0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (842 puan) tarafından

Kizlar geçen hafta kan vermiştim  sonuçlar böyle çıkmış şimdi doktora gidicem ama dayanamadım sizede sormak istedim

image

3 Cevaplar

0 oy
(12,025 puan) tarafından
İkilide sorun mu vardı peki üçlüyü yaptırdın canım? Mfk var Dr geçen o da video çekmiş ikili test sorunsuz ise üçlü çektirmeyin dünyada bile uygulanmıyor artık yanıltıcılığı yüksek diye demişti. Benim Dr da sadece ikili yaptı. Yani buna dayanıp ikili iyiyse kendini üzme
(152 puan) tarafından
Kesinlikle dediğine katılıyorum çünkü fazla test fazla kafa karışıklığı
(842 puan) tarafından
İkiliye geç kalmıştım canım ondan 3 lu yaptırayım dedim postu açtıktan sonra gittim doktoruma oda yuksek riski dedi ve amniyosentez önerdi sonra özele gittim ama görmen lazim dünyam başıma yıkıldı nasıl ağlıyorum hastanenin ortasinda ozeldeki herşey normal gözüküyor dedi ama oda kesin sonuç için ayni seyi söyledi amniyosentez yani
(12,025 puan) tarafından
Ben yaptırır mıydım bilemedim balım
(842 puan) tarafından
İnan ne yapacağımı bilemiyorum düşük riskini varmış tabi amniyosentez de ama 1000 de 1 dedi bilemedim
-Reklam-
0 oy
(28,482 puan) tarafından

Şu testleri yaptırmayın ya insanın kafasını karıştırmaktan başka birşey değil yanılma payı çok yüksek 

(842 puan) tarafından
Yüksek riskli çıktım canım özele gittim herşey normal gözüküyor dedi ama kesin sonuç için istersen amniyosentez yaptir dedi
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Ay ikili testim riskli çıkmıştı benim stresten 10 gün boyunca hastalandım doktorlar yok neymiş anmiyorswntez sıvısı alalım kessin sonuç filan olur deyip daha da stres yapıyorlardı beni ki düşük riskim vardı öyle bir riske giremezdim ki bebeğim dogdu 18 günlük ve turp gibi bakma testlere sadece ihtimaller üzerine konuşuyorlar kafa karışıklıgından ve hamileliği zehir etmekten başka bir işe yaramıyor 
(842 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Malesef banada bugün amniyosentez önerdilwr hatta yarin sabaha gün verdiler özele gittim herşey normal gözüküyor dedi ama oda kesin sonuç için amniyosentez onerdi bilemiyorum kafam allak bullak yapsammi yapmasammi:(((

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
8 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sahire (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
11 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,717 puan) tarafından soruldu

397,896 soru

11,900,413 cevap

36,023 kullanıcı

...