0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bir aydır kaynanamdayım oqlum saat 10 dedimi mutlaka uyurdu şimdi saat qece3 kadar yatmıyor zırt bırt odaya qiriyor cocukla oynuyo uyutamıyorm uyku düzeni kalmadı ya aksama doqru yatırıyor cocuqu saat 7 qibi onun cocuk uyumuyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç sevmedigim şey ya benim kayinvalidem de yapiyo aynısını tam uyuturken seslenir eder solemedin mı hiç uyuyacak çık  felan diye 
tarafından
ya bişi diyemiyormki hemen cephe alıyor küsüyor tavırlı konusuyor tek uyku düzeni olsa herseyime karısıyor sanki annesi oymuş qibi sinir oluyorum yavrumu bi uyutmadan uyumaya qörüyorm oda izib vermiyorki uyusun cok özlüyorum çok özlüyorm qit yat kadın yan odadasın ya
tarafından
Esin yokmu canım bence söyle tavır alırsa alsın hiç değilse bilsin
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sen daha gecen gun annenin yaninda degil miydin kirada falan?

Ne ara 1 aydir kaynanandasin
tarafından
evt canım bir ay olmadıda 3 hafta oldu yine evime qidicem ama eşimden bosanıcam qaliba bişi belli etmiyorm çünkü artık katlanamıyorm
(2,484 puan) tarafından
Ne konuda katlanamiyosun?
Ve şart koşsaydin keske
Evimi ayirmadan düzmeden gelmem diye
Madem ailende arkanda
tarafından
yok kuzum ya qüya burda düzgün bi iş var v. s babası babamı aramiş demişki sen istesende istemesende biz evi qetireceqiz cok sinirim bozuldu babama böyle diyince ben desemki ben qelmek istemiyorm beni burda yerler anlatama sana onun için ben qelecem dedim ama evime qidince qelmicem eşim diyor sen ister qel ister qekme ben evi qetiricem qelirsen qel qelmessen babanın yanında dur oqlum var bir yasında buqun doqum qünüydü hatta hamile olduqumu öqrenince afdettim ama deqisen bişi yok can cıkmayınca huy cıkmıyor qercekten
0 oy
(121,293 puan) tarafından
Odaya gir kapini kilitle
0 oy
tarafından
Güzelce konuş belki işe yarar
0 oy
(588 puan) tarafından
Çocuklar zaten öyle olur huy degistirir kendi evine gecsen 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Neder ordasin canimm
tarafından
öyle ziyarete qeldik il dısındayız öyle bi aya yakın kaldık qüya temwlli qelicekmişiz yaa
0 oy
(5,940 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım malesef evden çıkınca öyle oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 353 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 858 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Banu_38 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 809 göst.