bugun ben yatarken geldi yanima yatti yakinlik gostermeye calisti ama istemedim 

10 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
hamilelik maalesef bütün hormonları etkiliyor hamileyken ilk birkaç ay ben de çok tiksinmistim eşimden hatta her şeyden tiksinmiş tim ama eşime hiç yana şansım gelmiyordu kokusu bile bir tuhaf geliyordu burnuma
(2,351 puan) tarafından
Aha banada oyle iste yan yana yatmak bile istemiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilelikten olabilir canım eşin bu durumdan şikayetçi olursa onla güzellikle konuş bu durumun geçici olabileceğini soyle evliliğinde sorun oluşmasın
(2,351 puan) tarafından
Esim allahtan bu durumu sorun etmiyo ama bazen onu gorunce seytan gormus gibi oluyorum
tarafından
Dua oku bakara suresi aç evinde ve dediğim gibi hormonlarla ilgili duygu değişimleri oluyo
0 oy
tarafından
Normal cnm hormonlardan
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Daha önce varmiydi canım boyle soğukluk hamilelik hormonlarındann kaynaklı bir seymi
(2,351 puan) tarafından
Daha once yoktu kuzum bu son 1 haftadir
(5,721 puan) tarafından
Canım şeytanın aranıza girmenize izin verme Allah korusun dua oku vesveseye olmasn icinizde
0 oy
(1,327 puan) tarafından
bnde hamileykenn esimi gormeyince goresim geliyordu ..o isteyken cok ozluyordum. yanimdaykende bogasim geliyodu herseyi batiyodu. normal bncr
(102 puan) tarafından
Ahhaah ayni ben :D adam ise gidiyordu butun gun agliyodum eve gelince de trip atiyodum ise gitti diye yuzunu gormek istemiyodum.Sukur ikinciye gebeyimboyle bisey olmadi :D
(1,327 puan) tarafından
Whahhah valla değişik yapiyo bu hamilelikler insani. :)
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hormonlardandr
0 oy
(14,821 puan) tarafından
Hamilelikten o . 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende de oldu ama mumkun mertebe belli etmedim canim yasamayan anlayamaz çünkü yalan sanar nerden bilsin...
0 oy
(279 puan) tarafından
Hamilelik bende bazen eşimi görünce kaçıyodum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 520 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 561 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Asel12 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,558 göst.