0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Arkadaşlar ben 27 yaşındayım eşimin ailesinden çok uzaktayım bayramdan bayrama gideriz evim ayrı yaşamım gayri ama bı yere gitsem bı durum paylaşsam görüp hemen arar hesap sorar sorgular gibi 2 yıllık evliyim bu arada örneğin salı günü aynısı oldu aradı ne yedin ne içtin kocan yanında mi ne gerek var çıktın ve daha fazla neyse eşimin hatri için hep sabirla düzgün cevap verdim ama en sonunda çocuğu neden çıkarttn hava sıcak eve götür dedi böyle hişinli ve emrivaki ses tonu beni delirtti bende ilk kez tutamadım kendimi ve dedim senin tam olarak merak ettiğin nedir açık açık sor meraklarını gidereyim ben ne dedim dedi hayır hesap sorup sorguluyorsun Altan Altan dedim pat diye üstüme kapattı tlfnu eşime hepsini anlattım eşim annesinin huyunu suyunu biliyor ve bana hak veriyor farkındayım diyor ama benim hatrim için bişey deme cahil görmediği yaşamadığı için kıskanıyor olabilir kendince yaşamını diyor ama genel olarak annesi gerçekten çok kıskanç haset biri ve diğer gelinleri onunla aynı mahallede yaşıyor hepsi aynı dertten muzdarip daha fazlası ws ben eşime dedim ararsa açarım ama ben kesinlikle aramam çünkü çok soğudum dedim çünkü tatile oraya gidince de birkaç şeye şahit oldum eltimle çekiştiriyodu falan neyse ben şimdi ne yapmalıyım tavrım nasıl olmalı kızlar eşimin hatri var bı yandan bı yandan da böyle şeylere gelemem eşimle aram bozuluyor çünkü 

11 Cevaplar

0 oy
(2,528 puan) tarafından
Hic bisey yapma bence aramassan anlar tavrini soylemen gerekeni soylemissin zaten
(137 puan) tarafından
Ama yaptığı şeyler çok yanlış demi yani ordaysam eşimle bı yemeğe bı dolaşmaya çıksam eşimin huyunu bildiği için çekinir bişey demez ama evime sehrime gelince ki tavrı falan ne alaka anliyamadim
(137 puan) tarafından
Yani ben kendi yaşadığım yere gelince ki tavrı falan ne alaka demek istedim
(2,528 puan) tarafından
Anladim canim ama sadece sana boyle davranmiyomus ki diger eltilerinde bu sorundan muzserip
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Sadece sana yapılan bişey değilmiş ki diğer gelinlerine de aynısını yapıyormuş eşin desen senin arkan da ben olsam aradığı zaman açmam bile 
(137 puan) tarafından
Zaten açmam telefonu eşime dedim torununu merak eder ararsa aç dedi tm dedim o kadarini yaparım ama hal hatır sormak içimden gelmiyor artık dedim oda farkında bide diğer gelinleri yıllardır ordalar ve hepsi akraba evliliği ben yabancıyim ve 2 yıllık evliyim daha
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Gerçekten bagzilari yasayamadikları hayatı oğullarını torunlarıni bizim dogurdumuz çocukları bile bizden kiskanmayi marifet biliyorlar 
(137 puan) tarafından
Maalesef gerçekten ve inanıyorum ki evliliklerin çoğu bu tür şeyler üzerine bitiyor çünkü bende restimi çektim artık bu konuda eşime üzerime herşeyi bile bile gelip beni muhatap olmak istemediğime rağmen edersen böyle devam etmez dedim
(6,276 puan) tarafından
O noktaya geliyor insan herşeyin iyisini kendilerinin bildiğini düşündüklerinden bize bunu yapiyorlar
(137 puan) tarafından
Evet ama insan evladını düşünür o zaman hani araları benim yüzümden açılır mı huzursuz olur mu ne bilim
(6,276 puan) tarafından
Ewladini düşünse böyle yaparmi kız elin memleketinde gurbetçi geziyor dolaşıyor gelinim bunalmasin der en azından biz öyle dioz yani burda olsa bı akrabasına gider ama elin memleketinde ne yapacak dolaşacak ki sıkılmayacak ne yapacak
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sen arama o aradığı zaman da açma. Eşimin hatri var diye her defasında alttan alırsan çok yüz göz olursunuz. Bu sefer aşılamaz sorunlar çıkar ortaya. Eğer böyle bir şey tekrarlanirsa cevabını verirsin gene. Ha bu arada kaynanan böyle şeyler yaşayamadı diye seni kıskanıp bu şekilde davranıyorsa bunun sebebi sen değilsin kim yasatamadiysa ondan çıkarsın hıncını. Senden değil .
(137 puan) tarafından
Haklısın kesinlikle ama eşimi çok seviyorum o benim için çok değerli kalbi kırılsın istemiyorum bide babası kanser ve doktorlar 4 5 ay yaşar yaşamaz dediler ben hassasiyet göstermeye çalışıyorum ama evet çok haklısın
0 oy
(120,784 puan) tarafından
wp durumlarini es ailesine gizle bence
(137 puan) tarafından
Bunu bende düşündüm ama ben zorunda değilim ki benim korkum cekinmem yok bı yerde bı kahve bı şey koycaz diye hesap mı vericem o bakmasın durumuma bide tam aksine dünden beri çok daha fazla atıyorum durum özellikle görsün diye
(120,784 puan) tarafından
allah seni ☺️☺️☺️ baktimi
(137 puan) tarafından
Bakmış
0 oy
(576 puan) tarafından
Bence durumlarını kaynanana gizle 
(137 puan) tarafından
Özellikle daha fazla atıyorum artık
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Kendi gorumcem ve kaynanami gördüm 
(137 puan) tarafından
Hepsi aynı
0 oy
(15,257 puan) tarafından
Ararsa sorarsa eşimin yaptığım her şeyden haberi var de kes sözünü ağzına tıka kalsın öyle 
(137 puan) tarafından
Zaten birebir söylemiyor ki imalı ve altan altan soruyo konuşuyor ben tam olarak neyi merak ediyorsun açık açık söyle dediğim de yüzüme kapattı yani açıklama yapmasını isterdim ama cevapsız bıraktı
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bence böyle bir karakteri varsa kendi arar. Beklemede kalın. 
(137 puan) tarafından
Ben dua ediyorum aramasın diye ne kadar uzak o kadar iyi
0 oy
(332 puan) tarafından
Ya şu kıskanç kaynanaları asla anlamıyorum kardeşim salın gençleri yahu şimdi gezmezsen ne zamann gezeceksin kaldı ki hiç kimseyi alakadar etmez yani gezmen de
0 oy
(2,290 puan) tarafından

Benim kaynana bu ailemin yanına gidince özellikle günluk arar darlar burnumdan gelir artık gitmeden numaramı siliyorum telefonundan onlami ugrascamm 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 452 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ayse4774 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,062 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde Melek02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 759 göst.