0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Merhaba 7 yillik evliyiz 25 yasindayim kaynanam öldü.. neyse fazla detaya girmicem arkadaslar kayinbabam bildiğim bileli  içki içiyor.. kayinbabam eşim eşimin kuzeni yaylaya gittiler içmeye .. kayinbabam demiski eşime benden için konuşmuş gül zaten sevmiyor benim icki icmemi sevmiyor siz aramızdaki olan bağımızı koparalim yani sizde gelmeyin bize felan demiş .. halbuki ben hiç birşey demiyorum ilk başta evet alışkın değildim ozaman küçüktüm ve normal gelmiyordu .. ama sonra kaynanam sağken birşey deme sakın sus felan derdi iyi güzel karşıla derdi öyle alıştım ama içimde kızgınlık var .. her neyse ben herzaman güzel karşılıyorum..sizce bu nornalmi ?bana yardımcı olun Allah rizasi için .. siz ne anladınız bu durumdan .. zaten kayinbabam bize 6 yıldır hiç gelmemisti .  Ailesi zaten beni sevmiyor eşimden boşanmak istiyorum birakmiyor beni eşim böyle davrandikca benim ona karşı sevgim kalmadı. ..

5 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
Birde ben eşimle kavga edemiyorum böyle nasıl desem her kadın hani bağırır ya kavga ederken ben onuda yapamıyorum bi bakışı var sanki oldurcekmis gibi .. birde her yere birşeyler fırlatması var siyaha dönüyor gözleri..çok cagresizim ailemde yok .. benim hastalıklarimda var tedavi görüyorum :( napacam şeytan diyor bin otobüse def olup gif nere olursa olsun
-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
Ah canım benim ne diyeceğimi bilemedim içki bütün kötülüklerin anası diye boşuna demiyorlar işte. Rabbim seni feraha çıkartsin inşallah şafi ismiyle şifa versin
(45 puan) tarafından
Amin inşallah :((( napacam bilmiyorum
0 oy
(1,051 puan) tarafından
Canım eşin sana zarar verecek yapıda biriyse sakın karşısında diklenme boşanmak istiyorsan direk git devlete sığınırsın bir sarhoş olsa napacagi belli olmaz Allah korusun 
0 oy
tarafından
Canım çocukların varsa hem kendi canının sağlığı için hem de çocukların için eşinden tabii ki de boşan diyemem ama bu evlilik bu şekilde yürümez çünkü içki bütün kötülüklerine nasıldır eşim bugün içer yarın gelir döver bu sefer bağımlı olur kayınvaliden de belli kayınpederinden korktuğu için seni susturuyordu sen de direnme bir şey deme çocuklarına baban sahip çıkıyorsa arkanda duruyorsa babanın yanına git durmuyorsa devlete git canım devlet öyle bir duruyor ki merak etme yani öyle insanlar var ki hiç geçip çocuğunu karısını katleden annesini babasını katleden insanlar var bence uzun bir süre düzelmesini beklediği sen düzelmediyse bırak her şey yoluna Allah seni görüyor biliyor
(45 puan) tarafından
Eşim içki içmiyor kayinpeder içiyor çocuğum yok çok şükür gercekten hiç istemiyorum çocuk çünkü geleceğimi göremiyorum
tarafından
O zaman rabbim hakkından hayırlısını nasip etsin inşallah
0 oy
(742 puan) tarafından
Cnm huylu huyundan vazgecmez benim arkadaşımin kayinbabasi da iciyordu normal karsiliyodu bagimlilik işte bize zarar cermiyor kendi halinde içiyor diyordu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 254 göst.
2 Haziran 2024 Aile kategorisinde Saliha22 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 505 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 436 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 521 göst.